Türk Hava Yolları Bayan Kabin Memuru Alımı

Ülkemizin dünyaya açılan kapısı olan Türk Hava Yolları A.Ş. bünyesinde çalışmak isteyenler için bayan kabin memuru alımları devam etmektedir.

Halen binlerce çalışana sahip olan THY, son yaptığı duyurularda 2019 yılında da çok sayıda personel alımı yapacağını bildirmiştir. Kariyerine THY ile devam etmek isteyenler hemen başvuruda bulunabilirler.

2018 yılının başlaması ile birçok personel alımı yapacak THY, yeni açıklanan duyuruya göre bayan kabin memuru alacak. Türk Hava Yolları bu alanda kariyer yapmak ve bir dünya markasında görev almak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Sizde THY kabin memuru alımı ilanına başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki gerekli bilgileri inceleyebilir ve hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

THY Bayan Kabin Memuru Alımı 2019

Dünyanın en iyi havayolu şirketleri arasında yer alan THY, bünyesinde görevlendirilmek üzere bayan kabin memuru alımı gerçekleştirecek. Türk Hava Yolları kabin memuru olarak kariyer yapmayı hedefleyen, güler yüzlü, dinamik, ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli bayan adayların başvurmasını bekliyor! Başvuru için gerekli şartlar aşağıdaki gibidir.

Genel Koşullar

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  2. En az lise mezunu olan, (Yurtdışında lise eğitimi alan adaylar için denklik belgesi ibrazı)
  3. İyi derece İngilizce bilgisine sahip olmak, (İkinci yabancı dil tercih sebebi.)
  4. 1 Ocak 1986 ve 31 Aralık 1995 tarihleri arasında doğmuş olmak,
  5. Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak.

Diğer Koşullar

  1. Boy ve kilo orantılı olmak üzere 160 ve 180 cm arasında boya sahip olmak, (Boy-kilo ölçüleri THY A.O. veya THY A.O. tarafından belirlenen kurumlar tarafından yapılacak. )
  2. Uçuş yapmasına karşın bir sağlık problemi bulunmamak,
  3. THY A.O. Kabin Memuru üniforması giyildiği zamanda vücutta dövme, yara izi, piercing ve benzeri izler bulunmamak,
  4. THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarından disiplinsizlik veya sağlık problemi ile ayrılmış olmamak.

THY Kabin Memuru Başvuru Formu 2019

bayan kabin memuru alımıBaşvuru yapmak isteyen ve yukarıdaki şartları karşılan adaylar, THY’nin resmi internet sitesi olan thy.com adresi üzerinden başvurularını yapacaklardır. Diğer yollar ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Sizler için aşağıda paylaşmış olduğumuz bağlantı linki ile başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra THY A.O. tarafından süreçlere davet edilmek üzere bilgilendirileceksiniz.

Başvuru formu ve diğer bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfanın alt kısımında bulunan başvuru formu alanına tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Herhangi bir soru ve öneri için alttaki yorum alanını kullanabilirsiniz. THY diğer ilanları için bizi takipte kalınız.

THY BAYAN KABİN MEMURU BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi havayolu şirketlerinden birisi olan THY, bayan kabin memuru olmak isteyenlerde; T.C. vatandaşı olma, en az lise mezunu olma, iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olma, 1995 ile 1986 tarihleri arasında doğmuş olma, sabıkası bulunmama, Boy ve kilo orantılı olmak üzere 160 ve 180 cm arasında boya sahip olma, uçuşta görevlendirileceğinden bu duruma engel bir durumu bulunmama, üniforma giydiğinde vücutta dövme, yara izi, piercing ve benzeri izler bulunmama, daha önce herhangi bir havacılık kuruluşlarından disiplinsizlik veya sağlık problemi ile ayrılmış olmama gibi şartlar bulunmaktadır.

 THY KABİN MEMURU BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvuru yapmanız için belirli bir süre bulunmamaktadır. Yukarıda belirtilen şartları taşıyan ve THY bünyesinde kabin memuru olarak çalışkan isteyen tüm bayanlar, THY resmi web sitesi olan thy.com sayfası üzerinden başvurularını yapabilirler.

THY, personel alımı için başka bir başvuru şekli bulunmamaktadır. Bu nedenle THY başvurusu aldığını söyleyen kişilere ve web sitelerine inanmayınız. Kimlik bilgilerinizi kaptırmamalısınız.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir