Linens Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

40 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan Linens, Türkiye’nin en gözde ev tekstili firmalarından biridir. Şuanda 29 ilde 70 mağazası bulunan firma, aynı zamanda 8 ülkede de ürünlerini müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sloganı ile yola çıkan firma, her geçen zaman müşterilerine yenilerini ekleyerek başarılı bir şekilde yola devam ediyor.

Linens İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Linens dönemsel olarak personel alımı yapacağını duyuran isimlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Bu ilanları ise kariyer sitelerine bağlı olarak yayınlıyor. Sizde Linens bünyesine bağlı olarak çalışmak isterseniz, belirli zamanlarda yayınlanan bu iş ilanları üzerinden, istediğiniz bölüm için CV’nizle birlikte başvuruda bulunabilirsiniz.Eğer cv’niz bulunmuyorsa cv örnekleri sayfasından hazır cv indirebilirsiniz.

Linens Çalışma Saatleri

Linens şubeleri 10:00-22:00 arası hizmet vermektedir. Bunun yanında nadir olarak şubelerin çalışma saatlerinde bazı değişikliklerin olacağını belirtmek gerekiyor.

Linens Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Linens en az lise mezunu olmak üzere iş başvurularını bekliyor. Bunun yanında iş hakkında gerekli tecrübesi olan, sorumluluk sahibi, iletişim yönü kuvvetli, ikna kabiliyeti olan, ekip çalışmasına yatkın, mağazacılık alanında kendine güvenen kişileri tercih ediyor. Özellikle adayların öz disipline sahip olarak her daim planlı ve programlı bir şekilde çalışması Linens personel alımlarında çok önemli bir konu olarak ön plana çıkıyor.

Linens’te Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Linens kendi sektöründe lider firmalardan biri olarak kabul ediliyor. Her daim kendini güncelleyen ve geliştiren Linens, ülkedeki etki alanını her gün biraz daha genişletmeyi başarıyor. Bu alanda kariyer yaparak çok büyük bir firmayla çalışma şansı yakalayabilir, gelecek hedeflerinizi tek tek gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Özellikle çalışanın her zaman yanında olan tutumuyla beğenileri toplayan firma, kendinizi sürekli olarak geliştirmenizi sağlayacak bir adres olacaktır.

Linens Personel Maaşları

Linens personel maaşları ise asgari ücret olarak belirlenmiş durumdadır. Bunun yanında yol+yemek gibi imkanlarda firma tarafından karşılanır. Prim sistemi olduğundan dolayı kişilerin bu şekilde daha iyi bir kazanç elde edebilmelerinin yolu açılmış durumdadır.

İşe Alım Süreci

Kariyer sitesinde CV’nizle birlikte yapmış olduğunuz başvurunun sonrası, tüm adaylar incelenerek buna yönelik bir ön elemeye gidilir. İş için uygun bulunan adayların insan kaynakları sorumlusuyla sözlü mülakatla ilgili iş tecrübelerini anlatması gerekecektir. Özellikle daha önceki iş tecrübeleri ve kişinin yaşantısı bu alanda sorulan sorular arasındadır. İş teklifi ise mülakat bitiminde yapılmış olur. Bu şekilde işe alım süreci biterken kişiler Linens gibi bir firmaya bağlı olarak çalışma şansı yakalayabilirler.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir