Coca-Cola A.Ş. Personel Alımı ve İş Başvurusu

Dünyanın en büyük kola üretimini gerçekleştiren ve içecekte lider olan Coca Cola bünyesinde görevlendirmek üzere yeni ekip üyeleri arıyor. Coca Cola forklift operatörü, kalite güvence operatörü ve üretim operatörü başta olmak üzere birçok personel alımı gerçekleştiriyor. Bu alanda kariyer yapmak ve dünyanın en değerli markalarından birisinde çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Ayrıca dev içecek şirketi Türkiye’nin birçok noktasında eleman arayışına devam ediyor.

250px-Coca-Cola_logo.svg

Coca Cola Kariyer

Açık pozisyonlara ve iş başvurusuna geçmeden önce Coca Cola kariyer geçmişine göz atmak işe alım süreçlerinde size yardımcı olabilir. Unutmayın! işveren hakkında bilgi sahibi olmak sizi bir adım önde tutar. Fakat hemen başvuruya geçmek isteyen adaylar bir alt başlığa geçebilirler.

1886 yılında kurularak ve ilk üretime başlayarak günümüze kadar gelen Coca Cola, ABD kökenli bir içecek markasıdır. ABD merkezli olan alkolsüz içecek markası aynı zamanda çeşitli alkolsüz içecek üretimide gerçekleştirmektedir. Günümüzde binlerce personeli ile zirvesini korumakta ve daha çok gelişmektedir. Sizde dünyanın en büyük markalarından birinde çalışmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise, aşağıdaki bağlantı ile açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz.

Coca Cola İş Başvuru Formu 2018

coca cola iş ilanlarıÜnlü marka iş başvurularının yapılabilmesi için çeşitli kariyer sitelerinde ve kendi internet sitesinde paylaşımını yapmaktadır. Coca Cola iş ilanlarını görüntülemek ve hangi şehirde/hangi pozisyonda personel alımı yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Bu sayfa üzerinde güncel olarak personel alımlarına dair ilanlar yer alcaktır.

Eğer henüz üye değilseniz, hemen üye olabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hazır bir özgeçmiş yoksa ‘hazır cv örnekleri‘ adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. Şirket hakkında sorularınızı kendi internet sitesinde bulunan kariyer sayfasında ki iletişim bilgileri ile sorabilirsiniz. Paylaşım hakkında soru ve önerilerinizi ise aşağıdaki yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Coca Cola Stajyer Alımı

Ayrıca belirtmek isteriz ki Coca Cola öğrencilere staj imkanı sağlamaktadır. Böylece öğrenci adayları kariyerine güzel bir başlangıç yapma şansı yakalamaktadır. Stajyer alımı için vermiş olduğumuz adresi veya sitemizin ‘stajyer alımı’ kategorisini inceleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın. Duyurulardan ilk siz haberdar olun!

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir