FLO Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ziylan Gruba bağlı olarak 2001 yılında kurulmuş olan ve ayakkabıcılık sektöründe yıllardır en çok tercih edilen firmalardan birisi olmayı başaran Flo Mağazacılık, bünyesinde bulundurduğu yüzlerce çalışan aranıza girmenizi bekliyor.

Her geçen gün kendisini geliştiren, büyümeye devam etmesi ile birlikte personel istihdamını da artıran firma, 2018 yılında da personel alımına devam ediyor.

Ayakkabıcılık sektöründe kendini kanıtlamış ve oldukça fazla müşteri kitlesine ulaşmış olan FLO, yeni ekip üyelerinin başvurularını bekliyor. Satış danışmanı, kasiyer, mağaza yöneticisi ve görsel düzenleme sorumlusu gibi alanlarda kariyer yapmak isteyen iş arayanların başvurularını bekliyor. Böylece daha çok büyümeyi hedefleyen FLO, bu gücü yeni ekip arkadaşlarından alacağını düşünüyor. Bu yüzden bizde FLO iş ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Sizde hemen FLO iş başvurusu yaparak, kariyerinize yön verin!

FLO Mağazacılık Kariyer

flo_logo_yeniHer yazımızda olduğu gibi bu yazımızda da şirket hakkında kısa bir bilgiyi paylaşmak istiyoruz. Çünkü şirket hakkında kısa da olsa bilgi edinmek, sizi binlerce iş arayanın önüne taşıyabilir. Bu yüzden şirket hakkında bilgiyi incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Flo Mağazacılık, Ziylan Gruba bağlı olarak 2001 kurulmuş ve hizmet hayatına başlamıştır. 2011 yılında itibaren ise şirketin ismi Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. olarak değişmiştir. Kurulum yılından bu yana ise kendini oldukça geliştirmiş ve kısa süre içerisinde Türkiye’de ayakkabı perakendesi lideri olmuştur. Günümüzde ise yaklaşık 150 mağazaya ulaşmıştır. Ayrıca 2000’e yakın kişiyede iş sağlamaktadır.

Flo Ayakkabı Personel Alımı

FLO Mağacalık iş başvurusu yapmak istiyorsanız, şanslısınız diyebiliriz. Çünkü zaman zaman oldukça fazla personel alımı yapılmaktadır. Peki genel olarak hangi alanlarda personel alımı yapılmaktadır ?

 • Mağaza Satış Danışmanı
 • Kasiyer
 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Üretim Personeli
 • Görsel Düzenleme Uzmanı
 • Part-Time Satış Danışmanı

FLO PERSONEL ALIMI İSTİHDAM ALANLARI

Ayakkabıcılık sektörünün lider firmalarından birisi olan Flo, Satış danışmanı, kasiyer, mağaza yöneticisi ve görsel düzenleme sorumlusu, mağaza müdür yardımcısı, üretim personeli, part time satış danışmanı, ayakkabı gibi birçok alanda istihdam alanı oluşturmuştur. Bu alanlarda ilerlemek, kariyer yapmak isteyen kişiler başvuruda bulunabilirler.

Özellikle belirli dönemlerde çok sayıda personel alımı gerçekleştiren firma, 2018 yılının ilk zamanlarında da bu şekilde bir alım gerçekleştirebilecektir. Bu nedenle gerekli şartları taşıdığınızı düşündüğünüz pozisyon için biran önce başvuruda bulunabilirsiniz.

FLO İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvurular flo mağazaları aracılığı ile ya da resmi web sitesi olan kurumsal.flo.com.tr/basvuru-ve-surecler adresi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Hem öğrenim hayatınıza devam etmek hem de para kazanmak istiyorsanız, yani part time çalışmak istiyorsanız, şubeye başvuruda bulunabilirsiniz.

Flo web sitesi üzerinden ya da mağazaları aracılığı ile iş başvurusunda bulunurken kendinize uygun pozisyonları seçmeye ve hangi ilde çalışmak istediğinize dair bölüme doğru bilgi girmeye özen göstermelisiniz.

FLO Ayakkabı İş Başvurusu 2019

Paylaştığımız bilgiler ardından başvuru formuna geçebiliriz. İsterseniz hemen aşağıdaki bağlantı adresi ile açık pozisyonları görüntüleyebilir ve hemen başvurunuz gerçekleştirebilirsiniz. Hangi ilde ve hangi alanda personel alımı yapıldığı hakkında bilgi sayfada yer almaktadır.

Başvuru adresi : http://kurumsal.flo.com.tr/basvuru-ve-surecler/

FLO Part-Time Personel Alımı

Eğer hâlen okumaya devam ediyorsanız ve herhangi bir sebepten dolayı yarı zamanlı (part-time) olarak çalışmak istiyorsanız, Flo mağazalarına başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz adresteki ilanları inceleyebilirsiniz. Part-time olarak personel alımı yapıldığı zamanlarda ilan internette yayımlanacaktır. Bu yüzden adresteki ilanları güncel olarak takip etmenizi öneriyoruz.

flo personel alımı is ilanları

Konu hakkında soru, görüş ve önerileriniz varsa, aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz. Bizler ve diğer ziyaretçiler aracılığı ile istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

FLO Personel Alımı ve İş Başvurusu” için bir yorum

 • Mayıs 24, 2017 tarihinde, saat 09:54
  Permalink

  ordu flo mağzasında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ……

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir