OPET Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

OPET’in kuruluşu 1982 yılına dayanmaktadır. Mersin’den hizmete başlayan OPET o zamanlar küçük bir firma durumundaydı. Zamanla işlerini geliştirmiş ve etki alanını büyütmeye devam etmiştir. Şimdilerde ise büyük bir başarı öyküsünün sahibi olmuş durumdadır.

OPET Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

OPET İş Başvurusu

OPET firmasına bağlı olarak iş hayatına geçmek için öncelikle kendi alanınıza göre bir iş başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Bu alanda iş başvurusunda bulunmak için iki farklı seçeneğiniz vardır. İlk seçenek firmanın kendi resmi sitesinde bulunan “Opet İş Başvuru Formunu” eksiksiz bir şekilde doldurarak başvuru gerçekleştirmektir. İkinciside firmanın kariyer sitesine vermiş olduğu opet iş ilanlarını takip ederek iş başvurusunu yapmaktır. Uygun bulduğunuz yönteme göre OPET iş başvurusunda bulunabilir ve firmayla birlikte çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

OPET iş kanunlarında belirlenmiş olan sürelere göre çalışma saatleri vardır. Bunun yanında tüm çalışanların sağlık sigortası kapsamına alındığını belirtmek gerekir. Vardiyalı sisteme göre çalışmaların sürdüğünün altını çizmeliyiz. Bunun yanında pek çok yemek ve diğer molalarda çalışma saatinin dışında yer almaktadır. Bu tarz zamanlar ayırarak daha rahat bir çalışma zamanı oluşturulmuştur.

OPET Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

OPET firması özellikle müşteri odaklı çalışabilen, disiplinli, çalışkan, güleryüzlü, sorumluluk sahibi gibi özelliklere sahip olan kişiler aramaktadır. Bunun yanında tamamen ekip çalışmasına bağlı bir sistem var olduğundan dolayı, kişilerin ekiple birlikte çalışmak için uygun kimseler olma şartı aranır.

OPET Maaşları

OPET firmasında verilen maaşlar çalışılmakta olan bölüme bağlı olarak değişkenlik gösterir. Buna göre akaryakıt denetim görevlisinin bu işinden alacağı aylık maaş 2100 TL olacaktır. Bunun yanında bayi iletişim temsilcisi 2500 TL alırken, mühendisler 3500 TL seviyesinde maaş almaktadır. Ayrıca müdür 10 bin TL, bölge müdürü ise 3.600 TL seviyesinde maaş alır. Özellikle piyasanın şartlarına gözattığımızda firma tarafından verilen maaşların biraz daha üst seviyede olduğunu görebiliyoruz.

 

 

OPET İş Başvuru Formu

İşe Alım Süreci

Online şekilde yapmış olduğunuz başvurulardan sonra, eğer başvurunuz olumlu bir şekilde değerlendirilmişse telefonla mülakata çağırılırsınız. Sözlü mülakatta iş hakkındaki bilgi ve genel sorular kişiye sorulmuş olacaktır. Genel olarak yarım saatlik bir sürede mülakatın tamamlanması sağlanır. Eğer mülakattan başarılı bir şekilde geçerseniz iş teklifinin yapılması söz konusu olacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

OPET Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 2 yorum

 • Ekim 23, 2018 tarihinde, saat 08:33
  Permalink

  Sadece işe ihtiyacım var

  Yanıtla
 • Ekim 23, 2018 tarihinde, saat 08:34
  Permalink

  İşe ihtiyacım var sorumluluk sahibiyim

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir