CarrefourSA Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Ülkemizin en çok tercih edilen ve her geçen gün müşteri kitlesini arttıran market zinciri CarrefourSA yeni takım arkadaşları arıyor. CarrefourSA, başta market görevlileri olmak üzere kasap, gurme, manav, sezonluk market görevlisi ve kasiyer pozisyonlarında çalışacak adayların başvurularını bekliyor. Ayrıca iş ilanlarını internet yoluyla paylaşan dev market zinciri daha birçok alanda personel adayları arıyor. Eğer sizde CarrefourSA’nın büyüyen ağında yer almak ve iyi bir kariyere sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantı ile CarrefourSA iş başvurusu yapabilirsiniz.

Genel olarak kuruluşların iş ilanları kısmına geçmeden önce kuruluş hakkında bilgi paylaşımına özen gösteriyoruz. Çünkü bu bilgilerin iş başvuru süreçlerinde sizi bir adım öne taşıyabileceğine inanıyoruz. Bu adımı atlamak ve CarrefourSA iş ilanlarına geçmek için bir alt başlığa geçebilirsiniz.

carrefour

CarrefourSA Hakkında

Carrefour şirketleri ve Sabancı Holding ortaklığında oluşan dev market zinciri CarrefourSa, 1993 yılında ilk şubesini İstanbul’da açmıştır. Ardından kısa bir sürede müşteri kitlesine kavuşan market zinciri, yaklaşık 12 ülkede 12 binden fazla şube açmıştır. Ülkemizde ise 800’e yakın şubesi bulunmaktadır.

CarrefourSA Marketleri İş İlanları

Kısa bilgi ardından asıl konumuz olan iş ilanları kısmına geçebiliriz. CarrefourSA açık pozisyonlar ve başvuru için aşağıdaki adımları uygulayınız.

 • İlk olarak iş ilanlarının yayımlandığı internet adresine giriş yapınız. (https://www.eleman.net/carrefoursa_f517186.html)
 • Karşınıza açık pozisyonların bulunduğu bir tablo çıkacaktır. Bu tablo üzerinde hangi şehirde ve hangi alanda personel alımı yapıldığı gözükmektedir.
 • Size uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak, detayları ve başvuru şartlarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Başvuru yapmak için ise yazının sonundaki ‘Başvuru Yap’ butonuna tıklayınız. Fakat başvuru yapabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir. Bu yüzden hemen üye olarak ve hızlı bir şekilde özgeçmiş oluşturunuz.


Aynı zamanda CarrefourSA şubelerine giderekte iş başvurusu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer şubelerden başvuru varsa, hemen başvuru yapınız. Çünkü internetten yapılan başvurulara göre daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz.

Diğer büyük market zincirlerine ait personel alımları için bizi takipte kalınız. Paylaşımlardan anında haberdar olmak için ise sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Soru ve öneriler için yorum alanını kullanarak, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

CarrefourSA Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 5 yorum

 • Şubat 16, 2017 tarihinde, saat 19:18
  Permalink

  Bende işitme engelliyim çalışmak iştiyorum Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Teşekkür ederim

  Yanıtla
 • Mart 21, 2017 tarihinde, saat 13:52
  Permalink

  Ben nimet iş arıyorum

  Yanıtla
 • Ağustos 11, 2017 tarihinde, saat 20:48
  Permalink

  ben bir yayınevinde editörlük yapıyorum.işimin uzaklığından dolayı iş değişikliği yapmak istiyorum.kadıköy -bostancı arası yerde uygun pozisyonda iş arıyorum

  Yanıtla
 • Nisan 17, 2018 tarihinde, saat 18:43
  Permalink

  bünyenizde çalışmak beni memnun eder

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir