Gratis Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kişisel bakım ve güzellik ürünlerinde hizmet veren ve kısa sürede büyük başarı kaydeden Gratis, yeni personel adayları arıyor. Büyümenin ve gelişmenin ardında personellerin büyük yeri olduğunu vurgulayan ünlü marka satış danışmanı elemanı, insan kaynakları elemanı, kişisel bakım koçu ve mağaza müdür/müdür yardımcısı başta olmak üzere birçok ilde alım gerçekleştiriyor. İşiniz gücünüz güzellik olacak! sloganı ile iş arayanların dikkati çeken Gratis, iyi bir kariyer için adayların başvurularını bekliyor.

 

 

Gratis Kozmetik Sedes Holding bünyesinde yer almaktadır. Sedes Holdingi Gratis markasının dışında, Doysa Air, Odesa Polymer gibi şirketleri de barındırmaktadır.Kozmetik ve kişisel bakım alanında kadınların vazgeçilmez markası olan Gratis, Demir Sabancı tarafından Nisan 2009’da kuruldu. Kişisel bakım ve kozmetik alanında perakende zincir market olarak faaliyet gösteren markanın bugün için 200’den fazla mağazası bulunmaktadır.

 

gratis-personel-alimi

Gratis’te Mağaza Çalışanlarının Tümü Kadınlardır

Şu anda 37 ilimizde 200 mağaza ile hizmet veren Gratis, bu mağazaların yarısını alışveriş merkezlerinde açtı. 1500 kişiden fazla kişinin çalıştığı Gratis mağazalarında çalışan kişilerin hepsi kadınlardan oluşmakta. Bu yönüyle kadın istihdamında Gratis sektörde öncü firmalar arasında yer alıyor.

Gratis 12 ana kategori altında ürünlerini toplamış. Bunlar içinde en önemlileri renkli kozmetik, cilt bakım, kişisel bakım kategorileri kuşkusuz. Gratis, yabancı kozmetik markalarının tanınmış ürünlerini de tüketicilerle buluşturmaktadır.

Gratis Kariyer İşe Alım Süreci

Türkiye’de birçok şubesi bulunan ünlü güzellik ve kişisel bakım markası Gratis genel olarak aşağıdaki pozisyonlarda personel alımı gerçekleştiriyor. Ünlü marka ayrıca ürünleri ve hizmeti ile her geçen gün müşteri kitlesini arttırıyor. Böylece büyüme ve gelişme kaydederken, yeni personel arkadaşlarına ihtiyaç duyuyor. Yeni ekip üyeleri ile daha fazla büyemeyi hedefleyen Gratis, dinamik, genç ve kariyerine güzel bir adım atmak isteyen adaları ekibinde görmek istiyor!

  • Satış Danışmanı
  • Kişisel Bakım Koçu
  • Engelli Genel Alım
  • Mağaza Müdürü
  • Mağaza Müdür Yardımcısı
  • İş Güvenliği ve Kalite Uzmanı
  • Depo Görevlisi

 

Gratis Güncel İş İlanları 2019

2018 yılında da yeni mağazalar açarak büyümesini sürdüren Gratis mağazalarına bu alanda kariyer hedefi olan, insan ilişkilerinde başarılı, dinamik ve çalışkan, satış becerisi olan, güler yüzlü bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Satış danışmanı pozisyonunda değerlendirilecek personeller başvurularını Gratis mağazalarından, online resmi sitesinden ya da kariyer siteleri üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Ankara, Gaziantep başta olmak üzere birçok şubesine satış danışmanı aranmaktadır.

Gratis Çalışma Şartları ve Maaşları 2019

Gratis mağazalarında günlük çalışma süresi 8 saattir. Yemek ve çay molanız bu süreye dahildir. Haftalık 1 gün izin hakkınız vardır. 1 yılı dolduranlara yıllık izin verilmektedir. Vardiyalı sistem vardır.

Gratis’te reyon görevlisi olarak çalışan personel asgari ücretin %30 fazlasını almaktadır. Bunun dışında 300-350 civarı yemek parası alırlar.  Mağaza yöneticileri ise 2000 ile 2250 TL arası maaş almaktadırlar.

Gratis İş Başvuru Formu 2019

gratis personel alımı ve iş ilanlarıSizde büyüyen bu ekibin bir parçası olmak ve Gratis iş başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Gratis tarafından oluşturulmuş bu kariyer sayfası üzerinden hangi şehirde ve hangi pozisyonda personel alımı gerçekleştiğini görebilirsiniz. Buradaki ilanların üzerine tıklayarak gerekli başvuru şartlarını öğrenebilir ve gratis iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gratis iş başvuru formu doldurma,başvuru ve bilgi için : www.gratis.com.tr/Careers.aspx

İş süreci konusunda destek almak için şirketin insan kaynakları departmanı ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli irtibat numaraları yukarıdaki bağlantı adresinde mevcuttur. Ayrıca paylaşım hakkında istek, soru veya öneri için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz. Böylece bizler ve diğer ziyaretçiler tarafından istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer kişisel bakım ve güzellik mağazaları bulunan Watsons iş başvurusu için ‘Watsons iş başvuru formu‘ adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir