Bershka İş İlanları ve Başvuru Formu

Giyim ve aksesuar sektöründe oldukça popüler hâle gelen Bershka, Türkiye’de oldukça fazla müşteri kitlesine ulaştı. Böylece müşteri yoğunluğu yanında iş yoğunluğu da artmaya başladı. Bu yüzden Bershka, iş yoğunluğunu hafifletmek ve hizmet kalitesini arttırmak için zaman zaman personel alımı yapmaktadır. Sizde Bershka personel alımı ilanına başvuru yapmak istiyorsanız, yazımızı takip edin. Gerekli başvuru bilgileri ve çalışma şekilleri yazımızda mevcuttur.

Bershka İş Fırsatları

İsterseniz iş ilanlarına geçmeden önce işveren şirketi kısaca bir tanıyalım. Çünkü mülakatlarda sizden şirket hakkında bazı bilgiler istenibilir. Bu yüzden şirket hakkında kısa bir bilgi sizi onlarca kişinin önüne taşıyabilir.

1988 yılında hizmet hayatına başlayan Bershka, hazır giyim ve aksesuar üzerine hizmet vermektedir. Ayrıca aralarında Zara gibi büyük markaların bulunduğu İnditex grubu içerisinde yer almaktadır. Şimdilerde ise dünyada 1000’e yaklaşık şubesi ile birlikte binlerce çalışan vardır.

Bershka İş İlanları ve Başvuru Formu

 

Bershka Çalışma Saatleri

Mağazacılık olarak hizmet vermekte olan Bershka, çalışma saatlerini vardiyalı olarak ayarlamaktadır. Sabahçı ve öğlenci olarak 2 şekilde vardiya vardır.. Yani örnek verecek olursak, sabahcılar 10:00 ve 18:00, öğlenciler 14:00 ve 22:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi şirket tarafından size verilecektir.

Zara Türkiye

Daha önce İnditex grubu bünyesinde yer alan Zara Türkiye için Zara iş başvurusu paylaşımını yapmıştık. İlana ulaşmak için linkin üzerine tıklamanız yeterlidir. İlerleyen günlerde paylaşılacak ilanlar için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Konu hakkında soru, görüş ve önerilerinizi diğer ziyaretçiler ile paylaşmak için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Inditex İnsan Kaynakları İşe Alım Süreci ve Mülakat

Bünyesinde Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını barındıran ve 91 ülkede 7 binden fazla mağazası bulunan Inditex grubunda, işe alınacak personelin işe alım süreci ve mülakat görüşmelerinde nelere dikkat edildiği hakkında şu bilgilere yer vereceğiz.

İş başvurusunda bulunan adaylara ilk olarak yetkinlik bazlı mülakatlar yapılmakta. Aşamalı olarak yapılan bu testler mülakat sürecindeki adaylara 2 farklı yetenek ve yetkinlik testi uygulanarak yapılmakta. Bu testler karar sürecini direk etkilemese de mülakatı destekleyen yan parametreler olarak kabul ediliyor.

Bershka ve Zara Yeni Mezunlara Hangi Kariyer Fırsatlarını Sunuyor?

Üniversite’den yeni mezun olmuş kişilere, Management Trainee programı ile mağaza yöneticisi olma imkanı sağlanıyor. Kişisel gelişim ve şirket içi yükselmeye önem veren şirket, çalışanlarına uluslar arası düzeyde uzmanlık becerisi kazandırmaktadır. Verilen eğitimlerle, kısa sürede personelin yetenek ve becerilerinin geliştirilmesi sağlanmakta ve terfi almalarının yolu açılmaktadır.

Bershka ve Zara Mülakatlarında Sorulan Sorular Nelerdir?

Yapılan iş görüşmeleri keyifli ve rahat bir ortamda yapılmaktadır. Başvurulan pozisyonun gerektirdiği bilgi ve becerileri ortaya çıkartan sorular sorulmakta. Bu markaların bağlı olduğu Inditex hakkında ön bilgiye sahip olan adayların işe alınma ihtimalleri daha fazla.

Bershka ve Zara Açık İş Pozisyonları ve Aranan Şartlar

Kariyer sitelerini ve kurumsal sitelerinin insan kaynakları bölümünde yer alan açık pozisyonlar kısmını incelediğimizde;
-Mağaza satış danışmanı,
-Kasiyer, vitrin dekoratörü,
-Depo sorumlusu,
-Mağaza müdürü,
gibi pozisyonlarda personel alımı yaptığını görmekteyiz. Aranan şartlara göz attığımızda ise, pozisyona göre değiştiğini söyleyebiliriz. Bershka ve Zara’da mağaza müdürü olmak isteyen adaylarda, tercihen 2 yıllık ya da 4 yıllık üniversite mezunu olmaları, erkek adaylarda askerlikle ilişkisi bulunmamak, yabancı dil bilgisi iyi seviyede olması, esnek çalışma saatlerine uyabilmesi ve daha önce benzer pozisyonlarda en az 3 yıl çalışmış olmak gibi kriterlerin arandığını görüyoruz.

Bershka İş Başvuru Formu

Bershka iş ilanları İnditex grubu tarafından internette yayımlanmaktadır. Ayrıca birçok İnditex grubu üyesininde açık pozisyonları İnditex grubu tarafından paylaşılmaktadır. Bu yüzden size vereceğimiz bağlantı linki ile İnditex grubuna ait bütün açık pozisyonlara ulaşabilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Şirketin yayında iş ilanı olup olmadığını aşağıdaki bağlantı adresi ile öğrenebilirsiniz.

Bağlantı adresi : https://www.inditexcareers.com/portalweb/tr/is-ilanlari

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bershka İş İlanları ve Başvuru Formu” için 4 yorum

 • Haziran 19, 2017 tarihinde, saat 09:58
  Permalink

  Bershka da çalışmak istiyorum

  Yanıtla
 • Temmuz 2, 2017 tarihinde, saat 09:14
  Permalink

  Bershka da benimde bir tuzum olsun isterim. Sizinle çalışmak benim için bir onurdur..

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir