TEİAŞ 82 Elektrik Teknikeri Alımı

Kısa süre önce yayınlamış olduğumuz ve ardından iptal edilen Teiaş personel alımı için tekrar duyuru paylaşıldı. Yeni yapılan duyuruya göre Teiaş 82 elektrik teknikeri alımı gerçekleştirecek. Alımların yapılacağı il, kadro sayıları ve başvuru şartları gibi detaylar yazımızda…

TEİAŞ 82 Elektrik Teknikeri Alacak!

Teiaş taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 9 Ağustos 2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve EsaslarHakkında Yönetmelik” hükümlerine göre toplamda 82 elektrik teknikeri alımı yapılacaktır. Alımlar Meslek Yüksekokullarının Elektrik; Elektrik Enerjisi Üretim, Dağıtım, İletim bölüm mezunları arasından yapılacaktır. 82 elektrik teknikeri alımının kadro dağılımları, görev alacakları il ve işyeri aşağıdaki tabloda detaylıca verilmiştir.

teiaş
İşgücü talebine başvuru yapmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesinde 28 Mart 2016 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.

İşyeri (Ünitenin Adı) Görev Alacağı İl Kadro Sayısı
Canlı Bakım İşletme Müdürlüğü Ankara 2
1.Bölge Müdürlüğü-İSTANBUL
İstanbul 16
3.Bölge Müdürlüğü-İZMİR İzmir 16
10.Bölge Müdürlüğü-SAMSUN Samsun 16
15.Bölge Müdürlüğü-ERZURUM Erzurum 16
18.Bölge Müdürlüğü-ADANA Adana 16


Alım sayıları yukarıda verilmiş olup, toplamda 82 adet alım yapılacaktır.

Konu hakkında düşüncelerinizi yorum alanından belirtebilirsiniz. Kariyer haberlerinden ve personel alımlarından anında haberdar olmak için ise bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir