Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı İş İlanları

İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve her yıl milyonlarca kişinin kullandığı havalimanı olan Sabiha Gökçen havalimanında binlerce kişi istihdam edilmektedir. Her geçen gün ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda yeni personel alımı yapılmaktadır.

2018 yılında da satış personeli, garson, muhabese, terminal işletme memuru, receptionist ve bellboy gibi alanlar için yeni personel alımları devam edecektir. İş başvurusunda bulunmanız için en doğru bilgilere yazımız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve hergün yüzlerce yolcuya hava taşımacılığı hizmeti sağlayan Sahiba Gökçen Havalimanı, yeni personel adayları arıyor. İSG (İstanbul Sabiha Gökçen) satış personeli, garson, muhabese, terminal işletme memuru, receptionist ve bellboy gibi birçok alanda kariyer yapmayı ve çalışmayı hedefleyen adayların başvurularını bekliyor. Eğer sizde İSG bünyesinde kariyerine yön vermek istiyorsanız, aşağıdaki başlıklarımızı inceliyin. İSG iş ilanları ve gerekli başvuru adresi yazımızda paylaşılmıştır.

sabiha_gokcen_havalimani_01_

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

İlk olarak paylaşıma geçmeden önce işveren hakkında bilgi sahibi olmayı öneriyoruz. Çünkü her yazımızda belirttiğimiz gibi başvuru yaptığınız şirketi veya kuruluşu tanımak, sizi birçok iş arayanın önüne geçirebilir. Fakat hemen Sabiha Gökçen Havalimanı iş ilanları kısmına geçmek istiyorsanız, bir alt başlığa göz atınız.

İstanbul’un ikinci havalimanı olan Sahiba Gökçen Havalimanı, 2001 yılında Pendik sınırları içerisinde inşa edilmeye başlanmıştır. Birçoğumuzun bildiği gibi ismini ise ilk kadın pilotumuz Sabiha Gökçen’den almıştır. Ayrıca Türkiye’de en çok yoğun trafiğe sahip üçüncü havalimanıdır. İşletmesi ise Malaysia Airports tarafından yapılmaktadır. Peki ilgili havalimanı için başvuru nasıl yapılmaktadır ?

Sabiha Gökçen Personel Alımı 2018

Kısa bir bilgi ardırdan iş başvurusu kısmına geçebiliriz. İsterseniz hemen buraya tıklayarak, Sabiha Gökçen Havalimanı personel alımı ilanlarına ulaşabilir ve size en uygun pozisyona başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca yönlendirileceğiniz sayfada ilana ait bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Son olarak şunu söyleyebiliriz; Sahiba Gökçen Havalimanı İstanbul Anadolu Yakasında bulunmaktadır. Bu yüzden başvuru yapmadan önce bu durumu göz önünde bulundurunuz.

sabiha gökçen havalimanı iş ilanları

SABİHA GÖKÇEN PERSONEL ALIMI 2018

Türkiye’nin en büyük havalimanlarından birisi olan Sabiha Gökçen, İstanbul’da ikinci büyük havalimanıdır. Sabiha Gökçen, aynı zamanda da ilk kadın pilotumuzdur. Havalimanının işletmesi Malaysia Airports tarafından yapılmaktadır. Havalimanına yapılan başvurular doğrultusunda, boşalan ya da yeni açılan iş alanlarına yerleştirmeler yapılmaktadır.

Hizmet alanlarınıza uygun olan işi seçerek iş başvurusunda bulunabilir ve değerlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında beyan edeceğiniz özgeçmiş doğru bir anlatım içermelidir. Özgeçmişler incelenerek ve araştırmalar yapılarak personel alımları gerçekleştirilmektedir.

SABİHA GÖKÇEN İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye’nin 3. Büyük havalimanı olan Sabiha Gökçen’de çalışan binlerce kişiden birisi olmak istiyorsanız, internet üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu havalimanında yapabileceğiniz işler konusunda gerekli araştırmayı yaptıktan ve yeteri kadar bilgi sahibi olduktan sonra başvuru yapmalısınız. Ayrıca, başvuru yaparken, kişisel özelliklerinize uygun ve doğru iş alanı seçimi yapmanız çok önemli bir husustur.

Havalimanı Genel Başvuru

Eğer sizin branşınız ilanlar içerisinde yer almıyorsa, genel başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Belki sizin branşınıza göre bir açık pozisyon ilerki zamanlarda oluşturulabilir. Bu durumda ise genel başvurular incelenebilir ve size geri dönüş sağlanabilir. Kısaca etkiliyeci ve göz kamaştırıcı bir özgeçmiş ile genel başvuru gerçekleştirmeniz, yararınıza olacaktır.

İlerleyen günlerde yayımlanacak diğer havalimanlarının ve daha farklı şirketlerin iş ilanları için ise sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir bilgi veya fikir için ise yorum kısmını kullanabilirsiniz. Bizler ve diğer ziyaretçiler tarafından yorumlarınıza destek sağlanacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir