Doğuş Otomotiv İş İlanları ve Başvuru Formu

Türkiye’nin önde gelen otomotiv distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv, bünyesinde görevlendirmek üzere yeni takım arkadaşları arıyor. Ayrıca birçok otomotiv markasının Türkiye’deki satış ve dağıtım hizmetini yapan ünlü otomotiv distribütörü daha çok büyümeyi hedefliyor. Büyümek için ise yeni personel adayların desteklerini bekliyor. Eğer sizde Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birinde çalışmak istiyorsanız, Doğuş Otomotiv iş ilanlarını aşağıdaki başlıklar altından inceleyebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Ne İş Yapar ?

İlk olarak başvuru gerçekleştirmeden önce şirket hakkında kısa bir bilgiyi sizlerle paylaşalım. Şirket hakkında kısa da olsa bilgiye sahip olmak size fayda sağlayabilir.

Doğuş Holding bünyesi altında hizmet veren Doğuş Otomotiv, Türkiye’de bulunan otomotiv distribütörü şirketlerinden bir tanesidir.  Dünyaca ünlü yaklaşık 15 otomotiv markasının ülkemizdeki satışını ve dağıtımını yapmaktadır. Birçok otomobil standartlarında (ağır vasıta, deniz motoru, hafif ticari araç gibi) hizmetini sürdürmektedir.

293-293-dogusOtomotiv

Doğuş Otomotiv İşçi Alımları

Daha çok yedek parça elamanı, mekanik teknisyeni, müşteri temsilcisi ve servis danışmanı olmak üzere personel alımı gerçekleştiren Doğuş, birçok pozisyonda personel alımı yapıyor. Bu pozisyonları incelemek ve iş başvurusu gerçekleştirmek için aşağıdaki başvuru adımlarını inceleyiniz.

Doğuş Otomotiv İş Başvurusu 2018

Doğuş Otomotiv iş başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu adımdan sonra karşınıza açık pozisyonlar gelecektir. Buradan sonra size en uygun ilanı seçebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Hangi ilde ve hangi pozisyonda alım yapıldığı yönlendirdiğimiz sayfada mevcuttur.

doğuş oto iş ilanları

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir