Kâmil Koç Turizm Personel Alımı – İş Başvuru Formu

Türkiye’nin en güvenilir ve lider seyahat firmalarından bir tanesi olan ve 3 yıl üst üste Türkiye’nin en itibarlı otobüs şirketi ünvanına sahip olan Kâmil Koç, bünyesinde görevlendirmek üzere yeni takım arkadaşları arıyor. 2018 yılında Kamil koç şöför alımı (Kaptan), host ve bilet satış görevlisi,muavin ve otogar yolcu yönlendirme elemanları başta olmak üzere birçok alanda vatandaşa iş imkanı sağlıyor. Sizde aranan yeni takım arkadaşları arasında yer almak ve Kamil Koç’ta kariyer imkanına sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hatırlarsanız, bir önceki paylaşımımızda Metro ve Ulusoy Seyahat iş başvurularını incelemiştik. Bu yazımızda ise yeniden Türkiye’nin köklü seyahat firmalarından biri olan Kâmil Koç Seyahat’i inceleyeceğiz. Dilerseniz, iş ilanlarına geçmeden önce Kâmil Koç firmasını biraz tanıyalım.

Kâmil Koç Seyehat

Kâmil Koç Seyahat, 1926 yılında şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmeti vermek amacıyla Bursa’da kurulmuştur. Kâmil Koç tarafından kurulmuş olan seyahat firması şu anda 8 binden fazla personeli bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca 1.100’den fazla genç otobüs filosu sayısı ile Türkiye’nin birçok noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. 2017 yılında 20 milyondan fazla insanımızın güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk etmesini sağlamıştır. 2020 hedeflerinde 1800 araçlık filo ve yıllık 30 milyon yolcuya seyahat hizmeti verilmesi bulunmaktadır.

Bugün Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan Kâmil Koç firması, misyon olarak, sektörde yeniliklerin temsilcisi olarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesini gözetmektedir. 90 yıllık tecrübesi ile, alanında uzman personelleri ile hizmet kalitesini her geçen gün arttıran bir firmadır.

Kâmil Koç Firması İnsan Kaynakları

“Kâmil Koç’ta çalışan her kişi kurum zincirinin önemli bir halkasıdır” bilincini yerleştirme fikrini benimsemiş olan Kâmil Koç insan kaynakları,  çalışanlarının yaptıkları işi en iyi şekilde yapabilmeleri için gerekli bilgilendirme ve eğitim çalışmalarını yapmaktadır. Çalışanların sıkıntıları ile ilgilenerek, şikayetlerini yönetime bildirmekte ve çözüme kavuşturulmasını sağlamaktadır. Kâmil Koç bünyesine girişimci yetenekleri olan, dinamik ve sürekli kendini geliştiren, kurum değerlerini benimseyerek, takım ruhu içinde çalışabilen adayların işe alınmasını ve yükselmelerini sağlamaktadır.

Kâmil Koç Seyahat İş İlanları 2017 – 2018

Kamil Koç seyahat firması iş başvurusunu internet aracılığıyla kısa ve zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kamil koç iş başvurusu formu firma tarafından resmi internet sitesinde yayımlanmıştır. Buraya tıklayarakKâmil Koç iş başvuru formuna yönlendirileceksiniz. Karşınıza çıkan sayfada Kâmil Koç iş ilanları ve iş başvuru formu çıkacaktır. Buradan istediğiniz pozisyonu seçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kâmil Koç Hangi Alanlarda Personel Alımı Yapıyor ?

Kamil koç turizm iş başvurusu daha çok hangi alanlarda personel alımı yaptığını merak ediyorsanız, aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz. Genel olarak personel alımının yapıldığı alanlar aşağıdaki gibidir.

 • Kaptan
 • Host
 • Bilet Satış Görevlisi
 • İdari Pozisyonlar
 • Çağrı Merkezi Yetkilisi
 • İç Denetim Uzmanı
 • CRM Uzmanı
 • Muavin

Adaylarda aranan niteliklere baktığımızda kaptan şoförlük için E sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak, bu alanda benzer işlerde en az 5 yıl çalışma deneyimine sahip olmak, sağlık yönünden çalışmasına engel bir durumu bulunmamak gelmektedir. Genel olarak aranan nitelikler ise, esnek çalışma saatlerine uyabilen, müşteri ilişkilerine önem veren, güler yüzlü, motivasyonu yüksek personellerin arandığını görmekteyiz. Eğitim seviyesi başvurulacak pozisyona göre değişmekle beraber en az lise mezunu olma şartı vardır. Diksiyonu düzgün ve tecrübeli adayların işe alınma şansları yüksektir.

Konu hakkında soru, öneri veya dileklerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Diğer seyahat firmalarının iş ilanlarını görüntülemek için ise sitemizin seyahat firmaları personel alımı kategorisini inceleyebilirsiniz.

kamil koç personel alımı

Kamil koç turizm iş başvurusu soru, öneri veya dileklerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Diğer seyehat firmalarının iş ilanlarını görüntülemek için ise sitemizin seyehat firmaları personel alımı kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Kâmil Koç Turizm Personel Alımı – İş Başvuru Formu” için 11 yorum

 • Temmuz 19, 2016 tarihinde, saat 19:09
  Permalink

  Kaptan olmak için gerekli evraklar neler

  Yanıtla
  • Eylül 10, 2017 tarihinde, saat 13:32
   Permalink

   iş başvuru mu yaptım gereğini Erz ederim

   Yanıtla
 • Ocak 10, 2018 tarihinde, saat 02:24
  Permalink

  muavin olmak istiyorum samsunda oturuyorum 05419366374 uyku sorunum yok yola dayanıklıyım işime sadıgımdır

  Yanıtla
 • Mart 24, 2018 tarihinde, saat 21:53
  Permalink

  Merhabalar belirli araliklarla tur soforu olarak calistim su anda servis soforu olarak calismaktayim eskisi kadar peron ve otobus tecrubem yok ama zamanla tecrube kazanacagima inaniyorum tavsiyeleriniz nedir? Tesekkur ederim:)

  Yanıtla
 • Nisan 15, 2018 tarihinde, saat 08:59
  Permalink

  Merhaba benim yaptığım iş truzim işletmeciliğinden meslegim müşterilere nasıl davranıl nasıl konuşulması gerektiğini iyi biliyorum sertifikamda var ayrıca ankara’da oturuyorum tel:05444698208 ilginize teşekkürler

  Hikmet Kayatekin

  Yanıtla
 • Ağustos 11, 2018 tarihinde, saat 16:21
  Permalink

  Meraba ben çok istiyorum otobuste muavinlik yapmak işten hiçbir zaman korkmam eğer imkan verirseniz çoksevinirim

  Yanıtla
 • Ekim 15, 2018 tarihinde, saat 10:43
  Permalink

  Merhaba ben hikmet şirketiniz bünyesinde çalışmak isterim hatay has turizimde iki yıl calistim

  Yanıtla
 • Ekim 19, 2018 tarihinde, saat 01:18
  Permalink

  Metro pamukkalede calıştım uzunyol şoförüyüm egenin heryerini bilirim

  Yanıtla
 • Kasım 5, 2018 tarihinde, saat 23:06
  Permalink

  1983 doğumlu diksiyonu düzgün uzun yol tecrübeli e sınıf ehliyet ve src belgem var 0533 624 78 96

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir