Kale Güvenlik Personel Alımı ve İş Başvurusu

Lider güvenlik firması olan Kale güvenlik 2018 yılında da kadrosunu güçlendirmek için personel alımı yapmakta. Kale güvenlik iş başvurusu yapmak için gereken bilgilere bu yazımız üzerinde ulaşabilirsiniz.

Kale Güvenlik Sistemleri Kurumsal

Ülkemizde 60 yıldan fazladır kilit ve çelik kapı sektöründe lider bir firma olarak hizmet sağlayan Kale Güvenlik, Sistemleri, son yıllarda özellikle elektronik güvenlik ve alarm izleme hizmetleri de sunarak, bireysel ve kurumsal müşterileri için güvenlik çözümleri sunmaktadır.

“Güvenlik ve Ötesi” sloganıyla yola çıkan şirket, yeni nesil güvenlik anlayışı teknolojilerini yakından takip etmekte, büyük şehirlerde ve diğer şehirlerimizde Kale Alarm teknolojisini müşterilerinin hayatlarını daha kolay hale getirmek için sunmaktadır. Kale markası altında güven duygusu veren çözümler üreten firma 7 gün 24 saat, müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarına son hız devam etmektedir.

Ev ve işyerleri için güvenlik kamerası ve alarm sistemleri dizayn edilirken, tamamen kullanıcılarının ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır. Alanında uzman ekipler, montaj öncesi ücretsiz keşif yapmakta ve müşterilerin isteklerine göre çözümler üretilmektedir. Ürünler dünya standartlarında olup, alarm ve güvenlik kamerası fiyatları yönünden ekonomik oranlardadır.

Kale Güvenlik İş Başvurusu 2018

Kale Güvenlik Sistemleri farklı şehirlerde ve kadrolarda personel alımlarına devam ediyor. Kale Güvenlik iş ilanları ile ilgili bilgilere aşağıda yer verilmiştir. Kale Güvenlik açık pozisyonları görmek ve başvuruda bulunmak için buraya tıklayın.

Kale Güvenlik Sistemleri tarafından yayınlanan mevcut personel alım ilanları güncellenerek yeni pozisyonlar da eklendi. İşte ilan detayları:

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

* Satış danışmanı, bölge satış sorumlusu, müşteri temsilcisi, teknik servis uzman yardımcısı, çağrı merkezi uzman yardımcısı, kurumsal satış uzmanı, bölge satış uzmanı alanlarında personel aranmaktadır.

Alım Yapılacak İller:

* İstanbul, Ankara,

Adaylarda Aranılan Genel Nitelikler:

  • Minimum lise veya dengi okullardan mezun olmak
  • Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı çözümler üretebilen
  • İkna ve iletişim becerileri güçlü, satış konusunda kariyer hedefi olan
  • Çalışmalarını düzenli olarak raporlama becerisine sahip
  • Ekip çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü
  • Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği güçlü
  • Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

Kale Güvenlik Sistemleri personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için cvbenim.com, kariyer siteleri ya da Kale Güvenlik resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir