Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi tarafından yapılan duyuruya göre sözleşmeli personel alımı gerçekleşecek. Sözleşmeli personel alımı hemşire pozisyonunda yapılacak. Başvurular şahsen olarak Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. İlanın detayları öğrenmek ve başvuru yapmak için aşağıdaki başlıklarımızı inceleyiniz.

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından gelen açıklamaya göre sözleşmeli olarak personel alımı yapılacak. Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan türü esas alınmak sureti ile aşağıdaki pozisyonlar doğrultusunda sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

gaziantep üniversitesi sözleşmeli hemşire alımı
Başvuru Koşulları

 1. T.C vatandaşı olmak,
 2. Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak,
 3. Bay adaylar için muvazzaf askerlik görevini bitirmiş, tecilli veya muaf olmak,
 4. Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olmak. (Başvuru koşullarının tamamı için aşağıdaki bağlantı adresini kullanınız.)
 5. 657 Sayılı Kanunun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini yapmasına karşın herhangi bir sağlık problemi bulunmamak,
 6. Başvuru tarihi itibariyle en az 18 yaşında olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak,
 7. 2014 yılı KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) girmiş olmak ve belgelemek,
 8. Kamu kurum ve kuruluşların herhangi birinde 4/B’li olarak çalışıyor olmamak.

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Formu

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, ilanın gazetede yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde www.gantep.edu.tr internet adresinde örneği paylaşılan;

 • İş talep formu,
 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
 • Mezuniyet belgesi,
 • 2014 Kpss (B) grubu KPSS(P3) puan çıktısı

ile Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular ilanın gazete yayımlandığı tarihten 15 gün sonra mesai bitiminde sona erecektir. İlanın yayımından önce yapılan müraacatlar geçersiz sayılmaktadır.

Personel Alımı Sonuçları

KPSS (B) grubu KPSS(P3) puan sıralamasından sonra hak kazanan adayların ismi, Gaziantep Üniversitesinin web sitesi olan www.gantep.edu.tr internet adresinden duyurulacaktır. İlan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

gantep_logo
Yerleştirilmeye hak kazanan adayların ilanı takip eden 7 iş günü içinde Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

İlan sayfası, başvuru formu ve detaylara ulaşmak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfanın sol kısmında duyurular bölümü yer alacaktır. Buradan sözleşmeli personel alım ilanına tıklayınız. Ayrıca ilan hakkında sorularınız için aşağıdaki telefon hattı ile üniversite tarafından destek alabilirsiniz.

http://www.gantep.edu.tr/idari/index.php?bolum_id=15

İletişim : 0 (342) 317 13 07

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir