Arçelik A.Ş. Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Arçelik A.Ş. Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde Beyaz eşya ve teknoloji hizmeti vermekte olan, bu alanda öncü şirketlerden birisidir. Bünyesinde binlerce çalışanı bulunmaktadır. Siz de bu çalışanlardan biri olmak istiyorsanız Arçelik A.Ş. Personel Alımı için İş Başvuru Formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Beyaz eşya ve teknoloji hizmeti veren lider şirketlerden biri olan Arçelik A.Ş yeni takım arkadaşları arıyor. Arçelik A.Ş başta teknik öğretmen, müşteri temsilcisi, mühendis ve depo sorumlusu olmak üzere birçok personel alımı gerçekleştiriyor. Bu alanda kariyer yapmak ve Türkiye’nin en iyi şirketlerinden birisi olan Arçelik A.Ş’de çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Sizde büyüyen teknoloji ve beyaz eşya şirketinin bünyesinde görev almak istiyorsanız, hemen aşağıdaki başlıklarımızı inceleyebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Arçelik A.Ş Kariyer

Her yazımızda olduğu gibi bu yazımızda da Arçelik A.Ş şirketi hakkında bazı bilgilere yer verdik. Çünkü işveren hakkında bilgi sahibi olmanın sizleri iş sürecinde bir adım öne taşıyabileceğini düşünüyoruz. Bu adımı atlamak ve Arçelik iş ilanları kısmına ulaşmak için bir alt başlığa geçiniz.

Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından 1995 yılında kurulan Arçelik, Türkiye’nin lider beyaz eşya ve teknoloji hizmeti veren markalarından birtanesidir. Sütlüce’de hizmet hayatına başlayan şirket 1959 yılında ilk çamaşır makinesini ve 1960’da ilk buzdolabını üretmiştir. 1968 yılında Çayırova tesisine taşınarak hızla büyümeye devam etmiştir. Günümüzde 20 bine yaklaşık çalışanı ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

Arçelik A.Ş. İş Başvuru Formu

Sizde büyük Arçelik ekibinde yer almak ve kariyerinize yön vermek istiyorsanız, hemen buraya tıklayınız. Karşınıza şirket tarafından hazırlanmış bir kariyer sayfası çıkacaktır. Bu sayfa üzerinden açık pozisyonları, başvurularınızı ve iş sürecine dair bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

arçelik personel alımı iş ilanlarıBaşvuru yapmak için seçtiğiniz pozisyonun üzerine tıklamanız gerekmektedir. Bu adımdan sonra pozisyon ile ilgili başvuru şartları sayafada listelenecektir. Eğer pozisyona uygun olduğunuzu ve şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız, hemen sol üst kısımdaki ‘başvur‘ butonu ile iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Yalnız başvuru yapmadan önce üye olmanız gerekmektedir. ‘Hesap Oluştur‘ diyerek hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Henüz bir özgeçmişiniz yoksa sitemizin cv örnekleri kategorisinden hazır özgeçmiş örnekleri temin edebilirsiniz. Paylaşım hakkında soru, istek veya önerilerinizi aşağıdaki yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

ARÇELİK A.Ş. İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Siz de kariyerinize Arçelik A.Ş. bünyesinde devam etmek istiyorsanız, Arcelikas.com/isbasvurusuveisilanları web sayfası üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu web sayfasında bulunan ilan detaylarını inceleyebilir, üye olarak ya da sahip olduğunuz üye hesabı ile giriş yaptıktan sonra kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonlar için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sayfada yayınlanan ilanlarda size uygun bir ilan olmadığını düşünüyorsanız, yeni açılacak pozisyonlarda görev alabilmek için Genel Başvuru ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Arçelik A.Ş. yeni açılan iş alımı ihtiyaçları doğrultusunda seçimlerini, başvuru yapan adaylar arasından yapmaktadır. Bu nedenle eğer Arçelik A.Ş. bünyesinde çalışmak istiyorsanız mutlaka yukarıda belirtildiği şekilde başvuruda bulunmalısınız.

İş başvurusu yaparken, kendinize ait bilgileri doğru bir şekilde girmeniz, özgeçmişinizi ayrıntılı bir şekilde yazmanız, değerlendirme yapılırken avantaj sağlamanız açısından önemlidir.

Başvurunuz ile ilgili yapılan değerlendirmelerde, sizin uygun olduğunuzun anlaşılması durumunda belirttiğiniz iletişim bilgileri üzerinden sizinle irtibata geçilmektedir.

ARÇELİK A.Ş. İŞ POZİSYONLARI

Arçelik A.Ş. bünyesinde teknik öğretmen, depo sorumlusu, müşteri temsilcisi, mühendis gibi birçok iş pozisyonu bulunmaktadır.

Arçelik A.Ş Teknik Öğretmen Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Türkiye’nin ileri gelen beyaz eşya firmalarından birisi olan Arçelik A.Ş’nin personel alımı yaptığı pozisyonlardan birisi teknik öğretmenliktir. Teknik öğretmen iş başvurusu yapacak olan adayların;
-Lisans eğitimi veren fakültelerin makine ya da metal bölümlerinden mezun olması,
-Mühendislik malzemeleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olması,
-MS Office programları hakkında geniş bir bilgiye sahip ve insan ilişkilerinde başarılı olması adaylarda aranan temel niteliklerin başında gelmektedir.

Arçelik A.Ş Teknisyen Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Arçelik bünyesinde teknisyen alanlarına iş başvuru yapacak olan adayların;
Teknik resim okuyabiliyor olması,
-Makine/ motor/ mekatronik bölümlerinin
birisinden mezun olması,
-Vardiyalı ve takım halinde çalışmaya uygun olması,
-İngilizce ya da Almanca dillerinden en az birini biliyor olması,
-Hem mekanik hem mekatronik hem de pnömatik ekip malzemeleri hakkında bilgi sahibi olması Arçelik teknisyen personel alımlarında aranan şartlar olmaktadır.

Arçelik A.Ş Tekniker Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Türkiye’nin dört bir yanında mağazası ve şubesi bulunan Arçelik A.Ş’nin en fazla personel alımı yaptığı pozisyonların başında tekniker alımı gelmektedir. Arçelik firmasında tekniker alımı olarak çalışmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda;
-Teknik eğitim fakültesi ve ya da ön lisans fakültesi diploması,
-En az 3 sene söz konusu pozisyonda tecrübe geçmişi olması,
-CAD programlarına hakim olması,
-Takım çalışmalarına karşı uyumlu karakter özelliklerine sahip olması tekniker personel alımı için aranan şartlar olmaktadır.

Diğer şirketlerin paylaştığı ilanları görebilmek ve personel alımlarından haberdar olmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın!

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir