Vodafone Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’nin en çok tercih edilen gsm operatörü şirketlerinden biri olan Vodafone, 2019 yılında bünyesinde görevlendirmek üzere yeni takım arkadaşları arıyor. Her geçen gün artan müşteri kapasitesi daha çok hizmeti de yanında getiriyor. Bu yüzden Vodafone, hizmet kalitesini arttırmak ve daha çok gelişmek için 2019 yılı için personel adayları başvurularını bekliyor. Eğer, sizde ülkemizin en kaliteli gsm operatörlerinden birisinde kariyer yapmak istiyorsanız, aşağıdaki başlıklarımızı inceleyerek Vodafone iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Kurumsal

Vodafone Grubu, dünyadaki en büyük telekominikasyon şirketleri arasındadır. Dünya genelinde 500 milyondan fazla kişiye mobil hizmetler sağlamaktadır.

Vodafone Türkiye Hakkında

Türkiye’deki en büyük mobil iletişim şirketlerindendir. 23 milyondan fazla aboneye sahiptir. Vodafone Türkiye, müşterilerine internet ve mobil teknoloji hizmetleri sağlamaktadır. 3 binden fazla çalışana ve 1200’den fazla mağazaya sahiptir.

Vodafone’da Kariyer

İş ilanları kısmına geçmeden önce Vodafone hakkında kısa bir bilgiyi sizlerle paylaşalım. Böylece başvuru yaptığınız firma hakkında bilgiye sahip olmak sizi bir adım ileriye taşıyabilir.

1991 yılında hizmet hayatına başlayan Vodafone, bir İngiliz şirketidir. Türkiye’de dahil olmak üzere 30 ülkede gsm operatörlüğü hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca 21 milyon kullanıcısı ile Türkiye’nin en büyük ikinci gsm operatörüdür. Dünya çapında da oldukça iyi bir yere sahiptir.

Vodafone Çağrı Merkezi Personeli Alımı

Gsm operatörlerinin en çok personel ihtiyaç duyduğu pozisyon, çağrı merkezi bölümüdür. Bu yüzden başvurunuzu çağrı merkezi elemanı olarak yapacaksanız, işe alınma şansınız daha yüksek demektir. Şirketin çağrı merkezi elemanı alımı ilanına ulaşmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca birçok açık pozisyon aşağıdaki vermiş olduğumuz bağlantı linkinde mevcuttur.

vodafone iş ilanları

Vodafone İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olma özelliğini taşıyan Vodafone, yeni takım arkadaşı başvurularını bekliyor. Sizde köklü ve kaliteli gsm operatörünün ekibinde yer almak istiyorsanız, buraya tıklayınız. Yönlendirildiğiniz sayfada Vodafone açık pozisyonlar karşınıza gelecektir. Buradan size en uygun pozisyonu seçebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce bir özgeçmişiniz olması gerektiğini unutmayınız.

Vodafone internet sitesi adresinden de başvuru yapabilir ve destek alabilirsiniz. Diğer operatörlerin iş ilanları ve personel alımları için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için ise sayfanın altındaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Vodafone Türkiye’ye yapacağınız iş başvurularınızı, Vodafone Türkiye resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Cvbenim.com üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilir ve uygun pozisyonlar için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Genel başvuru olarak yapılan iş başvuruları, Vodafone İnsan kaynaklarının CV havuzunda kayıtlı olarak durmakta ve 6 ay süresince bekletilmektedir. Personel ihtiyaçlarında bu veritabanından uygun adaylar seçilerek işe alım süreçleri başlatılmaktadır.

Vodafone İşe Alım Süreci Nasıl Gerçekleşir?

Vodafone Türkiye, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadırlar. Bu amaçla en kısa zamanda en iyi hizmeti sağlamak için “Hız, Sadelik, Güven” prensiplerine göre bir sistem geliştirilmiştir. İşe alımlarda da adaylardan bu prensiplere uygun hareket edebilenlere öncelik verilmektedir.

Vodafone Türkiye’de çalışmak için başvuran adaylarda aranılan ortak özelliklere bakıldığında şunlar göze çarpmaktadır: Kendine güven duygusu güçlü, istekli ve azimli, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın ve yeniliklere açık kişilerin işe alınması sağlanmaktadır.

 Vodafone İş Görüşmesi Nasıl Yapılır? Vodafone İşe Alım Süreci

Değerlendirme sürecindeki adaylara şunlar uygulanır:

Telefonda görüşülen adaylardan olumlu görülenler “İngilizce Seviye Tespit Sınavı” ve “Yetkinlik Bazlı Mülakat” a katılırlar. Bu şekilde adayların bu pozisyonlar için uygun olup olmadığı ölçülür. Belirli pozisyonlarda “Analitik düşünme, senaryo ve durumsal ölçüm” gibi testler de uygulanmaktadır.

  • Telefon mülakatı neticesinde olumlu değerlendirilen adaylar, “İngilizce Seviye Tespit Sınavı”na ve “Yetkinlik Bazlı Mülakat”a katılım için davet edilirler. Aranılan pozisyonlardaki yetkinlikler ile kişisel yetkinliklerin örtüşüp örtüşmediği değerlendirilmektedir.
  • Gerekli pozisyonlarda “Değerlendirme Merkezi” uygulanmaktadır.
  • Bazı pozisyonlarımız için “Analitik Düşünme, Senaryo ve Durumsal Ölçüm” testleri yapılmaktadır.

Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilmekte, başarısız adaylara da e-mail kanalıyla durumları hakkında bilgi verilmektedir.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir