MUDO İş Başvuru Formu

Hazır giyim ve dekarasyon sektörünün lider markalarından olan MUDO, bünyesinde görevlendirmek üzere personel adayları arıyor. Daha çok mağazalarda görevlendirmek üzere satış danışmanı ve kasiyer alımları gerçekleştiren firma, diğer pozisyonlar içinde adayların başvurularını bekliyor. Sizde dünya çapında tanınan MUDO için iş başvurusu yapmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

 

İsterseniz bir alt paragraftan firma hakkında bilgilere ulaşabilir, hemen başvuruna adımına geçebilmek için bir alt başlığı kullanabilirsiniz.

MUDO, hazır giyim ve dekarasyon alanında hizmet vermek amacıyla 1964 yılında Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün tarafından kurulmuştur. Marka adı kurucu ortaklarının isimlerinin hecelerinden oluşturulmuştur. Firmanın günümüzde 100 civarı mağazası ve 2 bini aşkın personel bulunmaktadır. Ayrıca bayilik vererek birçok girişimci adaya umut kaynağı olmaktadır.

MUDO İş Başvurusu 2018

MUDO iş başvuru formuna ulaşabilmek için sadece internetiniz olması yeterlidir. Çünkü firma iş süreci hakkında bütün bilgilerin paylaşıldığı bir kariyer sayfasına sahiptir. Bu sayfa üzerinde açık pozisyonları görebilir ve hemen iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İlgili firmanın kariyer sayfasına ulaşabilmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

Kariyer sayfasına ulaşmak için : http://hr.mudo.com.tr/

Mudo personel alımı iş ilanları

Yukarıda ki bağlantı adresine tıkladığınız takdirde, MUDO iş ilanları sayfada listelenecektir. Bu sayfada size en uygun ilanı seçebilir ve hemen sağındaki ‘Başvuru Yap’ butonu ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yalnız üye olmadan başvuru gerçekleştiremezsiniz. Bu yüzden hemen üye olmanızı ve sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde doldurmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

MUDO İŞ BAŞVURU FORMU

Mudo firması,  İstanbul Beyoğlu ilçesinde 1964 yılında kurulmuş olan ve halen onlarca maağazası ile ülkemizde de faaliyet gösteren hazır giyim ve dekorasyon sektöründe öncü konumda bulunan markalardan birisidir. Bünyesinde binlerce çalışana sahiptir. Ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda firma tarafından personel alımı planlaması yapılmakta ve iş başvurusunda bulunmak isteyenler ile paylaşılmaktadır.

Bulunduğunuz il için ya da çalışmak istediğiniz il için ihtiyaç duyulan personel alımı duyurularına Mudo kendi web sitesinden takip edebilirsiniz.

2018 MUDO İŞ BAŞVURUSU TARİHLERİ

Mudo şirketinin iş başvurusunda ve işçi alımında belirli bir standart ve süre bulunmamaktadır. Kendi sitesi üzerinden personel ihtiyacının duyulduğu her an paylaşımlar yapılmakta, başvuru şartları ve istihdam edilecek iller bildirilmektedir.

Tarih sınırlaması olmaksızın istediğiniz zaman, çalışmak istediğiniz kadro ve il bilgilerini değerlendirerek kolayca Mudo iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

2018 MUDO İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

Şuan mudo web sitesinde yayınlanan verilere göre en çok ihtiyacın satış danışmanı ve kasiyer pozisyonlarında olduğu anlaşılmaktadır.

İlanın detayları incelendiğinde ise bu alanda çalışmak isteyenlerin;

En az lise mezunu, ekip çalışmasına uyumlu, yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek ve sorumluluk bilinci gelişmiş, Şirket kültürüne uyumlu ve marka imajını yansıtabilen, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen gibi özelliklere sahip olması gerektiği belirtilmektedir.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir