Türkiye İş Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bugün ki yazımızda ülkemizin en büyük özel banka olma özelliğini taşıyan İş Bankası’nın personel alımı ilanlarını sizlerle paylaşacağız. İşarayanlar tarafından yoğun bir şekilde istenilen banka iş ilanları paylaşımları için bu konu üzerine yazımızı sizlere sunuyoruz. Lafı çok uzatmadan ilgili bankanın personel alımına ilişkin duyurulara geçmek istiyorum. Eğer sizde ülkemizin köklü bankalarından birinde çalışmak ve kariyerinize yön vermek istiyorsanız, buyrun yazımıza devam edelim.

Yalnız işinadresi.com olarak iş başvurularından önce işveren şirket hakkında birtakım bilgiler bilmenizi tavsiye ediyoruz. Böylece işveren hakkında bilgi bilmek, zaman zaman iş başvuru süreçlerinde sizi bir adım öne taşıyabiliyor. Bu yüzden işveren şirket hakkında kısa bir bilgiyi yazımızda paylaşıyoruz. Hemen personel alımı duyurularına geçmek isteyen adaylar bir alt başlığa geçebilirler.

1924 yılında Atatürk’ün yönergeleri doğrultusunda kurulan ve Türkiye’de bireysel ve ticari bankacılık hizmeti veren Türkiye İş Bankası, ülkemizin en büyük özel bankası niteliğini taşımaktadır. 2014 yılında yapılan sıralamaya göre dünyanın en büyük 118. bankası seçilmiştir. Günümüzde ise yaklaşık 1400 şube ve 6000 bankamatik ile hizmetine devam etmektedir. Ayrıca yaklaşık 24 bin personele istihdam sağlamaktadır. Neden sizde bir İş Bankası çalışanı olmayasınız ?

Türkiye İş Bankası İş İlanları 2019

İş Bankası personel temini gerçekleştireceği zaman kendi internet adresinde duyurusunu gerçekleştirmektedir. Hatta işarayan adaylar için geliştirilmiş olan bir kariyer sayfasına sahiptir. Bu yüzden başvuru yapacak adaylara şanslı olduklarını söylemek istiyoruz. İş Bankası Kariyer sayfası ile hem iş ilanlarını görüntüleyebiliyor, hem de iş hakkında bilgileri görüntüleyebiliryorsunuz. İş bankanın kariyer sayfasına ulaşmak ve açık pozisyonlara başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.
–>>İş bankasına cv’nizi  bırakmak için https://cv.isbank.com.tr/

Yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı adresini kullanarak hangi pozisyonda personel alımı yapılıyor görüntüleyebilirsiniz. Buradan size uygun pozisyonu seçip sınavlara katılabilirsiniz. Şuan için alımı yapılacak olan pozisyonlar şöyledir; (Pozisyonlar zaman zaman farklılık gösterebilmektedir. 2017 Kasım ayı için alımlar aşağıdaki gibidir.

Alım Yapılan Pozisyonlar;

  • Müfettiş Yardımcısı
  • Uzman Yardımcısı
  • Memur
  • Sistem Uzmanı
  • Sistem Destek Uzmanı
  • Takip Memuru
  • İhtisas Elemanı
  • Özel Güvenlik Görevlisi
  • Şoför

isbank-kredi-kart-borcu

Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alım Şartları

Türkiye İş Bankasının alım yaptığı, açık pozisyonlardan birisi de müfettiş yardımcılığı olmaktadır. Türkiye İş Bankası müfettiş yardımcısı olarak başvuru yapan adaylarda; dört yıllık lisans bölümünden mezun olma, 30 yaşını doldurmamış olma, daha önce Türkiye İş Bankasının mülakat sınavlarına girmemiş ve başarılı olmamış olma gibi şartlar aramaktadır. Ayrıca adayların seyahat etmeye ve sağlık durumunun engel olmaması bankanın aradığı temel şartlar arasındadır.

 

Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı Alım Şartları

Türkiye İş Bankasının açık pozisyonları arasında uzman yardımcılığı da bulunmaktadır. Türkiye İş Bankasında uzman yardımcısı olarak çalışmak isteyen adayların öncelikle İngilizce ve Fransızca gibi dillerde başarılı olması gerekmekle birlikte adayların 30 yaşını doldurmamış olması, erkek adayların askerlik ile ilgisi bulunmaması, bankanın daha önceden sınavlarına katılmamış olması, sağlığının mesleğe elverişli olması ve aynı zamanda seyahat etmeye engeli bulunmaması gibi özellikleri taşıması Türkiye İş Bankası tarafından son derece önemli olmaktadır.

Türkiye İş Bankası Personel Alımları Başvuruları Nasıl Yapılmaktadır?

Türkiye İş Bankası, personel alım ilanlarını resmi internet sayfasının insan kaynakları bölümünden yayımlamaktadır. Türkiye İş Bankası personel alımlarına başvuru yapmak isteyen adaylar bankanın internet sitesindeki güncel personel alım ilanlarını takip ederek yönergelere göre başvuru işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Türkiye İş bankası personel alımı sınavlarına yönelik hususlar da yine bankanın internet sitesinden duyurulmaktadır.

İlerleyen günlerde İş Bankası iş ilanlarında güncelleme yapılacağı için bankanın sitesini, sitemizi veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Herkese iş başvuru sürecinde başarılar dileriz.

Diğer Banka ilanları için;

-VAKIFBANK Personel Alımı ve İş Başvuru Formu
-Ziraat Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu
-Finansbank Personel Alımı ve İş Başvurusu
-DenizBank Personel Alımı ve İş Başvurusu
-YapıKredi Personel Alımı – İş Başvuru Formu
-Garanti Bankası Personel Alımı Ve İş Başvuru Formu

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir