TEİAŞ 111 Elektrik ve Elektronik Teknisyeni Alacak

TEİAŞ tarafından yapılan duyuruda 98 Elektrik ve 13 Elektronik Teknisyeni olmak üzere toplamda 111 işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı. İlanın detaylarına ve hangi ilde ne kadar işçi alımı yapılacağına dair bütün bilgiler aşağıdaki yazımızda mevcuttur.

TEİAŞ 111 İşçi Alımı 2017

TEİAŞ Genel Müdürlüğünün taşra teşkilatının sürekli işçi kadrolarına alınacak elektrik ve elektronik teknisyeni istihdamına dair yapılan duyuru şu şekilde;

TEİAŞ taşra teşkilatında görevlendirmek üzere 09 Ağustos 2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri gereğince 98 Elektrik Teknisyeni ve 13 Elektronik Teknisyeni olmak üzere 111 Teknisyen alınacaktır.

Elektrik Teknisyeni Mezun Şartları Elektronik Teknisyeni Mezun Şartları
Elektrik – Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü – Yüksek Gerilim Sistemleri – Endüstriyel Bakım Onarım eğitimi veren lise ve dengi okullardan mezun olmak. Elektronik – Haberleşme Sistemleri – Otomasyon Sistemleri eğitimi veren lise ve dengi okullardan mezun olmak.

TEİAŞ İşçi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Alınacak 111 işçi teknisyenlerin görev alacağı işyeri, ili ve kadro sayısı aşağıdaki tabloda verilmiştir. İşgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasında 16 Ocak 2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.

İlanlar 16 Ocak 2017’de yayımlanmasının ardından başvurular alınmaya başlanacaktır.

(Alımı yapılacak olan işçilerin çalıştırılacağı işyeri, il ve sayısı tabloda yer almaktadır.)

Daha fazla iş ilanı ve memur haberleri için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalınız. Soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

TEİAŞ 111 Elektrik ve Elektronik Teknisyeni Alacak” için bir yorum

  • Ocak 11, 2017 tarihinde, saat 15:25
    Permalink

    Elektrik ve elektronik teknisyen iş alımları, elektrik iş alımları, elektrik teknisyeni iş alımları kategorisi, elektrikçi

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir