İGDAŞ Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bu yazımızda Türkiye’nin doğalgaz altyapısını oluşturan ve dağıtımını gerçekleştiren İgdaş şirketinin iş başvuru formunu sizlerle paylaşacağız. Bu konuyu sizlerle paylaşmamızın amacı internette herhangi bir İgdaş ilanının bulunmamasıdır. Fakat şöyle birşey var ki, İgdaş sizlerin iş başvurularını gerçekleştirebilmesi için bir başvuru formu hazırlamıştır. Peki İgdaş iş başvuru formuna nasıl ulaşacağız ? diye merak ediyorsanız, buyrun inceleyelim.

İGDAŞ Ne İş Yapar ?

İgdaş, Türkiye’de doğalgaz altyapısını, dağıtımını ve işletimini gerçekleştirmek amacı ile hizmet veren bir şirkettir. İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), İETT ve bazı iştiraklerin katılımı ile 1986 yılında kurulmuştur. Günümüzde yaklaşık 5 bin 500 uzman iş kadrosu ile hizmetini sürdürmeye devam etmektedir. Personel sayısının mezuniyete göre dağılışı aşağıdaki gibidir.

 • Üniversite mezunu %42,
 • Lise mezunu %48,
 • İlkokul mezunu %10

 İGDAŞ İş Başvurusu 2019

Yukarıda bahsettiğimiz gibi İgdaş, adayların başvurularını yapabilmesi için bir başvuru sayfası internette yayımlanmaktadır. İgdaş iş başvuru formuna aşağıdaki bağlantı adresi ile erişebilirsiniz. İlgili başvuru formunda genel olarak kişisel bilgileriniz, eğitiminiz ve iş tecrübenizin bilgileri istenmiş. Bu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Ayrıca ilana başvuru yaparken son 6 ay içersinde çekilmiş olan fotoğrafınızı ekleyiniz. Aksi takdirde eksik ve son 6 aylık fotoğrafı olmayan formlar ile başvuru yapan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Yaptığınız başvurular İgdaş eleman alımı gerçekleşeceği zaman ilgili şirket tarafından incelenecektir. Böylece ilana uygun başvurular değerlendirilerek size geri dönüş şirket tarafında yapılacaktır. Daha detaylı bilgi için İgdaş insan kaynakları ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Yalnız başvuru için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

İgdaş İş Başvurusu Formu için : www.igdas.com.tr/BasvuruFormu

1488542İGDAŞ Tarihçe

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ), 25 Aralık 1986 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İETT ve bazı iştiraklerin katılımıyla kurulmuştur. İGDAŞ, İstanbul’un kirli havadan kurtarılması ve şehrin ihtiyacı olan yakıtın, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen, güvenli ve ekonomik bir enerji olan doğalgaz ile sağlanması için kuruldu.İETT tarafından ilk ön çalışmalar yapıldıktan sonra, ihale açıldı. İhaleyi Fransız SAE firması ile Alarko ortaklığı kazandı. 1989 yılında doğalgaz için hazırlıklara başlandı. İstanbul’da ilk doğalgaz, 1992 yılında Kadıköy ilçesinde verilmeye başlandı. Çalışmalar ilerledikçe daha farklı ilçelere de hizmetler götürüldü.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, temiz bir yakıt olan ve İstanbul’un hava kirliliğini azaltması bakımından doğalgaz kullanımı her zaman desteklemektedir. Özellikle doğalgazın ilk kullanıma açıldığı zamanlarda, şehrin hava kirliliği haritası çıkartılmış ve hangi bölgelerde hava kirliliği daha fazla ise ilk o yerlere doğalgaz verilmiştir. Böylece hızlı bir şekilde şehrin havası temizlenmiştir.

İGDAŞ İnsan Kaynakları ve Eğitim Politikası

 • Şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda gerekli niteliklere ve becerilere sahip personelin istihdamına öncelik verilmesi esas alınmaktadır.
 • İGDAŞ, personellerine, bilgi ve yeteneklerine göre kendilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla eşit haklar ve şartlar tanır.
 • Daha verimli çalışma imkanı elde etmek için çalışan personelin maliyet bilinci içinde çalışmaları teşvik edilir.
 • Yöneticiler ve personeller arasında iyi ilişkilerin kurulmasını ve uyum içinde çalışmalarına yönelik tedbirleri alır.
 • Başarı odaklı olmaları konusunda personeller teşvik edilir. Başarılı olan personeller ödüllendirilir.
 • Şirket personeline karşı saygılıdır, değer verir ve haklarını korur.
 • Personelin gelişimi için sürekli kaynak ayrılır.
 • Çalışanlar gerekli eğitimlerle, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye ulaştırılır.

İş başvurusu için hazırlanmış sayfada insan kaynakları bölümüde yer almaktadır. Bu bölümü inceleyerek çalışan profili hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz. Konu hakkında soru, görüş ve önerilerinizi aşağıda bulunan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

İGDAŞ Personel Alımı ve İş Başvurusu” için bir yorum

 • Mayıs 31, 2018 tarihinde, saat 19:06
  Permalink

  Slm ahmet bozkurt kartal da oturuyorum
  1 şubatta başlamış olduğum iğdaş açma kapama elaman olarak çalışmaktayım bu gün itibariyle işime son verildi gerekçe şirketin sözleşmesi bittiği için eski çalışanlar kadroya geçecek denildi ben münkünse bu işte devam etmek istiyorum evliyim 2 çocuğum var evim kira gereğinin yapılmasını arz ederim
  Ahmet bozkurt 545 847 77 30

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir