Levi’s Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Kuruluşu 1950’li yıllara dayanan Levi’s, Amerikalı Levi Strauss tarafından kurulmuş bir firmadır. İlk olarak küçük bir işletme olarak yola çıkan Levi’s bu alanda her geçen gün gücüne güç katarak tüm Dünya’da adını duyurmayı başarmıştır. Dünya genelinde binlerce mağazası bulunan marka, özellikle kaliteli ürünleriyle büyük beğeni toplayan isimlerden biri haline gelmiştir.

Levi’s Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Levi’s İş Başvurusu

Levi’s dönemsel olarak personel alımı yapmakta olan bir firmadır. Personel alımları ise mağaza sorumlusu ve satış danışmanı şeklinde yapılmaktadır. Sizde global bir firmaya bağlı olarak çalışmak istiyorsanız, Levi’s açık pozisyonlarına göre iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey resmi site üzerinden sizin için uygun olan iş ilanına başvurmaktır.

http://levistrauss.com/careers/

Levi’s Çalışma Saatleri

Levi’s mağazaları sabah 10 ile akşam 22 saatleri arasında açık olmaktadır. Genel olarak belirli bir çalışma düzenine göre hareket edildiği için, çalışanların bu saatlerle ilgili bir sorununun olmayacağını belirtmek gerekir. Yasalar tarafından belirlenmiş olan saatlere bağlı olarak burada çalışma sürmektedir.

Levi’s Personel Alımında Nelere Dikkat Eder?

Firma öncelikle tekstil sektörüne hakim, her daim kendini yenileyecek, öğrenmeye açık, gelişimi sürekli olarak devam edecek, iletişim yanı güçlü, ekibe bağlı olarak çalışabilen, yoğun tempo altında çalışmaya uygun kişilerden gelen başvuruları bekliyor. Aynı zamanda iş başvurusu sırasında dikkat ettiği en önemli konu ise, adayların daha önceki zamanlara dair herhangi bir iş deneyiminin olup olmamasıdır. Önceki zamanlarda sektöre uygun olarak bir işte çalışan kişilerin seçilme ihtimali daha fazla olur.

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Levi’s firmasına bağlı olarak çalışarak Dünyaca ünlü bir markanın sağlamış olduğu tüm avantajları deneyimleme şansını yakalarsınız. Geleceği parlak olan bir işe adımınızı atarak, bu konuda hergün biraz daha iyi bir seviyede olma şansı yakalayabilirsiniz.

Levi’s Çalışan Maaşları

Levi’ste çalışan bir personelin günümüz itibariyle alacağı maaş 1.934 TL olmaktadır. Bunlar satış elemanları için geçerli olurken, diğer departmanlarda buna yakın seviyelerde maaş alırlar. Her yıl %6 ile %8 arasında bir zam yapıldığını belirtmek gerekir. Bu artışlara göre her yıl 100 ile 200 TL arasında bir zammın yapılması mümkün olacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir