PEGASUS Kabin Memuru Alımı ve Başvuru Şartları 2019

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş bünyesinde görevlendirmek üzere yeni takım arkadaşları arıyor. Yeni takım arkadaşlarının başvurularını bekleyen Pegasus, tecrübeli ve tecrübesiz adaylara iş imkanı sağlıyor. Peki Pegasus hangi pozisyonda personel alımı yapıyor ? Kimler Pegasus personel alımı ilanına başvuru yapabiliyor ? Detaylar için ve Pegasus iş ilanları için aşağıdaki adımları inceleyiniz.

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Hakkında

Daha önceki yazılarımızda olduğu gibi ilk olarak Pegasus firması hakkında kısa bir bilgiyi sizlerle paylaşalım istedik.

1990 yılında kurulan Pegasus Hava Yolları, İstanbul merkezli olan düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. Müşterilerine uygulamış olduğu düşük fiyat ve kaliteli hizmeti ile tanınmaktadır. Her geçen gün ise ağını genişletmekte ve büyüyüş göstermektedir. Sizde büyüyen Pegasus ekibinde yer almak istemez misiniz ? Cevabınız evet ise aşağıdaki adımlar ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz.

Pegasus Kabin Memuru Alımı

Hava taşımacılığı sektörünün ileri gelen kuruluşlarından bir tanesi olan Pegasus, motivasyonu yüksek, pozitif, dinamik, takım çalışmasına yatkın ve satış odaklı olan tecrübeli ve tecrübesiz kabin memuru adayları aramaktadır. Eğer sizde bu kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, aşağıdaki aranan şartları inceledikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

Pegasus Kabin Memuru Alımı Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • En az önlisans mezunu ve dengi okullardan mezun olmak,
  • En az 20 yaşında olmak, (Tecrübesiz adaylar 20-30 yaşları arasında kabul görmektedir.)
  • İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, (2. dil tercih sebebidir. Örnek: Almanca, Fransızca, Rusça, Farsça ve İspanyolca)
  • Bayanlar için en az 1.60 cm boy,
  • Baylarda ise en az 1.70 boy olması gerekmektedir.
  • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıllık tecilli olmak,
  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak gerekmektedir.

pegasus kabin memuru alımı

Pegasus Kabin Memuru Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Aranan şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, hemen “https://www.flypgs.com/kariyer/pegasus-kariyer/kabin-memuru-basvurulari” adresine giderek Pegasus kabin memuru alımı ilanına sayfasına ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan sayfanın alt kısımında bulunan ilana başvur butonu ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca kabin memuru personeli için çalışma şekli tam zamanlı olacaktır. Gerekli bütün açıklama ve detaylar size verdiğimiz yönlendirme linkinde mevcuttur. Farklı soru, görüş ve önerileriniz var ise aşağıdaki yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir