Digiturk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı

1999 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk dijital yayın platformu olan Digitürk, halen HD/3D/4K gibi üstün kalitelerle yayın gerçekleştirmektedir. Müşterileri ile doğru iletişim kurabilecek, vizyon sahibi kişiler arasından Digiturk, çağrı merkezi müşteri temsilcisi elemanları alımları yapılacağı bildirilmiştir. Siz de bu alanda hizmet verebileceğinizi düşünüyor, kendinize güveniyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Uzun süreli çalışmak isteyenlerin talepleri Digitürk tarafından öncelikle olarak değerlendirilecektir. Bu nedenle başvurularınızı bu doğrultuda yapmanız yararınıza olacaktır.

Ülkemizde HD/3D/4K kalitesinde sayısal yayın yapan Digiturk, çağrı merkezi müşteri temsilcisi elemanları arıyor. Digiturk, bu alanda kendine güvenen ve uzun soluklu bir kariyere sahip olmak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Sizde 450 personel ile hizmet vermeye devam eden Digiturk bünyesinde çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki başvuru adımlarını inceleyebilirsiniz.

Digiturk

20110303113340!Digiturk_logosuTürkiye’de HD/3D/4K çözünürlüğünde sayısal yayın yapan Digiturk, 1999 yılında kurulmuştur. Süper lig maçlarının yayın haklarını bünyesinde bulundurması ile birçok kişi tarafından tanınmaktadır. Günümüzde ise 250 üzerinde kanal ile yayın yapmaya devam etmektedir. Ayrıca hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacı ile yeni çağrı merkezi müşteri temsilcisi adayları arıyor.

Digiturk İş Başvurusu 2018

Digiturk Sakarya’da bulunan çağrı merkezinde görevlendirmek üzere müşteri temsilcileri arıyor. Gelen çağrıları cevaplayacak, müşterilerin istek ve şikayetlerine çözüm sağlayacak ve ürünler hakkında bilgi verebilecek adayların başvurularını bekliyor. Başvuru için ise adaylarda bazı şartlar aranıyor. Bu şartlar şöyledir;

  • En az lise mezunu, (Tercihen önlisans ve lisans mezunu)
  • 20 ve 35 yaş arasında olan,
  • Vardiyalı bir şekilde çalışabilecek,
  • Erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya en az 1 yıl tecilli,
  • İletişim yönü kuvvetli, (telefonda akıcı bir şekilde konuşabilen)
  • Dinamik ve genç,
  • MS Office programlarına hakim

digiturk müşteri temsilcisi alımıYukarıda ki şartları karşılayan adaylar aşağıdaki bağlantı adresi ile hemen Digiturk iş başvurusunu gerçekleştirebilirler. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresinde bütün bilgiler yer almaktadır. Bu bilgileri inceleyerek ve ‘başvuru yap’ butonuna tıklayarak, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru adresi :

DİGİTURK İŞ BAŞVURUSU ŞARTLARI 2018

Digitürk bünyesinde, çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak çalışmak isteyen kişilerde, en az lise mezunu olma, 20 ile 35 yaş aralığında olma, Vardiyalı çalışma pozisyonuna uygun olma, erkek adaylar için askerlik sorunu bulunmama ya da en az 1 yıl tecilli olma, telefonda akıcı bir şekilde konuyabiliyor olma, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek olma, genç ve dinamik bir yapıya sahip olma, bilgisayar ve MS Office programlarına hakim olma şartları aranmaktadır.

DİGİTÜRK İŞ POZİSYONLARI

Digitürk bünyesinde çağrı merkezi müşteri temsilcisi pozisyonunun yanı sıra Kontrol ve İllegal Kullanım Software Developer, Kontrol ve İllegal Kullanım Anti-Fraud Uzmanı, Kontrol ve İllegal Kullanım Siber İstihbarat Uzmanı gibi alanlarda da personel ihtiyacı duyulmaktadır.

Bu alanlarla ilgili başvurunuzu Digitürk resmi internet sitesi üzerinden ya da bayileri üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan değerlendirmeler sonucunda kriterlere uygun görülenlere şirket tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

Daha farklı iş ilanları için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca konu hakkında görüş ve sorularınızı yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Böylece bizler ve diğer ziyaretçiler tarafından sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir