Turkcell Personel Alımı ve İş Başvurusu

Turkcell herkesin bildiği üzere yıl içinde çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Pek çok bölümde çalıştırılmak üzere personele ihtiyaç duyan Turkcell, bu iş alımları sayesinde iş istihdamınada katkıda bulunmakta olan isimlerden biri haline gelmiştir. Ülkemizin en popüler ve en çok tercih edilen gsm operatörlerinden birtanesi olan Turkcell, yeni takım arkadaşları arıyor. Personel alımı gerçekleştiren Turkcell, hizmet kalitesini arttırmayı ve iş yoğunluğunu hafifletmeyi hedefliyor. Ayrıca yeni mezun, deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere birçok alanda personel alımı gerçekleştiriyor. Sizde büyüyen ve gelişen Turkcell bünyesinde kariyer yapma şansı yakalamak istiyorsanız, aşağıdaki Turkcell iş ilanları başlığımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Kariyer

Turkcell Personel Alımı ve İş Başvurusu

Daha önceki paylaşımlarımızda olduğu gibi bu paylaşımımızda da şirket hakkında kısa bir bilgiyi sizlerle paylaşalım. Unutmayın ! şirket hakkında bilgiye sahip olmak size artı puan kazandırabilir.

1994 yılında kurulan ve hizmete başlayan Turkcell, Türkiye merkezli bir operatör şirketidir. Neredeyse, Türkiye’nin yarısı Turkcell operatörü kullanmaktadır. Gelişen kaliteli hizmeti ve uygun tarifeleri ile daha çok büyümeyi hedeflemektedir. Bu kısa bilgi ardından Turkcell iş ilanları başlığımızı inceleyelim.

Türkiye’nin En Çok Kullanılan GSM Operatörü Turkcell

Türkiye’de kurulmuş olan Türkcell, iletişim ve teknoloji şirketidir. GSM operatörleri arasında en yaygın olarak kullanılan mobil şirketlerden biridir. 1994 yılından beri hizmet veren Türkcell iletişim şirketi, tek Türk şirketi unvanına sahip GSM operatörüdür. Türkcell, yurt dışında da geniş kullanım amacına hizmet ederek, giderek yaygınlaşan bir GSM operatörüdür. Paketleri, tarifeleri ve farklı avantajlarıyla müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Her geçen gün müşteri kapasitesini arttırarak, hizmet kalitesini en iyi şekilde göstermektedir. Daha çok kişiye ulaşmayı hedefleyerek, personel alımı gerçekleştirmektedir.

Turkcell’e Yapılacak Personel Alımında Esnek Şartlar

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell, deneyimli veya deneyimsiz olmak üzere, personel alımı gerçekleştirmektedir. 1994 yılından beri kaliteli hizmet veren Turkcell’de yer almak istiyorsanız, öncelikle hangi pozisyonda personel alımı yapıldığı ile alakalı araştırma yapmanız gerekmektedir. Turkcell web sayfasında, hangi pozisyonlarda ve şartlarda personel alımı yapacağı hakkında bilgi vermektedir. Siteyi ziyaret ederek, gerekli başvuru bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi Olmak İçin Gereken Şartlar

Turkcell web sitesinde hangi pozisyonlarda personel alımı yapacağı hakkında duyuru yapmaktadır. Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi personel alımı hakkında yapılan duyuruda, çok fazla şart aranmadan personel alımı yapmaktadır. Genellikle, GSM operatörlerinin daha çok müşteri temsilcisi pozisyonunda personel alımı yaptıklarını görmekteyiz. Bu yüzden, Türkcell’de müşteri temsilcisi olma şansınız yüksektir. Turkcell iş ilanları hakkında bilgi için https://kariyer.turkcell.com.tr/E/turkcellkariyer-aMGe0/tr-TR sitesinde yer alan ilanlardan ulaşabilirsiniz.

 

Turkcell Müşteri Temsilcisi Alımı

Ünlü gsm operatörü Turkcell, daha çok çağrı merkezi müşteri temsilcisi personeli arayışı yapmaktadır. Bu yüzden müşteri temsilcisi olarak başvuru yapacaksanız, işe alınma şansınız yüksek demektir. Çünkü birçok gsm operatörü çağrı merkezi müşteri temsilcisine daha çok ihtiyaç duymaktadır. Peki bunun yanında hangi pozisyonlarda daha çok alım yapılmaktadır ?

  • Genel Başvuru
  • İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi
  • Çince Bilen Müşteri Temsilcisi
  • Stajyer
  • Satış Personeli
  • Satış Müdürü
  • Yazılım Geliştirme Personeli

Turkcell İş Başvurusu-İş İlanları 2019

Turkcell 2018 yılı içinde de çeşitli pozisyonlar için personel alımı yapacak. Bu anlamda “proje yöneticisi, servis destek uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, tasarım uzmanı, eğitmen, satış danışmanı, raporlama geliştirme uzmanı” gibi pek çok alanlarda iş ilanlarının duyurulması planlandı. Sizlerde 180’den fazla pozisyon için belirlenmiş iş ilanlarına ulaşmak isterseniz bu link üzerinden tüm sonuçları takip edebilir veya Turkcell’in resmi sitesinde kariyer bölümü üzerinden başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Çalışma Saatleri

Turkcell bayilerinin haftaiçi ve haftasonu çalışma saatleri farklılıklar göstermektedir. Haftaiçi 10’da açılan bayiler akşam 18’e kadar hizmet vermektedir. Haftasonu ise öğlen 12’de açılan bayiler akşam 17 civarında kapanır. Turkcell iletişim merkezleri ise, haftaiçi günlerinde akşam 22’de kapanırken, hafta sonları akşam 20’de kapanmaktadır. Bayiler ve iletişim merkezleri Pazar günü kapalıdır. Timlerde çalışma günlük 8 saat şeklindedir. 8 saatlik çalışma sürecinin yarım saati yemek molasına ayrılmıştır. Her personel vardiya sistemi altında çalışmaktadır. Bu şekilde dönüşümlü olarak bir hafta öğlen, bir hafta sabah iş başı yapılır.

Turkcell Maaşları

Turkcell maaşları personellerin çalışmakta oldukları bölüme bağlı olarak değişim gösterecektir. Buna göre satış danışmanlarının alacağı maaş 2100-2650 TL civarındadır. Kasa sorumlusu 2250 TL, pazarlama stajyeri 2020 TL, satış temsilcisi 2200 TL, aktivasyon elemanı 2250 TL maaş almaktadır. Bunun yanında prim ödeme sistemininde olduğunu belirtmek gerekir. Belirli kotaların aşılması durumunda personelin bu şekilde prim alabilmesi mümkün olacaktır. Tabi yapılacak bu ödemelerin personelin çalıştığı bölüme ve maaşına bağlı olarak değiştiğini söylemeliyiz.

 

 

İşe Alım Süreci

Firmanın işe alım süreci üzerinde oldukça titiz ve yoğun bir şekilde çalıştığını belirtmek gerekiyor. Özellikle bünyesine katacağı kişileri seçerken oldukça dikkatli davranan insan kaynakları, kişinin işe tam olarak uygun olmasına yönelik pek çok kriteri göz önünde bulunduruyor. Online olarak yapacağınız başvurunun hemen sonrasında bir eleme süreci başlamış olur. Uygun bulunan adaylar için zeka ve yetenek testlerinin yapılması söz konusu olacaktır. Bunları başarılı bir şekilde geçen adayların sözlü mülakata çağrılması mümkün olur. Mülakatlarda da kişileri zorlu soruların ve kişilik testlerinin beklediğini belirtmek gerekir. Yani her açıdan firmanın yoğun bir işe alım süreci sonrasında karar verdiğini belirtmek gerekir.

Genel olarak yukarıda vermiş olduğumuz alanlarda daha çok personel alımı yapılmaktadır. Bütün açık pozisyonları görüntülemek için yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Diğer, gsm operatörlerinin iş ilanlarını görüntülemek ve başvuru yapabilmek için sitemizin üst sağ kısmında bulunan arama kısmını kullanabilirsiniz.

turkcell iş ilanları

İsteklerinizi, sorularınızı ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum alanınından bizlere iletebilirsiniz. Böylece diğer ziyaretçilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir