Türk Hava Yolları İş Güvenliği Uzmanı Alımı

Dünyanın en iyi havayolu şirketlerinden birisi olan THY, başka bir pozisyon ile personel alımlarına devam ediyor. Yapılan duyuruya göre Türk Hava Yolları iş güvenliği uzmanı adayları arıyor. Bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen ve büyüyen THY bünyesinde yer almak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Sizde uluslararası alanda tanınmış bir kuruluşta görev almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. İsterseniz hemen başlıklarımızı incelemeye başlayalım.

THY Bay İş Güvenliği Uzmanı Alımı 2018

Bir önceki yazımızda THY pilot alımı ve bayan kabin memuru alımı paylaşımlarını yapmıştık. Bu yazımızda ise iş güvenliği uzmanı alımı ile devam ediyoruz.

Genel Şartlar

 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 2. Askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlikten muaf olmak,
 3. Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak,
 4. B sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip olmak, (Çalışma Bakanlığı tarafından verilmiş olması gerekmektedir.)
 5. 1 Ocak 1980 ve sonrasında doğmuş olmak,
 6. Tercihen Elektrik, İnşaat, Makine, Endüstri, Kimya, Fizik ve Çevre Mühendisliği bölümleri olmak üzere üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmak.

Adayda Aranan Şartlar

 1. İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına hakim,
 2. Sorumluluk sahibi,
 3. Planlama ve takip yönleri kuvvetli,
 4. Etklili sözlü ve yazılı iletişime sahip,
 5. Raporlama yetkinlikleri yüksek,
 6. Takım çalışmasına uygun ve inisiyatif alabilen,
 7. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 8. İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, (THY A.O. tarafından gerçekleşecek İngilizce sınav veya mülakatlarda başarılı olabilecek.)

thy iş güvenliği uzmanı alımı

THY İş Güvenliği Alımı Başvuru Formu

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, THY’nin resmi internet sitesi olan thy.com adresinden başvurularını yapacaklardır. (Başvuru yapılacak adres aşağıda verilmiştir.) Diğer yollar ile yapılan başvurular kabul edilmekyecektir. Gerekli kriter ve şartları karşılan adaylar, yazılı ve mülakatlara davet edileceklerdir. İlan, yeterli sayıda başvuru aldıktan sonra yayından kaldırılacaktır..

Başvuru adresi : www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/kariyer-ilanlari

isgYukarıdaki bağlantı adresini kullandığınız takdirde kariyer ilanları karşınıza listelenecektir. Buradan bay iş güvenliği uzmanı alımı ilanını seçerek devam ediniz. Başvuru için gerekli bütün bilgiler sayfada karşınıza çıkacaktır. Bilgileri inceledikten sonra ilana uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sayfanın alt kısmındaki ‘başvuru için tıklayınız.’ alanına tıklayınız ve başvurunuzu gerçekleştiriniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir