ECZACIBAŞI Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türkiye’nin en ünlü holdingleri arasında yer alan Eczacıbaşı bünyesinde görevlendirmek üzere yeni personel adayları arıyor. Tasarım uzman yardımcısı, lojistik uzmanı, depo memuru ve marka yöneticisi alanları başta olmak üzere eleman alımı yapan Eczacıbaşı daha birçok alanda personel alımı gerçekleştiriyor. Ayrıca yeni mezun, deneyimli ve stajyer olarak birçok işarayana kariyer imkanı sunuluyor. Sende kariyerine bir yön vermek ve Eczacıbaşı Holding‘te görev almak istiyorsanız, aşağıdaki adımları inceleyiniz.

 

Eczacıbaşı Holding Ne İş Yapar?

1952 senesinde Nejat Eczacıbaşı tarafından kurulan Eczacıbaşı Holding, sağlık sanayisi sektöründe oldukça başarılı bir holding haline gelmiştir. İlaç fabrikası olarak sektöre adımını atan Eczacıbaşı Holding, birçok ilaç üretimini gerçekleştirmektedir ve bu bağlamda sayısız kişiye de depo memurluğu, marka yöneticiliği ve lojistik uzmanlığı gibi pozisyonlarda istihdam imkanı sunmaktadır. Dolayısıyla da Eczacıbaşı Holding ilaç üretim sanayinden faaliyet gösteren önemli bir şirket olmaktadır.

Eczacıbaşı Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Eczacıbaşı Holding, uzman ve deneyimli personel alımı yaparken aynı zamanda stajyer ve yeni mezun personel alımı da yapabilmektedir. Eczacıbaşı Holding personel alımı ilanları holdingin internet sitesinden yayımlanmaktadır. Bu bağlamda Eczacıbaşı Holding’de çalışmak isteyen adaylar holdingin sitesine girerek açık personel pozisyonlarını görebilir ve online olarak başvuru işlemlerini başlatabilmektedir.

Eczacıbaşı Holding Maaşları Ne Kadardır?

Oldukça başarılı ve yüksek cirolu bir şirket olan Eczacıbaşı Holding, yeni çalışanlara 3500 TL civarında maaş verirken, satış müdürü maaşları 15,500 TL’ye çıkabilmektedir. Ayrıca şirket bünyesinde çalışan pazarlama çalışanları 3500 TL civarında, insan kaynakları çalışanları 3.700 TL civarında, finans ve muhasebe çalışanları 4.000 TL civarında maaş alabilmektedir. Ayrıca şirkete stajyer olarak giren çalışanların ise ilk etapta maaşları 1.600 TL dolaylarında olmaktadır. Bu doğrultuda Eczacıbaşı Holding bünyesinde çalışan mağaza müdürü ortalama 6.000 TL maaş alırken mağaza müdür yardımcısı da 4.500 TL civarında maaş almaktadır.

Geleceğine Eczacıbaşı’nda Başla!

0eccea620fccb8d57daa7d979097abf7_1284798586
Eğer Eczacıbaşı hakkında bilginiz yoksa, aşağıdaki bilgilere göz atmanızı öneririz. Böylece işveren şirket hakkında bilgi sahibi olmak sizi bir adım öne taşıyabilir. Ama yinede bu alanı atlamak ve Eczacıbaşı iş başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız, bir alt başlığa geçebilirsiniz.

Eczacıbaşı, 1942 yılında Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından kurulmuştur. 1952 yılında ilk sanayi girişimi ile Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikasını kuran Eczacıbaşı bugün, sağlık, yapı ürünleri ve tüketim ürünleri alanlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Günümüzde toplam 41 kuruluşu bulunan ünlü holdingin 12 bini aşkın çalışanı mevcuttur. Sizde bu ekibin bir parçası olmak için aşağıdaki adımları inceleyiniz.

 

 

Eczacıbaşı İş Başvurusu 2019

220px-Eczacıbaşı_offices_at_Kanyon,_Istanbul_(3_July_2007)Eczacıbaşı iş ilanlarını internet üzerinden yayımladığı bir internet sayfasına mevcuttur. Adaylar bu sayfa üzerinden açık pozisyonlara, başvuru formuna ve kariyer alanında bütün bilgilere ulaşabilmektedir. Aynı zamanda yeni mezun, deneyimli ve stajyer alanlarında başvuru imkanı sağlanmaktadır. Sizde aşağıdaki bağlantı adresi ile hemen kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz.

İş ilanlarının adresi : http://eczacibasikariyer.com/default.aspx

Daha birçok şirketin iş ilanına ulaşmak ve başvuru yapmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, hergün yeni ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir