Burger King İş İlanları ve Başvuru Hattı

Bugün sizlerle en çok personel alımı gerçekleştiren şirketlerden birisini paylaşacağız. Bildiğiniz üzere ülkemizde oldukça fazla şubesi bulunan, fast-food mağaza konsepti alanında sizlere hizmet sunan Burger King, yüksek bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bu yüzden iş yükünü hafifletmek ve hizmet kalitesini arttırmak için yeni personel adayları aramaktadır. Peki Burger iş başvurusu nasıl yapılmaktadır? Detaylar ve başvuru için gerekli bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Burger King Personel Alımı

Bütün paylaşımlarımızda olduğu gibi bu paylaşımımızda da şirket hakkında kısa bir bilgi paylaşalım dedik. İşe alım süreçlerinden şirket hakkında size sorulabilecek sorulara karşı hazırlıklı olmanızı öneririz.

8FEGznJL

Burger King, 1954 yılında James McLamore veDavid Edgerton tarafından kurulmuştur. İlk şubesi Miami’de açılan fast-food zinciri dünyanın en büyük üçüncü lokanta zinciri özelliğini taşımaktadır. Türkiye’ye ise TAB Gıda tarafından tanıtılmıştır. Ayrıca dünyada en çok personele iş ihtiyacı sağlayan şirketlerden birtanesidir. Burger King bünyesinde 40.000’den fazla çalışan vardır. Eğer sizde Burger King çalışanı olmak istiyorsanız, aşağıdaki başlık altından hemen başvurunuzu yapın.

Burger King İş Başvurusu 2018

Burger King iş başvurularını internet yolu ile yapılmaktadır. Bu yüzden gerekli telefon adresini aşağıda paylaştık. Sizde aşağıdaki numarayı hemen arayın ve başvurunuzu yapın. Hangi ilde ve hangi pozisyonda personel alımı yapıldığı hakkında bilgiler size verilecektir.

Burger King iş başvuru hattı : 444 7 822

Türkiye’nin her noktasından şehir içi tarife ücreti ödeyerek arayabilmektesiniz. Çağrı merkezini arayan adayların ön bilgileri alınarak, kaydedilmektedirler. Daha sınra restoranlar tarafından başvurular değerlendirilmekte ve uygun görülenler mülakata çağrılmaktadırlar. Mülakat sonucunda başarılı adaylar Burger King restoranlarında, çağrı merkezinde ya da merkez ofiste işbaşı yapmaktadırlar.

Burger King,  Sbarro ve Popeyes Bünyesine Ekip üyesi olarak İşe Alınacak personellerde şu şartlar aranmaktadır.

 • Lise Mezunu veya Lise öğrencisi olmak
 • Hizmet sektöründe kariyer hedefi taşımak
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak, büyük bir ekibin parçası olmayı istemek
 • İnsan ilişkilerinde başarılı olmak

 

Ekip üyesi, kariyer aşamalarının ilk başlangıcıdır. Bu süreçte ekip üyeleri, restoranların farklı çalışma istasyonlarında eğitim alarak ustalaşırlar. Ürünlerin hazırlanması, siparişlerin doğru şekilde alınması, lobi kısmının düzenli olması, temizliğin yapılması ve restoranla alakalı diğer işlerin yürütülmesi gibi işlerde, birlikte çalıştığı takım arkadaşları ile görev yapmaktadırlar.

insan_kaynaklari

Burger King Yönetici Başvurusu

Burger King yeni bir uygulaması ile birçok insana umut kaynağı oluyor. Eğer aşağıdaki şartları karşılıyorsanız, Burger King restoran yöneticiliği başvurusu yapabilirsiniz.

 • Üniversitelerin ön lisans veya lisans eğitimleri veren bölümlerinden mezun olmak,
 • 30 yaşını aşmamış olmak,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmuyor olmak,
 • Takım çalışmasına uygun,
 • Yoğun tempoya ayak uydurabilecek.

Yukarıdaki şartların hepsi bende mevcut diyorsanız, restoran yöneticisi olarak başvuru yapmanızı öneririz. Başvuru için Burger King internet adresinden insan kaynakları bölümüne tıklamanız yeterlidir. Gerekli iş başvuru formu sayfada mevcuttur.

Tab Gıda – Burger King Güncel İş İlanları

Ekip üyesi, part-time eleman, a2 ehliyetli kurye, restoran yönetici adayları, emlak ve kiralama uzmanı gibi pozisyonlarda personeller aranmaktadır. İlanlarla ilgili bilgileri görmek ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.TAB GIDA personel alımı ve iş başvurusu ile detaylı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Başvuru için: https://tr.indeed.com/Burger-King-jobs

Burger King İş Başvuru Formu

Bünyesinde Burger King, Popoyes, Sbarro, Arbys ve Usta Dönerci gibi markaları barındıdan Tab Gıda’da çalışmak ve kariyer yapmak isteyenler, http://www.tabgida.com.tr/kariyer/is-basvuru-formu linkine tıklayarak, başvurunu formunu doldurarak müracaat edebilirler.

Burger King Çalışma Saatleri ve Ücret

Burger King personelleri vardiyalı bir şekilde çalışma yapmaktadır. Sabahcı ve öğlenci olarak çalışma planı uygulanmaktadır. Örnek verecek olursak; sabahcı (10:00/18:00) veya öğlenci (14:00/22:00) diyebiliriz. Yalnız bu saatler değişiklikler gösterebilir. Ücret konusununda net bir bilgi malesef yoktur.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Burger King İş İlanları ve Başvuru Hattı” için 2 yorum

 • Mart 20, 2017 tarihinde, saat 19:36
  Permalink

  motor kuruye olarak ankarada çalışmak istiyorum A1 ehliyetim var

  Yanıtla
 • Ekim 20, 2018 tarihinde, saat 12:01
  Permalink

  Ararsaniz sevinirim şimdiden tesekkur ederim..

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir