Pull & Bear Açık Pozisyonlar ve İş Başvurusu

Pull & Bear giyim markası ülkemizde hızla gelişmeye ve hizmet vermeye devam ediyor. Böylece ağını genişletmekte olan giyim ve moda aksesuarlar markası, zaman zaman yeni personel adaylarına ihtiyaç duyuyor. Pull & Bear, iş ilanlarını İntidex grubu çatısı altında iş arayanlar ile paylaşıyor. Eğer sizde bu markanın bir parçası olmak ve Pull & Bear iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

Pull & Bear Kariyer

İspanyol merkezli olan giyim ve moda aksesuarları hizmeti veren dünyaca ünlü Pull & Bear, 1986 yılında kurulmuştur. 1986’dan günümüze kadar kusursuz ve güvenilir hizmet veren marka günümüzde yaklaşık 3000 personeli ile hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Pull & Bear, genelde alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalarında eksik pozisyonları gidermek ve daha iyi hizmet sağlamak amacıyla personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu ilanları ise yukarıda belirttiğimiz gibi İnditex kariyer adlı sitesinden paylaşıyor.

Pull & Bear İş Başvurusu Yapmak

Marka hakkında kısa bilgi paylaşımının ardından iş başvurusu kısmına geçebiliriz. Sizde iş başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

 • İlk olarak açık pozisyonları görmek ve iş başvurusu yapabilmek için İnditex Kariyer (www.inditexcareers.com/portalweb/tr) sitesine giriş yapınız. Karşınıza çıkan sayfanın sağ üst kısmında bulunan ‘İlanlar’ kısmına tıklayınız. Ardından ekranda çıkan ilanlar arasında Pull & Bear iş ilanlarını bulmak için marka bölümünden ilgili markayı seçiniz. Bu adımdan sonra hangi şehirde çalışmak istediğinizi de seçerek arama yapabilirsiniz. Eğer o an için açık pozisyon varsa ekranda bulunacaktır. Bu ilanlar üzerinden size uygun olanın üzerine tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Not: Başvuru yapabilmek için sizden siteye kayıt olmanız istenebilir.

pull & bearAyrıca o an için açık pozisyon yoksa, yine aynı sayfa içerisinden ‘CV Gönder’ yöntemiyle de başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı şirketin çatısı altında bulunan Zara iş başvurusu ve Bershka iş başvurusu ilanlarına da göz atabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Pull & Bear Açık Pozisyonlar ve İş Başvurusu” için 3 yorum

 • Ocak 24, 2017 tarihinde, saat 15:41
  Permalink

  4 yıldır capastyde çalıştım

  Yanıtla
  • Aralık 9, 2017 tarihinde, saat 13:03
   Permalink

   Part mi çalışıyor sunuz nasıl memnun musunuz başvuruları nasıl yapabiliriz

   Yanıtla
   • Aralık 11, 2017 tarihinde, saat 14:16
    Permalink

    Merhabalar başvuruları inditexcareers sitesinden yapılıyor fakat mağazadan form doldurarakta iş başvurusu yapabilirsiniz.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir