HONDA Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu

Honda, dünyaca ünlü bir otomobil markasıdır. Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de üretim fabrikası bulunmaktadır. Türkiye fabrikasında istihdam etmek üzere personel arayışlarına devam etmektedir.

1992 yılında kurulan Honda firması, binek otomobil ve motosiklet, üretim, ithalat ve pazarlama hizmeti sunmaktadır. 1997 yılından beri Kocaeli Gebze Şekerpınar bölgesinde açılan fabrikasında ise Honda Civic markası ile binek otomobil üretimini seri bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bu bölgede halen 77.283 m2 kapalı alanı ile hizmet sunan firma, araç sevkiyat sahası, motosiklet eğitim alanı ve yollarla birlikte toplamda 292.297 m2 açık alana sahiptir.

İnternette paylaşılan ilanına göre Honda Türkiye, bakım operatörü, kalıp bakım elemanı ve üretim operatörü başta olmak üzere personel alımı gerçekleştiriyor. Otomobil tutkunlarını ve kariyerini bu alanda yapmak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Sizde dev bir otomobil markasının bir parçası olmak için aşağıdaki iş başvuru formu başlığını inceleyebilirsiniz.Honda-logo

Honda Türkiye Personel Alımı

Honda iş başvurusu yapmadan önce şirket hakkında birtakım bilgileri gözden geçirmenizde fayda var. Bu bilgiler ile iş başvuru süreçlerinde bir adım önde olabilirsiniz. Hemen iş başvurusu yapabilmek için bir alt başlığa geçebilirsiniz.

Hayallerin Gücü sloganı ile yola çıkan ünlü otomobil devi Honda Türkiye, binek otomobillerinin üretim, ithalat ve pazarlama ile motosikletlerin üretim ve pazarlamasından sorumlu bir şirkettir. 1992 yılında %50 – %50 ortaklıkla kurulmuştur. 1996 yılında İstanbul Gebze’de temeli atılan Honda Türkiye’nin yapımı 14 ayda tamamlandı ve üretime başladı. 1997 yılında Honda Civic modeli ile seri üretime başlayan şirket kısa sürede büyüyerek Honda Türkiye A.Ş. olarak günümüze ulaşmıştır.

Honda Türkiye İş Başvuru Formu 2018

honda iş ilanlarıİlana ait açık pozisyonları görüntülemek ve iş başvurusu yapabilmek için buraya tıklayınız. Karşınıza gelen sayfa içerisinde hangi pozisyonda ve hangi konumda personel alımı yapıldığını inceleyebilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz ilana ise tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Henüz herhangi bir pozisyon için kendinizi uygun hissetmiyorsanız, genel başvuru kısmında başvuruda bulunabilirsiniz. Böylece size uygun bir açık pozisyon için geri dönüş yapılabilir.

Ayrıca diğer başvuru yolu olarak ise Honda Türkiye İnsan Kaynakları sayfasına bakabilirsiniz. İş başvuru süreçlerine ait gerekli açıklamalar insan kaynakları sayfasında mevcuttur.

Paylaşım hakkında istek ve sorularınızı yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Gerekli destek en kısa sürede verilecektir.

HONDA TÜRKİYE İŞ POZİSYONLARI

Otomobil devi Honda bünyesinde, Şekerpınar Mah. Yanyol Sok. No.1 Çayırova / KOCAELİ adresinde bulunan fabrikasında çalışmak isteyenlerin;

Satın alma mühendisi, İş güvenliği tekniker, Elektrik bakım operatörü, Mekanik bakım operatörü, Araç maliyet yönetimi ve planlama uzmanı, Eğitim uzmanı, Üretim operatörü, İnsan kaynakları uzmanı, Güvenlik ve çevre mühendisi, Bölge satış sonrası müdürü, Dış ticaret uzmanı, Satış planlama sorumlusu, Bakım mühendisi, Üretim şefi, Üretim mühendisi, Kalite şefi, Kalite mühendisi, Sistem ve ağ uzmanı, Emniyet ve Çevre Şefi gibi pozisyonlarda çalışabilmeleri mümkündür.

BAŞKA BİR POZİSYONDA ÇALIŞMAK İÇİN

Bu pozisyonlar dışında genel başvuru formu da doldurabilir ve pozisyonunuza uygun bir alanda değerlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Şirket çalışanları sabah 08.00 ile akşam 17.30 saatleri arasında hizmet vermektedirler.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

HONDA Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu” için bir yorum

  • Ocak 8, 2018 tarihinde, saat 17:53
    Permalink

    İş arıyorum yardımcı olursanız seviniri

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir