Bimeks Personel Alımı ve İş Başvurusu

Elektonik eşyalar alanında ülkemizin lider markalarından birisi olan Bimeks, yeni takım arkadaşları arıyor. Birçok pozisyonda eleman alımı için ilan paylaşan Bimeks, daha çok çağrı merkezi, satış danışmanı, mağaz yöneticisi ve depo alanında görevlendirmek üzere personel alımı gerçekleştiriyor. Eğer sizde bu alanda iyi bir kariyere sahip olmak ve Bimeks iş başvurusu yapmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. İlanın detayları ve başvuru için aşağıdaki adımları inceleyiniz.

Bimeks Nedir?

Son dönemlerde hizmet, pazarlama ve satış sektöründe oldukça yaygın bir şekilde faaliyet gösteren Bimeks, bir teknoloji mağazası olmaktadır. Türkiye genelinde birçok noktada şubesi olan Bimeks, telefon, bilgisayar ve televizyon gibi teknolojik ürünlerin satışını yaparken aynı zamanda akla gelebilecek tüm elektronik aletlerin ve beyaz eşyaların satışını garanti kapsamında orijinal olarak yapmaktadır.

Bimeks Personel Çalışma Saatleri Nasıldır?

Bimeks mağazası çalışanları günlük 8 saat çalışmaktadır ve her çalışanın 1 saat öğle yemeği molası bulunmaktadır. Mesai saatlerinin oldukça az görüldüğü Bimeks mağazalarında sabah 09.00’da başlayan mesai akşam 22.00’de sona ermektedir. Bayramlarda, özel günlerde ve resmi tatillerde yapılan mesailerin ücretleri ise çalışanlara ödenmektedir. Ayrıca çalışanların haftada bir gün izin hakkı bulunmaktadır.

Bimeks İş Başvurusu 2018

Türkiye’de oldukça fazla şubesi bulunan Bimeks, iş yoğunluğunu ve hizmet standartlarını arttırmak adına yeni takım arkadaşları arıyor. Hangi alanda ve hangi şehirde personel alımı yapıldığı hakkında ilanlarıda çeşitli kariyer sitelerinde yayımlıyor. Ayrıca kendi internet sitesinde oluşturulmuş olan kariyer sayfası ile iş ilanlarını paylaşıyor ve başvuru imkanı sağlıyor. Biz bu yazımızda bimeks.com.tr adresi ile yapılan başvuruyu sizlerle paylaşacağız. Çünkü direk olarak bimeks’e başvuru yaptığınızda, daha hızlı sonuç alabileceğinizi umut ediyoruz.

Bimeks İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Bimeks kendi internet sayfasında oluşturmuş olduğu kariyer bölümü ile birçok bilgiyi işarayanlarla paylaşıyor. Sizde hemen aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada açık pozisyonlar listelenecektir. Buradan size en uygun pozisyonu seçerek, üzerine tıklayınız. Başvuru şartları karşınıza çıkacaktır. Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, başvurunuzu yaparak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru adresi : http://ir.bimeks.com.tr/insan-kaynaklari

Yalnız iş başvurusu yapmadan önce henüz üye olmadıysanız, üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan hiçbir şekilde başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz. İlgili ilanın alt kısmından ‘Üye Ol’ linkine tıklayarak üye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aynı durumu satış personel için de söylebiliriz. Bimeks, birçok sayıda mağaza satış danışmanı personelleri arıyor.

Bimeks Çalışanları Ne Kadar Maaş Alır?

Bimeks mağazalarında çalışan satış danışmanları asgari ücret almaktadır. Ayrıca sigortaları yapılmaktadır. Her satış danışmanı maaşına ek olarak satış primi ve günlük 15 TL yemek ücreti ödemesi de almaktadır. Mağaza yönetim yardımcısı ise sigorta ve yemek ücretine ek olarak 2.500 TL civarında maaş almaktadır. Mağaza yönetici ve mağaza yönetici yardımcısı mağaza içerisinde satış yapmadığından dolayı bu çalışanlar için prim ödemesi söz konusu olmamaktadır. Ancak satış danışmanları fazla satış yaparak prim ödemeleri ile maaşlarını yükseltme şansına sahip olmaktadır. Bununla birlikte depo sorumlusu ve kasiyer gibi çalışanların prim almaları daha zor olacağından dolayı maaşlarında 50 ile 100 TL arasında ekleme yapılabilmektedir.

Bimeks Çağrı Merkezi Personeli Alımı

bimesk personel alımı iş ilanlarıGünümüzde en popüler meslekler arasında yer alan çağrı merkezi müşteri temsilcisine Bimeks’te ihtiyaç duyuyor. Hatta bu alanda oldukça fazla personel alımı yapılıyor. Çağrı merkezi pozisyonu için başvuru yaparsanız, daha hızlı sonuç alabileceğinizi düşünüyoruz. Daha fazla iş ilanları için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum alanından bizlere iletebilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir