Vestel Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Vestel Personel Alımı  ile ilgili bu yazımızda işe alım sürecinden maaşa kadar tüm detaylara yer verdik.Yerli teknoloji firmaları arasında yer almakta olan Vestel, günümüzün en çok tercih edilen isimlerden biri olmuştur. Uzun zamandan beri üretimini sağladığı kaliteli ürünlerle adından bahsettiren bu marka, aynı zamanda geniş iş istihdamı sağlayan yerlerden biri durumundadır. Her geçen gün pazardaki büyüme hızını arttıran Vestel, bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenli olarak iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir.

 

 

Vestel İş Başvurusu

Vestel Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Vestel iş ilanlarını takip edebilmek ve kendinize uygun olan bir alana başvuruda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, kariyer sitesinde verilen ilanları incelemektir. Bu sayede firmaya iş başvurusu için hızlı iletişime geçebilir ve personel adayları arasına giriş yapabilirsiniz. 2018 itibariyle yüzden fazla pozisyonda personel alımının gerçekleştiğini belirtmek gerekiyor. “Muhasebe uzmanı, part time yazılım mühendisi, muhasebe uzmanı, kalıp teknikeri, satış temsilcisi” gibi pek çok alanda daima olarak personel ihtiyaçları devam etmektedir.

Vestel Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Vestel özellikle üniversitelerin ilgili alanlarından mezun olmuş, daha önce bu alanda iş tecrübesi bulunan, sözlü iletişimi güçlü olan, yoğun çalışma temposunda çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın olan adaylardan gelecek olan başvuruları bekliyor.

 

 

Vestel Maaşları

Vestel firmasında bölümlere göre maaş durumlarında önemli farklılıkların bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Çağrı merkezinde çalışmakta olan kişilerin aylık olarak kazançları 2500 ile 5000 TL arasında olurken, teknisyen maaşları 3700 TL ile 12600 TL arasında, denetçi maaşları 2500 TL, insan kaynakları maaşı 3400 TL, finans ve muhasebe maaşları 3000 TL, pazarlama maaşları 3200 TL, satış maaşları 3300 TL civarında olmaktadır. Tabi bu maaş bilgilerinin kişinin tecrübesine, çalışma performansına bağlı olarak değiştiğinin altını çizmek gerekir.

İşe Alım Süreci

Öncelikle Vestel’e bağlı olarak çalışabilmek için firmanın kendi kariyer sitesi üzerinden bir başvuruda bulunmanız gerekir. Başvurunuzu yaptıktan hemen sonra işe alım ekibi, firma kriterlerine uygun olup olmadığınızın incelemesini yapar. Eğer firma için uygun bulunuyorsanız, online genel yetenek ve İngilizce sınavları için davet edilirsiniz. Bu sınavlardan olumlu sonuç almanız halinde VestelCity’e davet edilerek bu şekilde sözlü mülakata alınırsınız. Sözlü mülakatlar bölüm yöneticileri, işe alım uzmanları ve genel müdürle birlikte yapılacaktır. Burada gerekli görüşme yapıldıktan sonra eğer başvuru olumlu bulunmuşsa telefonla bildirim alırsınız. Telefon yoluyla gelen teklif tarafınızdan kabul edilirse Vestel kariyerine başlama şansı edinebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Vestel Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 3 yorum

 • Ekim 10, 2019 tarihinde, saat 13:14
  Permalink

  Vestelde calismak istiyorum

  Yanıtla
 • Aralık 8, 2019 tarihinde, saat 18:23
  Permalink

  Selam nasıl iyi bu ben kulak dil yok bu kulak konuş olmaz mesaj okuma işitme engelli var bu ben çalışıyorsun hangi yok 11 ay yok deli tehlikeli var ben para yok borç vallah yemin 4.350 borç var bu ben ev kira var bu ben çocuk kız yaş 15 var bu okul var para yok borç vallah yemin bu ben yemek yok sıfır vallah yemin ben babam annem yok bu ben çalışıyorsun eskişehir yolu hacettepe üniversitesi beytepe kampüs öğrenci kafeterya bulaşık makinesi temizlik var ben çalışıyorsun giriş 01.01.2006 var bu çıkış 31.03.2018 var bu ben kadro memur vermek yok niye diyorsun kimsin ben emekli oldu maaş 1.640 TL ben ev kira var Bu kira 1.150 TL bu ben ev hemen tapu yok niye diyorsun kimsin bu ben çocuk okul lise var ben para verin var niye diyorsun kimsin ben deli tehlikeli var ben bu seni çalışıyorsun temizlik varmi ne zaman anlamadım ben telefon whaatsapp 0534 021 7405 tamam

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir