Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Başvurusu 2017

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan duyuruya göre sözleşmeli uzman erbaş alımı yapılacak. Uzman erbaşlık için başvuru yapacak olan adaylar, 30 Ekim-13 Kasım 2017 tarihleri arasında başvurularını yapabilecek. İlana ait diğer bütün bilgiler başvuru kılavuzunda yer almaktadır. JGK tarafından hazırlanan ve duyurulan başvuru kılavuzuna ulaşmak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

JGK Uzman Erbaş Alımı 2017/10

Jandarma Genel Kom. Sözleşmeli Uzman Erbaş ihtiyacını gidermek amacıyla personel temini gerçekleştirecektir. Uzman Erbaş Alımı; lise ve dengi okullardan mezun veya yurt dışındaki dengi okullardan mezun olup askerlik görevini erbaş/er olarak bitirmiş veya halen silah altında olan adaylar ile 20 Ocak 2017 tarihi itibariyle terhis tarihlerinin üzerinden 3 yıldan fazla süre geçmemiş, düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 1 Ocak 2017 tarihi itibarihle 25 yaşını bitirmemiş olan adaylar arasından Jandarma Komando ile Jandarma Emniyet ve Asayiş birliklerinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli uzman erbaş alımı gerçekleşecektir.

JGK Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Başvurusu

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, ön başvurularını JGK’nın resmi internet sitesi olan www.jandarma.tsk.tr (Lütfen tarayıcı olarak internet explorer kullanınız) adresinden 30 Ekim-13 Kasım 2017 tarihleri arasında yapacaktır. Daha önce başvuru yapmış, seçme aşamalarını geçip başarılı olan adaylar başvuru yapamayacaktır. Başvurular sadece İnternet Explorer tarayıcısı üzerinden yapılacaktır. Mobil cihaz ve diğer tarayıcılar kullanılmayacaktır. Başvurular 13 Kasım 2017 saat 17:00’da sona erecektir.

Uzman Erbaş Rütbesi

Başvuru Kılavuzu

Sözleşmeli uzman erbaş alımı ilanına başvuru yapmadan önce aşağıdaki başvuru kılavuzunu kesinlikle inceleyiniz. Genel koşullar, aranan şartlar, uygulanacak sınavlar, boy-kilo tablosu ve fiziki kabiliyet tablosu gibi detaylar kılavuzda yer almaktadır.

Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız

Konu hakkında yorumlarınızı aşağıdaki alandan bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca duyuru hakkında merak ettiklerinizi veya sormak istediklerinizi aşağıdaki internet adresine ve telefon numarasına iletebilirsiniz.

İnternet adresi: www.jandarma.tsk.tr
Telefon adresi: 0 312 464 4836 – 0 312 464 8660 (Mesai saatlerinde 09.00 – 17.00)

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Başvurusu 2017” için 2 yorum

 • Ocak 29, 2017 tarihinde, saat 12:57
  Permalink

  kaç kişi alınacak?? bilen var mı

  Yanıtla
 • Kasım 7, 2017 tarihinde, saat 15:15
  Permalink

  Şuan için net bir rakam yok ama alımın yüksek olacağı kesin

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir