KARACA İş Başvuru Formu

Türkiye’nin porselen, çatal, kaşık, bıçak ve tencere üretimi alanlarında lider markalarından biri olan KARACA yeni takım arkadaşları arıyor. Özellikle satış danışmanı adaylarının başvurularını bekleyen KARACA, zaman zaman birçok alanda adayların başvurularını bekliyor. Eğer sizde KARACA’nın büyüyen ekibinde yer almak ve iş başvurusu yapmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Aşağıdaki bilgiler ile birlikte şirketi yakından tanıyabilir ve iş ilanları sayfasına ulaşabilirsiniz.

KARACA Kurumsal

1973 yılında Süleymaniye’de kurulan KARACA, ilk yıllarda en popüler ürünlerin toptancılığını ve Türkiye dağıtıcılığını yaparak hizmet hayatına başlamıştır. Ardından KARACA ve KRC markaları ile porselen, tabak, çatal, kaçık, bıçak ve tencere gibi ürünleri üreterek iç ve dış pazarda ticaretini yapmaya başlamıştır. İş hayatına bu şekilde devam eden şirketin günümüzde 1000 civarında şubesi bulunmaktadır.

20231502177_karaca_logo_ikon_ust

KARACA Kariyer

İş başvuru kısmında geçmeden önce aşağıdaki paragrafı inceleyerek şirket hakkında birtakım bilgileri öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca bu bilgilerin iş başvuru süreçlerinde sizi bir adım öne taşıyabileceğine inanıyoruz.

İnsana saygıyı temel esası olarak kabul eden Karaca, personellerine değişik kariyer imkanları sunmaktadır. Sektörün önemli markalarında olan Karaca’nın nitelik bakımından zengin, aktif ve hareketli, gelişime ve yeniliklere açık olan ekibine katılmak isterseniz hemen bizimle irtibata geçin.

Genel Müdürlük birimlerimiz ve mağazalarımızda bulunan açık pozisyonlarımızı görmek ve yayında olan aktif ilanlara başvurmak için  tıklayın.

KARACA İş Başvuru Formu 2019

KARACA açık pozisyonları görüntülemek ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirler. Sizlerle aşağıda paylaşmış olduğumuz bağlantı adresi ile hangi şehirde ve hangi alanda personel alımı yapıldığını detaylıca inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda size uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonun üzerine tıklayarak, aranan şartları görebilirsiniz. Eğer henüz bir özgeçmişiniz yoksa sitemizin ‘CV Örnekleri’ kategorisinden hazır cv örneklerini indirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Son olarak ise ‘Başvuru Yap’ butonu ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru adresi : https://www.karaca.com.tr/karaca-kariyer.html

Acil Satış Danışmanları Aranıyor!

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi acil olarak satış danışmanları aranmaktadır. Bu ilanlara yukarıda vermiş olduğumuz adresten ulaşabilirsiniz. Eğer sizde aşağıdaki şartları karşılıyorsanız, satış danışmanı olarak başvurunuzu yapın ve kariyerinize iyi bir adım atın!

karaca iş ilanları

  • En az lise mezunu olan,
  • Sunum becerileri gelişmiş,
  • Titiz ve dış görünümüne önem veren,
  • Tercihen pazarlama ve satışta deneyimli,
  • İkna kabiliyeti ve iletişimi güçlü,
  • Müşteri odaklı çalışan,
  • Müşteriye en üst seviyede hizmet kalitesi sunabilecek

yeni takım arkadaşları aranmaktadır. Daha fazla iş ilanları ve personel alımları için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın.

Karaca İşe Alım Süreci

Başvuruda bulunan adayların bilgi, beceri ve deneyimlerine göre değerlendirmeler yapılır. Uygun kriterlere sahip adaylarla ön telefon görüşmesi yapılır. Daha sonra ilgili birimin yöneticisi ile görüşmesi sağlanır. Referansları olumlu bulunan adaylar evrak teslimi sonunda işe başlamış olur. Genel Müdürlükte çalışmaya başlayan personele ilk gün oryantasyon eğitimi verilmektedir. Genel müdürlükte, bilgi teknolojileri, muhasebe, üretim ve finans, e-ticaret ve dijital pazarlama, görsel iletişim, kurumsal iletişim, insan kaynakları, ürün yönetimi gibi alanlarda çalışma imkanı bulunmaktadır.

Karaca Mağazalarında kasiyer, satış danışmanı, uzman satış danışmanı, mağaza müdür yardımcısı ve müdür pozisyonlarında zaman zaman personel alımı olmaktadır. Kariyer sitelerinden güncel pozisyonlara bakabilirsiniz.

Karaca Çalışma Saatleri ve Maaşlar

Genel müdürlük personeli hafta içi 08:30 – 19:00 arası mesai yaparlar. Mağazalarda çalışan personeller ise vardiyalı sistemde günde 8 saat, haftada 6 gün çalışmaktadır.

Genel müdürlük personeli net maaş sistemi ile çalışırlar. Mağaza personeline net maaş + prim şeklinde ücret verilmektedir.Yemek ve servis imkanı da sağlanmaktadır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir