Tommy Hilfiger Personel Alımı ve İş Başvurusu

Dünyaca ünlü dev moda markalarından biri olan Tommy Hilfiger, 2018 yılında yeni açılan ya da daha önce açılmış mağazaları için yeni takım arkadaşları arıyor. Daha çok mağaza müdürü, müdür yardımcısı, satış danışmanı ve part-time satış danışmanı alımları yapan marka, daha birçok alanda personel alımı gerçekleştiriyor. Eğer siz de ünlü moda markalarından biri olan Tommy Hilfiger’de çalışmak ve iyi bir kariyere sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki paylaşımı inceleyebilirsiniz.

 

Tommy Hilfiger Hakkında Bilgiler

İş başvurusu kısmına geçmeden önce şirket hakkında kısa bir bilgiye ulaşmak için aşağıdaki metini inceleyebilirsiniz.

Tommy Hilfiger Corporation, hazır giyim ve moda perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ABD merkezli bir şirkettir. 1985 yılında Tommy Hilfiger tarafından kurulmuştur. Erkek, bayan ve çocuk giyim, aksesuar ve ev mobilyası gibi ürünler ile hizmet vermektedir.

Tommy Hilfiger , Amerikan tarzının şıklığını dünyaya tanıtan bir marka olarak, Türkiye’de de çok büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Spor ve zarif giyim koleksiyonları ile her yaştan insana hitap eden ürünleri bulunmaktadır.  Değişen moda ve trendleri yakından takip eden tasarımcıları ile özellikle kadınlar için oldukça estetik ve şık ürünler ortaya çıkarmıştır.

Tommy Hilfiger Kariyer Fırsatları

Tommy Hilfiger İnsan Kaynakları, işe alım süreçlerinde kendini geliştirmek isteyen, yetenekli adaylara şans vermektedir. Tommy Hilfiger, merkez ofislerinde finans, pazarlama , satış, insan kaynakları, bilgi teknolojileri, operasyon gibi bölümler için personel alımı olmaktadır.

Alışveriş merkezlerindeki Tommy Hilfiger mağazalarında görev alacak personel alımlarına bakıldığında şu pozisyonlarda ihtiyaç bulunmaktadır.

  • Satış Danışmanı
  • Depo Elemanı
  • Mağaza Müdür Yardımcısı
  • Mağaza Müdürü

Bu pozisyonlara başvuru yapmak isteyen adaylar, kurumsal siteleri üzerinden, kariyer sitelerinden online başvuruda bulunabilirler. Bizzat şubeye giderek, elden CV bırakarak da başvuruda bulunabilirler.

Tommy Hilfiger İş Başvurusu

Sizde ünlü moda markasının ülkemizdeki şubelerinden birinde çalışmak ve iş başvuru yapmak istiyorsanız, buraya tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfada Tommy Hilfiger güncel iş ilanları yer alacaktır. Bu sayfadan size en uygun ilanın üzerine tıklayarak başvuru şartlarını ve bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Başvuru yapmak için ise sayfanın üst kısmında bulunan ‘Başvur’ butonunu kullanabilirsiniz.

tommy hilfiger logo

Henüz üye değilseniz, hızlı ve kolay bir şekilde üye olunuz. Ardından bir cv (özgeçmiş) oluşturarak, başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizin CV Örnekleri kategorisinden hazır cv örneklerini indirip, istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Tommy Hilfiger Personel Maaşları 2018

Mağaza satış personeline asgari ücret + prim + sodexo yemek kartı verilmektedir. Prim sistemi sayesinde çalışan maaşları, performansa göre ciddi oranda artış gösterebilmektedir.

Haftada 45 saatlik çalışma sistemi bulunur. Günlük çalışma süresi 8 saattir. Genellikle maddi durumu iyi olan kesime hitap eden markada çalışma koşulları oldukça rahattır. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede gözetildiği bir markadır. Giyiminizin marka algısını yansıtacak kalite olması beklenmektedir.

Soru, görüş ve önerilerinizi ise aşağıdaki yorum alanından bizlere iletebilirisiniz. Daha birçok firmanın iş ilanı için bizi takipte kalın!

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir