Simit Sarayı Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

2002 yılında Mecidiyeköy’de bir mağaza ile başlayan ve Türkiye’nin ilk fırın kafe zinciri olmayı başaran Simit sarayı, 3 binden fazla personeli istihdam etmektedir. Ürünlerindeki kalitenin yanı sıra, hizmetlerinde de kaliteden taviz vermeyen firma, büyük bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bu nedenle de her geçen gün büyümeye ve istihdam alanını genişletmeye devam etmektedir.

Kısa sürede büyük bir gelişme kaydeden ve dünya çapında şubeleri bulunan Simit Sarayı yeni personel arkadaşları arıyor. Simit sarayı başta garson, komi, mağaza müdürü, mağaza ekip üyesi ve temizlik elemanı olmak üzere birçok alanda eleman alımı ilanları paylaşıyor. Bu alanda kariyer yapmak ve Simit Sarayının büyüyen ve gelişen ekibinde yer almak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Başvuru ve ilanın detayları yazımızda…

logoSimit Sarayı

İlanın başvuru kısmına geçmeden önce şirket hakkında bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Çünkü şirket hakkında birkaç bilgi bilmek iş başvuru süreçlerinde sizi bir adım öne taşıyabilmektedir. İş başvuru kısmını görüntülemek isteyen adaylar bir alt başlığa geçebilirler.

2002 yılında inovasyon olarak başlayan Simit Sarayı, ürün kalitesi ve hizmeti ile kısa sürede büyüme başarısı göstermiştir. Simit Sarayı, Mecidiyeköy’de bir mağaza ile başlayan ve Türkiye’nin ilk fırın kafe zinciri olmuş ve bir marka haline gelmiştir. Günümüzde 3000’in üzerinde personeli ile büyük bir kitleye hizmet vermektedir.

Simit Sarayı İş Başvuru Formu

simit sarayı personel alımıBirçok şubesi olan Simit Sarayı, daha hızlı büyümek ve hizmet kalitesini arttırmak adına birçok personel alımı gerçekleştiriyor. Türkiye’nin birçok noktasından personel alımı yapmakla birlikte iş arayanlara kariyer imkanı sağlıyor. Eğer sizde Simit Sarayı iş başvuru yapmak istiyorsanız, hemen buraya tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfada hangi poziyonda ve hangi şehirde personel alımı yapıldığına dair bilgiler yer alacaktır. Buradan kendinize en uygun pozisyonu seçerek hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca şirketin kendi internet adresini kullanarakta başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu yol ile başvuru için simitsarayi.com adresine giriniz ve insan kaynakları menüsüne tıklayınız. Sayfada yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurun ve başvurunuzu tamamlayın! Konu hakkında soru ve isteklerinizi yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürede destek vermeye gayret gösteriyoruz.

Simit sarayı bünyesinde çalışmak isteyenlerin iş başvuru formunu doldurarak müracaat etmeleri gerekir. Forumda bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeli, çalışmak istediğiniz ile özenle seçmelisiniz. Personel alımı için belirli bir zaman bulunmamaktadır. Ortaya çıkan ihtiyaç doğrultusunda, başvuruda bulunan adaylar arasından hemen seçim yapılmaktadır.

2018 yılı itibariyle de istihdam sayısında artışa gidilebileceğinden başvuruda bulunmak isteyen adayların şubeler yada internet aracılığı ile başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

 SİMİT SARAYI İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

Simit sarayı iş başvurusu yapabilmek için şirketin kendi web sitesini kullanabilirsiniz. Başvuru yapmanın bir başka yöntemi ise simit sarayı şubelerinde bulunan formların doldurularak, bayiye teslim edilmesidir.

Tercih ettiğiniz alanda oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda, değerlendirmeler yapılarak uygun görülmeniz durumunda size bilgi verilecektir.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir