Tefal Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

1994 yılında kurulan Tefal, başarılı pazarlama ve kaliteli ürünleriyle birlikte kısa sürede ülke çapında adını duyurmayı başarmış markalardan biridir. Sektörde pek çok yeniliğe imza atan Tefal, etki alanını her geçen gün büyüterek şuanda ülkenin geniş alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Tefal İş Başvuru Formu

Tefal iş başvurusu yaparak Tefal bünyesine bağlı olarak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Personel alımları için kariyer siteleri üzerinden ilanları duyuran marka, bu şekilde her geçen büyümeyede devam etmektedir.

Tefal Çalışma Saatleri

Tefal mağazalarında çalışma saatleri mağazanın bulunduğu yere bağlı olarak ufak değişimler göstermektedir. Buna göre çoğunluk olarak bu mağazaların sabah 10 ve akşam 21 saatleri arasında hizmet verdiğini belirtmek gerekir. mağazalarda çalışmakta olan kişilerin vardiyalı sisteme göre çalıştığının altını çizmeliyiz. Buna göre iş yoğunluğu kontrol altına alınırken çalışanlardan da daha fazla verimin alınması sağlanmaktadır.

Tefal Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Tefal öncelikle iş alanında deneyimli ve alanında bilgi sahibi olan kişilerin başvurularını bekliyor. Özellikle hırslı ve ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, ikna kabiliyeti olan, iletişim yönü güçlü, yoğun tempoya ayak uydurabilecek kişilerin başvurularını istiyor. Bunun yanında erkek adayların askerlik hizmetini tamamlama şartı aranırken, tercihen üniversite mezunu kişilerden gelecek başvuruları bekliyor.

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

120’ yi aşkın ülkede hizmet vermekte olan Tefal, uluslararası çok büyük bir markadır. Özellikle gelecekle ilgili iyi fikirleri olan kişilerin bu hayallerini gerçekleştirebilmek adına mutlaka yönelmesi gereken adreslerden biri haline gelmiştir. Personele her zaman destek olan yönetim sayesinde, bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişiler için bulunmaz bir fırsattır.

Tefal Maaşları Ne Kadar?

Tefal maaşları bulunduğunuz pozisyona bağlı olarak değişecektir. Satış alanında çalışan kişiler 2000 TL civarında maaş alırken, satış müdürü için maaşlar 12 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bunun yanında insan kaynakları maaşı 3400 TL, muhasebe maaşları 3000 TL, stajyer maaşları 1000 TL, mağaza müdür yardımcısı 4200 TL, teknisyen maaşları ise 3700 TL’den başlamaktadır. Tabi kişilerin sahip olduğu tecrübe ve performans durumuna bağlı olarak bu maaş oranlarında artışların yaşanması söz konusu olabilir.

Tefal İşe Alım Süreci

Kariyer sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvurunun sonrasında başvurunuz detaylı bir şekilde incelenmeye alınır. Eğer firma açısından uygun özelliklere ve deneyime sahipseniz, firma tarafından sözlü mülakata davet edilirsiniz. Klasik bir sözlü mülakatın yapılması söz konusu olur. Bu mülakat sonrası bu sayede işe alım süreci tam olarak netleşmiş olacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Tefal Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

  • Aralık 20, 2018 tarihinde, saat 15:26
    Permalink

    iş arıyorum çelik makine imalaat ve montaj formeniyim

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir