Mesleki Yeterlilik Kurumu Sürekli İşçi Alımı

1 Haziran 2016 Çarşamba günü yapılan duyuruya göre Mesleki Yeterlilik Kurumu 50 sürekli işçi alımı gerçekleştirecek. Çok sayıda uzman yardımcısı, bilgisayar mühendisi, istatistikçi ve genel büro görevlisi alımı yapacak olan Mesleki Yeterlilik Kurumu birçok pozisyonda sürekli işçi alımı yapacak. Peki hangi pozisyonda kaç personel alımı yapılacak? Adaylarda hangi şartlar aranacak? Paylaşım hakkında detaylar ve başvuru bilgilerine aşağıdaki metinden ulaşabilirsiniz.

MYK 50 Sürekli İşçi Alımı

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi birçok pozisyonda toplam 50 sürekli personel alımı yapılacaktır. Bu alımların ise pozisyonlara göre dağılımı aşağıdaki gibidir. Ayrıca her bir pozisyon için belirlenen eğitim durumu ve aranılan nitelikler kısmı yazımızın sonundaki bilgilendirme kılavuzda yer almaktadır. Başvuru yapmak istediğiniz pozisyonun başvuru bilgileri aşağıdaki kılavuzda bulunmaktadır.

Sürekli İşçi Alımı Yapılacak Birimler Sayı
Uzman Yardımcısı 30
Bilgisayar Mühendisi 2
Avukat 1
İstatikçi 3
Mütercim Tercüman 1
Muhasebeci 1
Bilgisayar İşletmeni 2
Genel Büro Görevlisi 3
Muhasebe Büro Görevlisi 1
Bilgi İşlem Büro Görevlisi 1
Basın ve Tanıtım Büro Görevlisi 1
Yazı İşleri Büro Görevlisi 1
İnsan Kaynakları Büro Görevlisi 1
Sekreter 2

Mesleki Yeterlilik Kurumu İş Başvurusu

myk 50 surekli isci alimi

Yukarıda paylaşmış olduğumuz ilana başvuru yapmak isteyen adaylar belirtilen tarihler (1 Haziran – 10 Haziran 2016) arasında İşkur Çalışma ve İş Kurumu Hizmet Merkezlerine veya İşkur resmi internet adresine başvuruda bulunacaklardır. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafına doğrudan yapılan hiçbir başvuru kabul edilmeyecek ve geçersiz sayılacaktır. İlan hakkında daha fazla bilgi almak isteyen adaylar, İşkur ile bağlantı kurabilirler.

Kurum tarafından duyurulan bilgilere ulaşmak ve detayları incelemek için tıklayınız. Paylaşımlarımızdan hemen haberdar olmak için ise sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir