Ziraat Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ülkemizde iş arayanların en çok görev almak istediği kuruluşlardan birisi olan Ziraat Bankası, zaman zaman personel alımlarına devam ediyor. Ziraat Bankası, yeni alacağı personel alımları için kendi internet adresinde duyuru şeklinde paylaşıyor. Bu sayede birçok iş arayan tek bir tıkla Ziraat Bankası iş ilanlarını güncel olarak takip edebiliyor. İsterseniz çok uzatmadan ilanları güncel olarak takip edebileceğiniz adresi inceleyelim. İşte Ziraat Bankası personel alımları

Gerek maaşları, gerek sosyal imkanları dolayısıyla binlerce kişi Ziraat Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu ilanlarını beklemekte ve takip etmektedir. Ziraat Bankası bu konudaki ihtiyaçlarını kendi web sitesi üzerinden duyurmakta ve başvuruların, ne zaman, ne şekilde yapılacağını, kaç personelin alınacağını, başvuru şartlarının ne olduğunu duyurmaktadır

Bir Bankadan Daha Fazlası – Ziraat Kariyer

mzl.xleoqznsGünümüzde aktif olarak hizmet gösteren ve en iyi bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası’nın kuruluşu çok eski zamanlara dayanmakta ve kamu bankası olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca Ahmet Şefik Mithat Paşa tarafından Ankara’da kurulan banka 1863 yılında (Osmanlı döneminde) hizmet hayatına başlamıştır. Şimdi ki zamanlarda 25 bine yaklaşık personeli ile dünya çapında hizmetini sürdürmektedir.

Ziraat Bankası Personel Alımı 2019

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Ziraat Bankası personel alımınına ilişkin bilgileri ilk olarak kendi resmi internet adresinde yayımlamaktadır. Bu adrese ulaşmak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz adreste bulunan duyurular kısmından paylaşılan ilanlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer menüleri kullanarak Ziraat kariyer, Ziraat’te çalışmak ve eğitim ile bilgileri inceleyebilirsiniz.

Ziraat Kariyer sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

ziraat bankası personel alımlarıGenel olarak çok sayıda servis ve banko görevlisi alımı gerçekleştiren Ziraat, birçok alanda da alım gerçekleştirmektedir. Konu yayımlanma tarihini varsayarak, servis ve banko görevlisi yedek alımları yapıldığını söyleyebiliriz. Fakat günden güne alımlarda farklılık gösterilebilmektedir. Bu yüzden size vermiş olduğumuz adresi ve sitemizi güncel olarak takip edebilir ve alımlardan hemen haberdar olabilirsiniz.

Yayımlanan ilan hakkında ki sorularınızı bankanın insan kaynaklarına danışabilir veya sitemizin alt kısımında bulunan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Diğer bankalara ait iş ilanlarını incelemek için sitemizin banka personel alımları kategorisine göz atabilirsiniz.

2019 ZİRAAT BANKASI PERSONEL PLANLAMASI

Ziraat Bankası tarafından 2018 personel alımına ilişkin duyurular yapılmış, gerekli başvurulardan sonra da personel alımı gerçekleştirilmiştir. 2018 yılı duyuruları ise henüz belli olmamış ve banka tarafından yayınlanmamıştır. Bir bilgi paylaşılması durumunda buradan da sizlere paylaşılacaktır.

2019 ZİRAAT BANKASI BAŞVURU ŞARTLARI

2019 yılı duyurularına göre, bankada çalışmak isteyen Avukat adaylarının;

T.C. Vatandaşı olması, 01.01.1987 ve sonrası doğumlu olması, Hukuk Fakültelerinden mezun olması ve stajını tamamlaması, ruhsatnamesini almış olması, mecburi hizmet ödemesini kabul etmesi, T.C.K.-53 maddesindeki haklardan mahrum olmaması, belirlenen suçlardan belirli oranlarda ya da hiç ceza almamış olması, sağlıklı olması ve erkek adaylar için askerlik sorununun bulunmaması gerekmektedir.

Sigorta ve Emeklilik servisi, teknoloji uzman yardımcısı, finans uzman yardımcısı kadroları ile ilgili başvuru şartları da ayrıca web sitesinde belirtilmiştir.

ZİRAAT BANKASI BAŞVURU SONUÇLARI

2018 yılı aralık ayında yapılan iş başvuruları ile ilgili sonuçlar Aralık ayı içerisinde banka web sitesinde açıklanmıştır. Bu konuda herkes kendisine ait bilgiler ile sonuçların sorgusunu sistem üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Diğer Banka ilanları için;

-VAKIFBANK Personel Alımı ve İş Başvuru Formu
-Türkiye İş Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu
-Finansbank Personel Alımı ve İş Başvurusu
-DenizBank Personel Alımı ve İş Başvurusu
-YapıKredi Personel Alımı – İş Başvuru Formu
-Garanti Bankası Personel Alımı Ve İş Başvuru Formu

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir