TRENDYOL İş Başvuru Formu

Trendyol, 2010 yılından beri moda sektörüne hitap eden 1000’den fazla markanın koleksiyonlarından, 20 milyondan fazla ürünü, Türkiye’nin her yerine 7/24 ulaştıran online moda, giyim, aksesuar e-ticaret sitesidir. Trendyol yatırımcıları arasında dünyanın en ciddi yatırımcı fon şirketlerinden olan Tiger Global, Kleiner Perkins ve Avrupa Kalkınma Bankası bulunmaktadır. Kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir teknolojiye ve felsefeye sahip olan Trendyol, enerjisini çalışanlarından alan bir markadır. Trendyol çatısı altında çalışan yetenekli ve başarılı personeller, ödüllendirilir ve terfi ettirilir.

Türkiye’nin en büyük moda e-ticaret alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol, 2018 yılında yeni ekip arkadaşları arıyor. Trendyol genel olarak çağrı merkezi personeli başta olmak üzere, planlama analisti, planlama yöneticisi, lojistik uzman yardımcısı, süreç geliştirme asistanı, merchandiser, raporlama uzman yardımcısı, operasyon planlama mühendisi gibi birçok pozisyonda alım gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu alanda ve Türkiye’nin en büyük markalarından birinde kariyer yapmayı hedefleyen adayların başvurularını bekliyor. Eğer siz de Trendyol’un büyüyen ekibinde yer almak ve iş başvurusu yapmak istiyorsanız alt başlıklarımızı inceleyebilirsiniz.


trendyol-logo

Trendyol İnsan Kaynakları Eleman Alımı

Türkiye’de moda sektöründe faaliyet gösteren ünlü marka, ülkemizin en büyük moda e-ticaret alışveriş sitesi olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca Trendyol Grup markaları arasında trendyol.com, modagram.com ve Milla by trendyol yer almaktadır. Yaklaşık 900 kişilik bir ekiple çalışmaya devam eden Trendyol, dünyaca ünlü markalarının ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Daha fazla büyümek ve hizmet standartlarını arttırmak için ekibine yeni takım arkadaşları aramaktadır.

Trendyol İş Başvurusu 2018

Trendyol iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için bir kariyer sayfası hazırlamıştır. Bu sayfa üzerinden açık pozisyonları görüntüleyebilir ve hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kariyer sayfası üzerinden iş sürecine dair bütün bilgileri öğrenebilirsiniz. Şirketin kariyer sayfasına aşağıdaki bağlantı adresi ile ulaşabilirsiniz.

Trendyol İş İlanları Başvuru Formu : http://www.trendyol.com/kariyer.html

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

En çok çağrı merkezi müşteri temsilcisi pozisyonda personel alımı gerçekleştiren şirket bu alanda adayların başvurularını bekliyor. Trendyol çağrı merkezi müşteri temsilcisi adaylarında aşağıdaki nitelikleri arıyor.

trendyol iş ilanları

  • En az lise mezunu,
  • Vardiyalı sistemde çalışmaya uyumlu,
  • 20-30 yaşları arasında bulunan,
  • MS Office programlarına iyi derecede hakim,
  • Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek,
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip,
  • Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,
  • Yoğun tempoya ayak uydurabilecek,
  • Dürüst, titiz ve sabırlı

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi ilana başvuru için yukarıdaki adresi kullanabilirsiniz. Paylaşım hakkında soru, görüş ve önerilerinizi ise yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Daha fazla iş ilanından haberdar olmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalınız!

Neden Trendyol’da Çalışmalısınız? Trendyol Çalışma Şartları ve Koşulları

Çalıştığımız işi seçmemizin birçok nedeni olabilir. Maaş, çalışma arkadaşları, sosyal imkanlar, yükselme imkanı, işyerinin bulunduğu konum, şirketin marka değerinin yüksekliği gibi pek çok şey sayılabilir.

Trendyol merkez ofisinde personel  08:30 ile 18:00 saatleri arasında çalışmakta. Maslakta yer alan merkezin ofisleri çok şık, rahat ve kullanışlı şekilde dizayn edilmiş. İçinde kafeteryası, şirketin kendi doktoru, oyun odası, seminer odası ve toplantı odaları mevcut. Çalışan personelin belirli dönemlerde özel indirimlerle trendyol ve modagram’dan ürün satın alma imkanları bulunuyor. Takım ruhunu yakalamış, kurumsal bir firma olan trendyol çalışanlarının mutlu ve keyifli bir şekilde çalışmaları için tüm olanakları sunmakta. Ekip içi iletişim ve dayanışmanın harika olduğu, kariyer hedeflerinize ulaşmanız için tüm fırsatların önünüze konulduğu, şirket içi aktiviteler ile kendinizi geliştirebildiğiniz, başarılarınızın ödüllendirildiği bir ortam olan Trendyol, sizleri de arasında görmek istiyor!

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

TRENDYOL İş Başvuru Formu” için 16 yorum