Özdilek Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Özdilek 45 yılı aşkın tecrübesiyle her daim kendi sektöründe ön plana çıkan isimlerden biri olmuştur. Üretime başladığı zamanlardan itibaren daima kendini yenileme vizyonunu edinen Özdilek, bu alanda her zaman beğenilen isimlerden biri haline geldi. Şuanda Türkiye’nin pek çok yerinde hizmet vermekte olan Özdilek, mağazalarında çalıştırılmak üzere personel alımı yapacağını duyurmuş bir adrestir.

Özdilek Çalışma Saatleri

Özdilek mağazaları şube fark etmeksizin sabah 10-akşam 23 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu çalışma şeklinde kişilerin vardiyalı bir sisteme göre hareket ettiğini belirtmek gerekir.

Özdilek Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

Özdilek firması, personel alımında bazı kuralları daha çok ön plana çıkarıyor. Özellikle bu vasıfları taşıdığını düşündüğü kişiler bu konuda biraz daha avantajlı bir hale geliyor. Özdilek personel alımında yenilikçi, ileri görüşlü, iletişim yönü kuvvetli, kendini geliştirmeyi seven, çabuk öğrenebilen, güleryüzlü, sistemli çalışabilen, disipline sahip olan, ekip çalışmasına yatkın kişilerden gelecek olan başvuruları bekliyor.

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Özdilek, Türk firmaları arasında en güçlü olanlardan biri olarak gösteriliyor. Her daim çalışanlarının yanında bir tutum izleyen firma, onların geleceğinin iyi şekillenmesine yardımcı oluyor. Kendilerini geliştirebilecekleri ve yeni şeyler öğrenebilecekleri iş fırsatları sunarken, bu açıdan da beğenilen adreslerden biri olarak görülüyor.

Özdilek Maaşları

Özdilek firmasına bağlı olarak çalışmakta olan kişiler, asgari ücretin üzerinde bir maaş alır. Genel olarak bu oranlar %20 civarındadır. Bunun yanında personellerin ihtiyaç duyduğu yemek gibi masraflarında karşılanması söz konusu olur. Genel olarak piyasaya göz attığımızda maaşların ve sağlamış olduğu olanakların biraz daha gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Tabi mağazaların çok yoğun bir tempo altında çalıştıklarınıda belirtmek gerekir.

İşe Alım Süreci

Kariyer siteleri üzerinden yapılmış başvurular arasında öncelikli olarak bir ön eleme yapılır. Daha sonra uygun bulunan adaylar sözlü mülakata çağrılacaktır. İlk yapılan görüşme teknik kısımlar hakkında olurken çalışacağınız bölümün müdürüyle bir sözlü mülakata alınırsınız. Eğer bu adımdan sonra uygun bulunursanız ikinci mülakata çağrılırsınız. Burada da bölüm müdürü ve insan kaynakları müdürü ile tekrardan bir görüşme başlatılmış olur. Klasik testlerin burada uygulanması söz konusu olur. Bu şekilde sözlü görüşmelerden sonra uygun bulunursanız, tarafınıza olumlu olarak bir bildirim gelecektir. Yani aslında işe alım sürecinin biraz uzun soluklu olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu konuda son derece titiz ve hassas olan firma, işe alım sürecini uzun bir sürece yaymış durumdadır.

 

Özdilek İş Başvurusu

Özdilek firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bu iş ilanları üzerinden hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler.

Cv’niz ile iş başvurusu yapacağınız mail adresi ik@ozdilek.com.tr . Eğer cv’niz bulunmuyorsa cv örnekleri sayfasından hazır cv indirebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Özdilek Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 4 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir