Vale İş İlanları – 2019 Vale Personel Alımları

Vale, ülkemizde en çok tercih edilen işler arasında yer alan ve birçok iş arayan tarafından tercih edilen bir meslektir. Fakat birçok iş arayan tarafından tercih edilse de, zaman zaman ciddi vale personeli açıkları oluşmaktadır. Bizde bu yüzden 2019 vale iş ilanlarını sizlerle paylaşıyor, hem iş arayana hem de işverene yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğer sizde vale personeli olmak ve vale alımı yapan firmaları görmek istiyorsanız, aşağıdaki başlıklarımıza göz atabilirsiniz.

Vale Nedir?

Vale, restoran, kafe, avm gibi yerlerde otopark görevlisi olarak çalışan görevliye denmektedir. Aracınızın uygun yere park edilmesini ve çıkışta kullanmanız için hazır hale getirilmesini sağlayan kişidir.

Vale Hizmetinin Amacı Nedir?

Özellikle büyük şehirlerde yaşanan park sorunundan dolayı, kalabalık ortamlarda araçtan indikten sonra park sorunu yaşamamanız için size otopark konusunda yardımcı olmaktadır. Böylece araç park etmek için fazla zaman harcamazsınız, kıyafetinizle aracınızdan inip etkinliğinize doğrudan geçebilirsiniz.

İyi Bir Vale Hizmeti Nasıl Sağlanır?

 • Vale hizmetinin verildiği yerde, vale hava şartlarına uygun bir yerde beklemede olmalıdır. Giysileri de buna uygun seçilebilir. Yağmurlu bir günde ıslanmış bir valeye kimse aracının anahtarını vermek istemez.
 • Yoğunluğa karşı yedekte bir vale personeli bekletilmelidir.
 • Araçların nereye park edildiği bilgisayar ortamına girilmeli ve karışıklık olmadan bu şekilde hızlıca araca ulaşılabilmelidir.

 Valeye Aracınızı Teslim Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

-Kurumsal olmayan firmalarda, valeler, aracınızı özensizce kullanabilmekte ve istenmeyen durumlara yol açabilmektedirler. Böyle durumlarda zaman zaman aracın kaportasında çizikler, sürtünmeler veya daha ciddi kazalar olabilmektedir. Bu yüzden aracınızı teslim alan kişinin resmi olarak vale görevlisi olduğuna dikkat etmelisiniz. Üniformasız kişilere ve araç teslim fişi vermeyen kişilere araçlarınızı teslim etmeyiniz.

-TOBFED (Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu) tarafından yapılan açıklamada 2018 yılından itibaren vale hizmeti veren kişilere öfke kontrolü, stres yönetimi, etkili iletişim kurma yolları ve valelerin yasal sorumlulukları hakkında eğitimler verileceği açıklanmıştır.

-Profesyonel olarak Vale hizmeti veren şirketlerin sayısında da artış olmaktadır. Özellikle AVM müşterilerinin ihtiyaçlarına dönük olarak bu hizmetler sağlanmaktadır. Daha önceden bahşiş sistemi ile çalışırlarken. Artık valeler de aylık sabit maaşlı olarak çalışabilecekleri işler bulabilmektedir.

Vale Maaşları 2019 Ne Kadar?

Kurumsal firma bünyesinde çalışan valeler, sigortalı olarak ayda 2000 ile 4000 TL arasında bir maaş almaktadırlar.

 

 

Vale Personeli Ne İş Yapar?

acil-vale-hizmetleri

İşin adresi olarak iş başvurusundan önce birtakım bilgileri incelemenizi düşünüyoruz. Böylece iş başvuru süreçlerinde bir adım önde olacağınızı tahmin ediyoruz. Eğer valelik hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki metini okuyabilir, hemen iş ilanlarını görmek için ise bir alt başlığa geçebilirsiniz.

Vale, etkinliklerde, restoranlarda, otellerde ve eğlence mekanları gibi birçok alanda bulunan ve kapıda karşılama sağlayan özel araç çekme ekibidir.

Vale İş İlanları 2019

Valelik hakkında bilgi sahibi olduğunuzu varsayarak iş ilanı detaylarına geçiyoruz. Vale personeli alımı yapan firmaları görüntülemek ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, buraya tıklayarak ilgili ilan sayfasına ulaşabilirler. Adaylar karşılarına çıkan sayfa içerisinde en uygun ilanı seçip, başvur butonu ile başvurularını tamamlayabilirler.

 

 

Hospitadent Vale Personel Alımı

Yukarıda paylaşmış olduğumuz personel alımlarının yanısıra Hospitadent vale personeli alımı detaylarınıda sizinle paylaşmak istiyoruz. Hospitadent, iyi bir kariyere sahip olmak isteyen ve aşağıdaki aranan nitelikleri karşılayan vale adaylarının başvurularını bekliyor. Hospitadent Dental Group, Çamlıca şubesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları arıyor!

vale-hizmeti-2400x840

  • Aktif araç kullanma tecrübesine sahip,
  • Prezantabl,
  • İletişimi kuvvetli,
  • Esnek çalışma vakitlerine uyum sağlayacak,
  • Tercihen Ümraniye çevresinde olmak üzere Anadolu yakasında ikamet eden,

  vale aranıyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar Hospitadent İnsan Kaynakları sayfasını kullanabilirler.

  Güncel iş ilanlarına baktığımızda, Özel İstanbul Medipol Hastanesi, Anatomica Tıp Merkezi, Başarı Hastanesi, Galatasaray Spor Klübü gibi birçok kurumsal organizasyon vale aramaktadır

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Vale İş İlanları – 2019 Vale Personel Alımları” için bir yorum

 • Mart 14, 2016 tarihinde, saat 12:44
  Permalink

  ozel bır unuversıtede makam soforlugu yapmaktayım haftasonları genelde calısmıyorum bazen hafta ıcıde patron yurt dısına cıktıgında bosum bos zamanlarımda ve hafta sonlarında ek iş arıyorum

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir