Watsons Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Dünyanın, güzellik ve kişisel bakım sektörlerinde en büyük ve lider markalarından olan Watsons, yeni ekip üyeleri aramaya devam ediyor. Daha çok güzellik danışmanı, satış danışmanı ve mağaza müdürü gibi pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirmekle birlikte farklı pozisyonlarda da adayların başvurularını bekliyor. Watsons,  yeni ekip üyeleri ile birlikte daha fazla büyümeyi ve hizmet kalitesini arttırmayı hedefliyor. Eğer sizde Watsons ekibinde yer almak ve büyüyen ağın bir parçası olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Dilerseniz kısa bir bilgi ardından, iş başvuru formuna geçelim.


igvphbip

Watsons Türkiye

Her yazımızda olduğu gibi firma hakkında bilgi paylaşımı yaptıktan sonra iş ilanları kısmına geçiyoruz. Bu adımı atlamak ve hemen Watsons iş başvurusu yapmak için sizi bir alt başlığa alalım.

1828 yılından günümüze kadar hizmetini sürdürmeye devam eden Watsons, dünyanın en büyük kişisel bakım ve güzellik zincirlerinden birisi olma özelliğini taşımaktadır.

Watsons Türkiye, 75’den fazla şehirde, 300’e yakın mağaza ve 2200’den fazla personeli ile güzellik ve bakım ürünleri alanında hayatınızı kolaylaştırmaya ve güzelleştirmeye devam ediyor

Watsons İş Başvuru Formu 2018

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, Watsons internet adresini kullanarak başvurularını yapabileceklerdir. Çünkü Watsons tarafından hazırlanmış bir kariyer sayfası mevcuttur. Bu sayfa üzerinden çalışan profili, açık pozisyonlar ve iş başvuru formu olmak üzere iş sürecine ait bütün bilgilere ulaşmanız mümkün. İsterseniz hemen aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak, Watsons iş başvuru formunu görüntüleyebilir ve hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru adresi : http://www.watsons.com.tr/Default.aspx?pageID=218#

watsons iş başvuru formu

Karşınıza çıkan sayfada açık pozisyonlar listelenecektir. Buradan size en uygun ilanı seçebilir ve başvuru için ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca sol menülerde bulunan ‘İnsan Kaynakları Politikası‘ alanından iş sürecine dair bilgileri öğrenebilir, yine sol menüde bulunan ‘İş Başvuru Formları’ kısmından başvuru formlarına ulaşabilirsiniz.

Not: Başvuru yaparken çalışmak istediğiniz işyerini seçerek başvuru yapınız. İş başvuru formları altında bulunan merkez ofis, dağıtım merkezi ve mağaza olmak üzere 3 farklı başvuru formu mevcuttur. Yalnız başvuru yapabilmek için üye olmanız gerekebilir. Kısa sürede ve kolayca hemen üye olabilirsiniz. Paylaşım hakkında soru ve önerilerinizi yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Bizler ve diğer ziyaretçiler tarafından istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz.

Watsons İşe Alım Ve Başvuru Süreci

Watsons, şirketin en önemli değerinin çalışanlar olduğuna inanıyor. Bu amaçla, başarı odaklı düşünebilen, potansiyeli yüksek kişileri bünyesine kayarak, marka imajını güçlendirmeyi amaçlıyor. Müşteriler açısından ilk akla gelen güzellik ve bakım ürünleri mağazası olmak hedefini gerçekleştirmenin doğru personellerle çalışmakla mümkün olduğuna inanmaktalar.

İşe alım sürecinde, adaylara yetkinlik bazlı testler uygulanmakta. Aşamalı mülakat sistemi ve değerlendirme merkezi uygulamaları da, işe alım sürecinin bir parçası. Adaylar kişilik envanter testleri gibi farklı testlere de tabi tutularak en doğru personelin alımı gerçekleştirilmekte.

Adaylarda aranan en önemli özellikler arasında ileriye dönük hedeflerinin olması, yükselme azmi, iş potansiyeline sahip ve pozitif enerji taşımaları gibi özellikler gelmektedir.

Watsons Maaşları 2017 – 2018

Watsons mağazalarında saate göre ücret ödenmektedir. Eski ve yeni personeller arasında maaş farklı olabilmektedir. Ayrıca yöneticilerin maaşları da farklı kriterlere göre hesaplanmaktadır. İlk başlayanlar genellikle asgari ücret düzeyinde bir maaş alırlar. Buna ek olarak prim sistemi de bulunmaktadır. Yemek ücreti olarak 350 Tl gibi bir ücret alınır. Yönetici maaşları ise 2500 TL’den başlayan değişik oranlardadır.

Watsons Çalışma Saatleri

Genellikle 8 saat ile 8, 5 saat arası bir süre çalışılır.  Mola için verilen zamanlar bu süreye dahildir. Mağazalar genellikle kalabalık olduğundan her zaman bir hareket vardır. Çok yoğun zamanlarda çalışma saatlerinde esneklikler olabilmektedir. Kozmetik ürünlerinin raf dizilimi ve kontrollerinin düzenli sağlanması, iş yükünü fazlalaştıran temel etkenlerdir.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Watsons Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 2 yorum

 • Aralık 5, 2016 tarihinde, saat 09:03
  Permalink

  Merhabalar. Sizinle calismayi seve seve isterim en kisa zamanda dönmenizi bekliyorum.

  Yanıtla
  • Aralık 5, 2016 tarihinde, saat 11:17
   Permalink

   İlan içerisinde yer alan bağlantı linkini kullanarak, açık pozisyonları görüntüyelebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir