Nehirce İnsan Kaynakları Personel Alımı ve İş Başvurusu

İnsan kaynakları alanında kurumsal bir kimlik yakalamış olan Nehirce İnsan kaynakları, danışmanlığını yaptığı firmalar için zaman zaman personel alımı yapmaktadır. İşe alım sürecini başarıyla yürüterek firmaların ihtiyacı olan en doğru personeli bulmalarına aracılık edilmektedir. Nehirce İnsan Kaynakları, personelin Seçme ve yerleştirme sürecinde tüm sorumluluğu alarak, personel tedarik hizmetlerinin eksiksiz şekilde yürütülmesinde önemli katkılar sunmaktadır.

nehirce-insan-kaynakları

Nehirce İnsan Kaynakları – Kurumsal

2009 yılında ‘Yönetim Hizmetleri’ alanında hizmet vermek için kurulan Nehirce İnsan Kaynakları; geçmişten bugüne genç, dinamik ve tecrübeli ekibiyle kaliteye odaklı, güven esaslı bir hizmet sunmaktadır.

Nehirce İnsan Kaynakları profesyonel ekibiyle, yönetimi ve takibi zaman kaybına sebep olan;  Seçme ve Yerleştirme, İnsan Kaynakları ve Bordrolama alanlarında sizin iş yükünüzü üstlenir ve asıl işinizle ilgilenmeniz için gerekli zamanı size geri kazandırır.

Nehirce; her zaman ihtiyaç duyacağınız bu hizmetleri verirken, oldukça titiz bir çalışma sistemi benimseyerek istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin maksimum verim elde etmenizi sağlar.

Nehirce; firmanızın nabzına uyum sağlayacak en doğru elemanı seçerken, hem uzman kadrosunun tecrübesinden hem de uzman psikologların görüşlerinden yararlanır. Böylece iş hayatında oluşabilecek tüm aksiliklerin önüne geçmek için tüm olasılıkları ele alır.

 

 

Firmanın Misyonu:

Birlikte çalışıp sorumluluğunu üstlendiğimiz kuruluşların ve çalışanlarının gelişimi için maksimum fayda sağlayan, uygulanabilir çözümler üretmek.

Firmanın Vizyonu:

Girişken, yenilikçi, sürdürülebilir, şeffaf, fayda odaklı, kuruluş ve kişiye özel stratejik uygulamalar yapmak.

Nehirce İnsan Kaynakları İş İlanları 2018

Nehirce İnsan Kaynakları firması, gerek kendi firmaları, gerekse danışmanlığını üstlendikleri firmaların projelerine dönük olarak zaman zaman personel alımı yapmaktadır. Alanında uzman ik personelleri ile hizmet sunan Nehirce insan kaynakları iş ilanları hakkında en güncel bilgilere ulaşmak ve iş başvurusu yapmak için www.cvbenim.com sitesini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Cvbenim.com üzerinden Nehirce İnsan Kaynakları iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
https://cvbenim.com/nehirce-insan-kaynaklari-ve-otomasyon-san-tic-ltd-sti-is-ilanlari-27

 

Açık Pozisyonlar ve Aranan Genel Şartlar

Nehirce İnsan kaynakları iş ilanlarına bakıldığında, ön muhasebe elemanı,  stajyer, elektrikçi, satış destek personeli, büro işçisi, insan kaynakları yöneticisi, idari işler ve satın alma uzmanı, satış destek personeli, şoför, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi kadrolara personel aranıyor.

Genel olarak aranan niteliklere baktığımızda ise, ekip çalışmasına yatkınlık, ilgili pozisyonda daha önce deneyimli olması, satış ve pazarlama ile ilgili kadrolarda müşteri ilişkilerinin iyi, satış becerisinin güçlü olması gibi kriterlere bakılmaktadır. Daha detaylı bilgi için cvbenim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Nehirce İnsan Kaynakları Personel Alımı ve İş Başvurusu” için bir yorum

 • Haziran 14, 2019 tarihinde, saat 10:55
  Permalink

  Merhabalar ,

  Cv Benim üzerinden başvurularımı gerçekleştirdim iş arayışım söz konusu davet etmeniz durumunda yüzyüze görüşmede sağlayabiliriz. İş bulma sürecimde desteklerinizi rica eder , iyi çalışmalar dilerim.

  Saygılarımla,

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir