Türkiye İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Türkiye İş Bankası personel alımına ilişkin bir paylaşım yapmıştık. Bu yazımızda ise Türkiye İş Bankası özel güvenlik alımını sizlerle paylaşacağız. Birçok işarayanın takip ettiği ilan olduğu için lafı fazla uzatmadan paylaşıma geçmek istiyoruz. Eğer sizde bankanın özel güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz.

İş Bankası’nın kendi internet adresinden yaptığı duyuruya göre bay ve bayan olmak üzere özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar banka tarafından hazırlanan yazılı sınava katılacaklardır. Bunun yanısıra başvuru yapacak adaylar, sırasıyla işe alım süreçlerini takip edeceklerdir. Peki işe alım süreci nasıl ilerlemektedir ?

  • Başvuru
  • Yazılı Sınav
  • Mülakat
  • Belge Hazırlama

Yukarıda verilen bütün aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar, kadro olanakları doğrultusunda, özel güvenlik görevlisi olarak görevlendirilecektir.

İş Bankası Güvenlik Alımı Başvuru Formu

Türkiye İş Bankası’nın özel güvenlik görevlisi alımı duyurularına ulaşabilmek için lütfen buraya tıklayınız. Açılan sayfada açık pozisyonlar yer alacaktır. Karşınıza çıkan duyurular arasında özel güvenlik görevlisi alımı ilanını seçerek, başvuru koşulları linkine tıklayınız. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra personel alımına dair bütün açıklamalar karşınıza gelecektir. Başvuru şartları, başvuru süreci ve sınav bilgilerini bu sayfadan inceleyebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sınava başvuru yapacak olan adaylar, başvurularını ik.isbank.com.tr adresinde bulunan başvuru formu aracılığı ile yapacaktır. İnternet sitesinden hariç olarak yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Adaylar başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ‘sınava başvur’ alanı ile başvurularını yapacaklardır.

–>>İş bankasına cv’nizi  bırakmak için https://cv.isbank.com.tr/

Daha önce paylaştığımız”Türkiye İş Bankası Personel Alımı ve İş Başvurusu” adlı yazımızada göz atabilirsiniz.

 

Başvuru Şartları

isbank-kredi-kart-borcuYazılı sınava başvuru yapmadan önce başvuru koşullarını incelemeniz gerekmektedir. Yalnızca belirtilen şartları karşılan adayların başvuruları kabul edilecektir. Bu yüzden başvuru formunu eksiksiz bir şekilde tamamlayınız. Daha fazla bilgi için vermiş olduğumuz bağlantı adresini ziyaret ediniz. Personel alımına ilişkin bütün bilgiler sayfada yer almaktadır. Konu hakkında aklınıza takılan sorular var ise aşağıdaki yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Not : Güvenlik personel alımı zaman zaman yapılmaktadır. Bu yüzden yukarıdaki adresi güncel olarak takip etmenizi öneririz. Çünkü herhangi bir personel temini olduğunda ilk olarak o adreste yayımlanacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir