Sony Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

1946 yılında kurulan Sony Dünyanın en büyük teknoloji firmaları arasına adını yazdırmış bir isimdir. Her daim teknolojik ürünler açısından en çok tercih edilen ürünlere ev sahipliği yapmıştır. Son teknoloji ürünleri insanların kullanımına sunmaya devam eden Sony, Türkiye’de de çok geniş bir alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Sony İş Başvuru Formu

Ülkede pek çok yerden hizmet veren Sony firması için düzenli olarak personel alımları yapılmaktadır. Firma bu alandaki personel arayışını kariyer siteleri üzerinden yapar. Eğer firmaya sıcak bakıyorsanız ve bu alanda iş hayatına geçiş yapmak isterseniz bu iş ilanları üzerinden kendi alanınıza göre hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Başvuru Formu: www.sonymobile.com/tr/careers/#gref

Sony Çalışma Saatleri

Sony şubelerinin açılış ve kapanış saatlerinin birbirinden farklı olduğunu belirtmek gerekiyor. Büyük illerde alışveriş merkezlerinin dışında kalan Sony mağazaları sabah 09:00 ile akşam 19:00 arasında hizmet vermektedir. Bunun yanında alışveriş merkezinde bulunan mağazaların ise sabah 10’da açılıp akşam 22’ye kadar hizmet verdiğini belirtmek gerekiyor.

Sony Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Sony personel alımı konusunda son derece titiz ve özenli davranan isimlerin başında geliyor. Özellikle uzun zamanlı olarak çalışmak istediğinden dolayı, iş başvurularını geniş bir zaman aralığında yapmayı tercih ediyor. Özellikle iş tecrübesi olan, teknolojiye yatkın olan, kendini daima geliştirebilecek, yeniliklere ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına yatkın, uyumlu kişilerden gelecek olan başvuruları bekliyor. Bunun yanında adayların sahip olduğu eğitim ve iş tecrübeleri de bu alanda ön plana çıkmalarına neden olacak diğer kavramlardan biri olarak görülüyor.

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Sony firması özellikle geleceğinizin iyi bir şekilde değiştirilmesine aracı olan firmalardan biri olarak ön plana çıkıyor. Eğer bu alanda aklınıza yatan bir iş fikri varsa, firmanın personellerine bu alanda her daim destek ve yardımcı olduğunu belirtmek gerekiyor. Yani firmaya bağlı olarak ilerlemeniz tam da hayallerinizdeki gibi olurken, kendinizi her açıdan daha yükseğe taşıyacağınız bir işe bağlı olarak çalışma hayatına geçebilirsiniz. Bunun yanında çalışanlara maddi ve manevi olarak da pek çok desteğin yapıldığını belirtmemiz gerekir.

Sony Maaşları

Sony bünyesine bağlı olarak çalışmakta olan bir çağrı merkezi çalışanının 2018 yılı itibariyle buradan alacağı maaş 2200 TL’den başlar. Mağaza müdürü maaşı 8400 TL olurken, insan kaynakları 3150 TL, muhasebe maaşları 3400 TL’den başlamaktadır. Satış alanındaki maaşlara baktığımızda ise, bu oranların 3400 TL’den personelin deneyimine göre artış yaşadığını görüyoruz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir