SHELL Petrol A.Ş Personel Alımı ve İş İlanları

Ülkemizde en çok tercih edilen ve kullanılan akaryakıt şirketi olan Shell, yeni takım arkadaşları arıyor. Shell bünyesinde çalıştırmak üzere dinamik adayların başvurularını bekliyor. Sizde Shell petrolde çalışmak ve kariyer yapmak istiyorsan, doğru adrestesiniz. İsterseniz hemen başlık altındaki konuları inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

shell-mini1

Shell Petrol A.Ş. Ne İş Yapar ?

Ülkemizin en çok kullanılan akaryakıt markası olan Shell için kısa bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedik. Başvuru yapmadan önce şirket hakkında kısa bir bilgiye sahip olmanızı öneririz.

Dünyada ve Türkiye’de en aktif şekilde hizmet veren Shell Petrol A.Ş 1923 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa bir sürede büyüme kaydeden ünlü akaryakıt şirket dünyanın en iyileri arasına girmiştir. Şimdilerde birçok akaryakıt istasyonu ile iş arayanlara iş sağlamaktadır. Her geçen gün artan müşteri kitlesi personel ihtiyacını arttırmaktadır. Bu yüzden Shell Petrol A.Ş yeni ekip arkadaşları aramaktadır.

Shell İş Başvuru Formu

Shell iş başvuruları için ilanlarını internette yayımlamaktadır. Hangi ilde ve hangi pozisyonda eleman alındığına dair bilgiler internet adresinde yer almaktadır. Hemen başvuru yapabilmek için buraya tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfada size en uygun pozisyonu seçebilir ve hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

shell iş başvurusu

Shell çalışma koşulları için Shell internet adresini inceleyebilirsiniz. Çalışan personel hakkında detaylı bilgilere sayfada yer verilmiştir.

Shell Ön Saha ve Market Satış Elemanı Alımı

Ünlü akaryakıt firması Shell, en çok ön saha ve market satış elamanı alımı yapmaktadır. Bu yüzden bu ilanlara başvuru yaparak daha çabuk sonuç alabilirsiniz. Ayrıca Shell petrolün yanı sıra birçok akaryakıt şirketi bu alanlarda daha çok personel alımı yapıyor.

Shell Petrol A.Ş Ön Saha Satış Elemanı Alımında Aranan Nitelikler

Türkiye’de yaygın olarak birçok noktada faaliyet gösteren akaryakıt firmalarından birisi de Shell Petrol A.Ş olmaktadır. Son zamanlarda Shell Petrol A.Ş’nin personel alımı yaptığı pozisyonlardan birisi de ön saha satış elemanı olmaktadır. Shell Petrol A.Ş’de ön saha satış elemanı olarak başvuru yapacak olan adayların;
-En az lise mezunu olması,
-Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek olması,
-Yoğun iş temposuna karşı uyumlu sağlayabilmesi ve askerlik ile ilişkisi olmaması bu pozisyona dair alımlarda aranan temel nitelikler olmaktadır.

 

 

Shell Petrol A.Ş Market Satış Elemanı Alımında Aranan Nitelikler

Türkiye’nin sayısız illerinde akaryakıt satışı yapan Shell Petrol A.Ş istasyonlarında personel alımı yapılan pozisyonlardan birisi de Shell istasyonlarında çalıştırılmak üzere market satış elemanı olacaktır. Shell Petrol A.Ş’ye market satış elemanı olarak başvuru yapacak olan adayların;
En az lise mezunu olması,
Askerlik ile ilgisi olmaması ya da en az iki yıl tecilli olması,
Vardiya sistemine uyum sağlayarak çalışabilmesi ve yoğun çalışma şekline karşı hızlı adapte olabilmesi şartları adaylarda aranmaktadır.

Shell Petrol A.Ş Personel Maaşları Ne Kadardır?

Shell Petrol A.Ş bünyesinde çalışan personel maaşları asgari ücretin üzerinde olmaktadır. Bu bağlamda Shell akaryakıt istasyonlarında çalışan ön saha satış danışmanı, market satış danışmanı 2.200 TL civarında maaş alırken amir ve şef kademesindeki çalışanlar 3000 TL civarında maaş almaktadır.

Diğer akaryakıt şirketlerinin ilanları için ise sitemizi takipte kalabilirsiniz. Konu hakkında sorularınızı ve düşüncelerinizi yorum alanından bizlere iletirseniz, seviniriz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir