Döner Bayiliği Veren Firmalar – Döner Franchise

Bu yazımızda kendi işini kurmak ve bayilik almak isteyen vatandaşlar için bilgi paylaşımı yapacağız. Sizde dönerci bayiliği almak ve kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Çünkü sizler için dönerci bayiliği veren birkaç firmayı araştırdık. Araştırmalarımıza göre dönerci bayiliği veren firmaları ve şartları aşağıdaki başlıklarımızın altında inceleyebilirsiniz.

Döner Bayiliği Almak Kazançlı Mıdır ?

Genel olarak dünyada en çok kazandıran sektörlerden bir tanesi gıda sektörüdür. Bu yüzden alınabilecek bir dönerci bayiliği, iyi bir çalışma programı ile oldukça iyi kazanç sağlayabilir. Sizde dönere artan talebi değerlendirerek, kazançlı bir yatırım yapmayı hedefliyorsanız, doğru adrestesiniz. Çünkü bugün yazımızda ünlü döner restoranlarının vermiş olduğu bayilikleri sizlerle paylaşacağız. Uygun yatırım ücretleri ile kazançlı bir gelire sahip olmak için aşağıdaki dönerci bayiliği veren firmaları inceleyebilirsiniz.

BayDöner Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu

Baydöner ülkemizde yaygın bir restoran zinciri ile hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca franchise vererek, başta komşu ülkeler olmak üzere yurtdışında da büyümeyi hedefliyor. Sizde Baydöner bayiliği alıp ve büyüyen baydöner ağına katılmak istiyorsanız, info@baydoner.com adresine mail atmanız yeterli. Güncel başvuru şartları ve bayilik ücreti kısa bir sürede size ulaştırılacaktır. (Bayilik şartı ve ücreti değişebileceğinden dolayı net bir bilgi paylaşmadık. Gerekli en güncel bilgilere size vermiş olduğumuz mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Kasap Döner Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu

Kısa bir sürede oldukça yoğun bir müşteri kitlesine kavuşan Kasap Döner bayilik veriyor. Bunun yanında kurulum, reklam, eğitim, pazarlama ve yönetim planı gibi alanlarda size destek sağlıyor. Kasap döner bayilik şartları ve ücreti için güncel bilgilere franchise@kasapdoner.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi gerekli bütün bilgilere yukarıda vermiş olduğumuz firmanın mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu

Döner diyince ilk olarak aklımıza gelen firmalardan birtanesi olan Bursa Kebap Evi’de bayilik veriyor. Garantili bayilik sistemi adı altında bayilik veren firma, yatırımcılara oldukça mantıklı geliyor. İyi bir kazanç sağlamak ve büyümek için Bursa Kebap Evi’ni tercih edebilirsiniz. Firmanın bayilik şartları ve ücreti için info@bursakebapevi.com mail adresini kullanabilirsiniz. Gerekli açıklamalar kısa bir süre içerisinde size gönderilecektir.

 

Hot Döner Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu

Et ve Tavuk Döner olarak Hatay Usulü lezzetleri müşterilerinin beğenisine sunan Hot Döner 2018 yılında da bayilik vermeye devam ediyor. Girişimci bir yapıya sahipseniz, sizler de Hot Döner şubesi olarak yeni işinizi kurabilirsiniz. Bayilik şartları ve başvurusu için info@hotdoner.com mail adresine yazabilir ve https://hotdoner.com/bayilik/ adresinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Hot döner bayilerine, lokasyon analizi, risk analizi yaparak yatırımınızı kısa zamanda kâra dönüştürmenizi sağlamaktadır. Bu anlamda  kısa zamanda konsepti öğrenmeniz için personel desteği ve eğitim desteği de sağlamaktadır.

Paşa Döner Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu

Türkiye’de en hızlı büyüyen şirketler arasında yer alan Paşa Döner, 2018 yılında da bayilik vererek büyümeye devam ediyor. Piliç budundan üretilen enfes döneri ile  dönerde yeni bir lezzet oluşturan Paşa Döner’e bayilik başvurusu yapmak ve bilgi almak için info@ipdpasadoner.com adresine mail ile ulaşabilir ya da http://www.ipdpasadoner.com/index.php/franchise/ adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. 2018 yılına girmek üzere olduğumuz şu günlerde firma 170. Şubesini Ordu’ya açmıştır.

Dönerci Açarken Yer Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Merkezi bir konumda olmalı, düz ayak girişi olmalı, yaya trafiğinin yüksek olduğu bir caddede açılmalıdır. Dükkanın kaldırıma cephesi geniş olmalı, dükkan büyüklüğü de en az 80 m2 olmalıdır. Ayrıca müşteriler için bay bayan ayrı wc olmalı, en az 10 masa konulabilecek genişlikte olmalıdır.

döner bayiliği veren firmalar

İlerleyen günlerde sitemizde yayınlanacak bayilik veren firmalar için bizi takipte kalabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, yeni paylaşımlarımıza hemen ulaşabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir