KEMAL TANCA İş Başvuru Formu

Ayakkabı ve aksesuar sektörünün dev markalarından olan Tanca, birçok pozisyonda yeni personel adayları arıyor. Keman Tanca, satış danışmanı, üretim yönetim uzmanı ve kasiyer başta olmak üzere eleman alımlarına devam ediyor. Ayrıca bu alanlarda kariyerine yön vermek isteyen adayların başvurularını bekliyor. Siz de Kemal Tanca iş başvurusu yapmak istiyorsanız, yazımızdaki adımları inceleyiniz.

logo

Kemal Tanca Kurumsal

Kemal Tanca, Tanca Ptus ve Tanca Kids olmak üzere Türkiye çapında  toplam 130 mağaza ile hizmet vermektedir.  Şirketin büyüme politikası, öz sermaye ile büyüme ve pazar payını arttırmak şeklinde özetlenebilir. Yönetim kurulu başkanı Kemal Tanca, büyürken hata riskini azaltmak amacı ile Franchise vermediklerini, tek merkezden yönetim anlayışı ile ürünlerde ve hizmetlerde, her noktada aynı kaliteyi tutturmanın daha kolay olduğunu ifade etmektedir.

Önümüzdeki dönemlerde, şirketin hedefinin dünya çağında markalaşmak olduğu ve bu anlamda Ar-Ge çalışmalarının sürdürüldüğü belirtilmektedir. Kemal Tanca, başarının temelinde, deneyimli ve yetenekli bir ürün yönetim ekibi, teknoloji ve insana yatırımın olduğuna inanıyor. Bu amaçla sürekli kendini yenileyen ve dünya trendleri ile uyumlu konseptlerin hazırlandığını görmekteyiz.

Kemal Tanca Kariyer

Lafı çok uzatmadan firma hakkında birtakım bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Dilerseniz bu bilgileri inceleyebilir veya hemen bir alt başlıktan Kemal Tanca iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin en popüler ayakkabı ve aksesuar mağazalarından birisi olma özelliğini taşıyan Tanca, 1950 yılında kurularak hizmet hayatına başlamıştır. Günümüzde 130 civarı mağazası bulunan Kemal Tanca ürünlerinin büyük bir kısmı ülkemizde üretilmektedir. Ayrıca firma erkek ürünlerinde Kemal Tanca, bayan ürünlerin Tanca olarak üretim gerçekleştirmektedir.

Kemal Tanca İş Başvurusu 2017 – 2018

kemal tanca iş ilanları

Kemal Tanca iş başvuru yapmak isteyen adaylar, internetten ve mail yoluyla başvurularını gerçekleştirebilirler. Hatta hemen başvuru yapmak isteyen iş arayanlar, aşağıdaki mail adresine özgeçmişlerini gönderebilirler. Sizler için aşağıda paylaşılmış olan mail adresi Kemal Tanca firmasına aittir. İlgili mail adresine özgeçmişinizi göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.


Kemal Tanca İnsan Kaynakları Mail Adresi : ik@tanca.com.tr

Bunların yanı sıra çeşitli kariyer sitelerinde arama yaparak açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla iş ilanı için ise sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalabilirsiniz. Paylaşım hakkında görüşleriniz için sayfanın altındaki yorum alanını kullanabilirsiniz.

İnsan kaynaklarını incelediğimizde özellikle mağaza satış danışmanı pozisyonunda alımların olduğunu görmekteyiz. Bunun dışında İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerinde kasa sorumlusu, müşteri hizmetleri uzmanı, mağaza uygulama sorumlusu, satış temsilcisi, depo sorumlusu ve uzun dönem stajyer personel alımı yapılmaktadır.

Mağaza Satış Danışmanı Olmak İçin Aranan Şartlar

 • En az lise mezunu olmak,
 • Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan,
 • Tercihen daha önce perakende mağazacılık alanında çalışmış,
 • İletişim becerisi kuvvetli, müşteri odaklı çalışabilen, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dinamik, güler yüzlü, ürün satış becerisine sahip, sunum yapmakta başarılı,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

KEMAL TANCA İş Başvuru Formu” için 8 yorum

 • Ağustos 21, 2016 tarihinde, saat 19:18
  Permalink

  26 yaşındayım ankara da ikamet etmekteyim askerlik görevimi tamamladım lise mezunuyum yaklaşık 4 yıldır mağaza sektöründe çalışmaktayım. mağazacılıgı kendime sektör olarak benimsedim. ve bu alanda kariyer yapmak istiyorum. Halen bir çocuk mağazasında magza müdürü olarak çalışmaktayım. ilgilenirseniz sizinle çalışmak istiyorum şimdiden ilgi ve alakaniza teşekkür eder, iyi çalışmalar diliyorum.

  Yanıtla
 • Kasım 28, 2016 tarihinde, saat 16:08
  Permalink

  Merhabalar. 26 yaşındayım 10 yıla yakındır babam parekende sekteründe ayakkabı işleri ile ilgileniyor onun yanında çalısıuorum artık kendime ait bişiler yapabilmek için başvuruyorum. Satış danışmanlıgım ve magazayı yönetme açısından bilgilere sahibim. Önlisans mezunuyum. Mersin’de ikamet ediyorum.

  Yanıtla
 • Nisan 29, 2017 tarihinde, saat 23:33
  Permalink

  İsmin .serhan çorum merkezde ikahmetgah ediyorum 2007 yılından beri ayakkabı toptan pazarlama ve parekende yapıyorum şubenizde çalışmak isterim saygılarımla

  Yanıtla
 • Kasım 21, 2017 tarihinde, saat 15:30
  Permalink

  Ismim ezgi ankara dikmende ikamet ediyorum. 31 yaşındayim. Mağazacılık sektöründe tecrubeliyim.. ekol hazır giyim de 3 yıl, tüzün hazır giyimde 4 ay çalıştım ayakkabı sektöründe 1 yıl kendi mağazamı işlettim .. nebim v3 vega (shopstar) programlarını biliyorum..firmaniz bünyesinde kasiyer yada satış danışmanı olarak çalışmak istiyorum..

  Yanıtla
 • Kasım 30, 2017 tarihinde, saat 23:28
  Permalink

  1977 afyonkarahisar merkez doğumluyum. Anadolu ünv önlisans büro yönetimi ve lisans işletme mezunuyum. Afyon merkez için düşünüyorum çalışmayı.

  Yanıtla
 • Şubat 19, 2018 tarihinde, saat 13:20
  Permalink

  Merhaba! İsmim hüseyin 94 doğumluyum gaziantepde ikametkah ediyorum daha pazarlamacı satış vs.gibi mazalarda çalışmadım 10 yıl terlik sandalet babed merdane ve son bir yılın içindede kundurada imalathanede çalıştım

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir