Vatan Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’nin önde gelen teknoloji mağazalarından olan Vatan Bilgisayar, yeni takım arkadaşları arıyor. Vatan Bilgisayar, teknoloji alanında kendini geliştirmek isteyen adayların başvurularını bekliyor. Eğer sizde köklü bir teknoloji mağazasında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Vatan Bilgisayar iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru ve detaylar için aşağıdaki başlıklarımızı inceleyebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kariyer

Önceki paylaşımlarda olduğu gibi bu paylaşımımızda da başvuru yapacağımız firma hakkında kısa bir bilgi paylaşalım.

1983 yılında kurulan Vatan Bilgisayar, Türkiye’de bilgisayar mağazalığı alanında hizmet göstermek amacı ile kurulan ilk şirkettir. Ayrıca Topkapı’da kurulan 3500 m2 mağazası ile Türkiye’yi birçok teknoloji ürünleri ile buluşturmuştur. Şimdilerde ise 100 civarı mağazası ile Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazalarından birtanesidir. Yaklaşık olarak 4 bin 250 personele iş sağlamaktadır.

Vatan Bilgisayar Personel Alımı 2018

Vatan Bilgisayar büyümeye devam ettikçe yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden bu ilanı sizlerle paylaşıyoruz. Sürekli personel arayışında bulunan Vatan Bilgisayar daha çok hangi alanlarda personel alımı yapıyor ? Vatan Bilgisayar genel olarak aşağıdaki alanlarda daha çok personele ihtiyaç duyuyor.

  • Çağrı Merkezi Elemanı
  • Satış Elemanı
  • Teknik Servis Elemanı
  • Depo Elemanı
  • Kasa Danışmanı
  • Sevkiyat Şoförü

Eğer, yukarıdaki alanlarda başvuru yapacaksanız şanslısınız demektir. Çünkü yukarıdaki pozisyonlarda sürekli personele ihtiyaç duymaktadır.

Vatan Bilgisayar İş İlanları 2018

Vatan Bilgisayar iş ilanlarına ulaşmak için ve açık pozisyonları görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada istediğiniz pozisyona başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Eğer, henüz bir özgeçmişiniz yok ise, özgeçmiş örnekleri 2018 konumuza göz atabilirsiniz. Konuya ise sitemizin cv örnekleri kategorisininden ulaşabilirsiniz.

vatan_bilgisayar_nisan_sonu_indirimli_urunler_ve_kampanyasi_olan_vatan_computer_elektronik_esyalar_h3387_d3422

Vatan Bilgisayar Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Birçok alanda personel alımı yapan büyük bir teknoloji mağazalar grubu olan  Vatan Bilgisayar, personel alımlarında birçok özel şartın yanı sıra öncelikle genel şartlara bakmaktadır. Bu nedenle de Vatan Bilgisayar personel alımlarına başvuru yapacak olan kişilerin öncelikle tercihen üniversite mezunu olması, iş temposuna ayak uydurabilmesi, ikna ve iletişim becerilerinin yüksek olması, mağaza açılışları nedeni ile iş seyahatlerine karşı engeli olmaması, gelişim ve yenileşmeye açık olması gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik ile ilişiği olmaması da erkek personel alımında aranan şartlar arasındadır.

Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri

Vatan Bilgisayar personelleri günde maksimum 9 saat mesai yapmaktadır. Bu bağlamda vardiyalar 10.00-19.00 ya da 13.00-22.00 olarak düzenlenmektedir ve her personelin haftada bir gün izin hakkı vardır. Bu mesai saatlerine personellerin çay ve yemek molaları dahil olmaktadır. Bununla birlikte bir senesini dolduran tüm personellerin 15 gün yıllık izin kullanma hakkı doğmaktadır. Ayrıca resmi tatillerde ve bayramlarda çalışan günler fazla mesai sayılmaktadır ve bu günler için personellerin ana maaşlarına mesai ücretleri eklenmektedir.

Vatan Bilgisayar Personelleri Ne Kadar Maaş Almaktadır?

Net bir ücret aralığı söylenememekle birlikte personellerin ücretleri farklılık arz etse de yeni işe başlayan bir personelin maaşı ortalama olarak asgari ücretin %10 fazlası olarak belirlenmektedir. Ayrıca personellerin yemek masrafları şirkete ait olurken satış yapan personeller satış yaptıklarında maaşlarına ek olarak prim ücreti de yansıtılmaktadır.

Daha fazla iş ilanları için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı güncel olarak takip edebiliriz. Ayrıca yorum kısmından bizlere görüşlerini, sorularınızı ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Böylece diğer ziyaretçiler ile fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir