Bayer Türk Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Bayer Türk 1954 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Ülkenin çeşitli yerlerinde bulunan üretim tesislerine sahip olan Bayer Türk, etki alanını her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Özellikle bu alanlarda çalıştırılmak üzere pek çok personel alımı gerçekleştiren firma, bu şekilde ailesinide büyütmeye devam ediyor.

Bayer Türk İş Başvuru Formu

Bayer Türk firmasında düzenli olarak personel alımları duyurulmaya devam ediyor. Eğer sizlerde bu firmaya bağlı olarak çalışma fikrine sıcak bakıyorsanız, firmanın yayınlamış olduğu ilanlara gözatabilirsiniz. Kariyer sitesi üzerindeki iş bölümlerine göre buradan anında bir başvuru oluşturma imkanınız vardır. Öte yandan bayer ilaç fabrikası iş başvurusu firmanın kendi sitesi üzerinden de yapabilirsiniz.Bayer insan kaynaklarına başvuru yaptıktan sonra teyit için başvurudan bir kaç gün sonra aramanızı tavsiye ederiz.

 

 

Bayer Türk Maaşları

Bu firmada çalışmakta olan çalışanların yer aldığı bölümlere bağlı olarak maaş tutarlarında değişiklik yaşanacaktır. Kalite güvence uzmanları bu firmaya bağlı olarak 3750 TL kazanırken, uzman tıbbı tanıtım sorumlusu 4500 TL, muhasebe müdürü 3650 TL, stajyer 1000 TL civarında kazanır.

İşe Alım Süreci

Bayer Türkiye firmasına yapacağınız başvurular sonrasında bir ön elemenin yapılacağını belirtmek gerekir. Bu alanda olumlu bulunan adaylar birebir mülakata çağırılır. Birebir mülakat sırasında iş hakkındaki sorular size yöneltilir. Genel olarak işle ilgili düşünceleriniz, işe bakış açınız ve gelecekten neler beklediğiniz bu görüşme içinde sorulmuş olacaktır. Bunun yanında online ortamda bir kişilik testi yapılır. Bu testide firmaya gönderdikten hemen sonra bir değerlendirme süreci daha başlamış olacaktır. Eğer olumlu veya olumsuz bulunursanız insan kaynakları tarafından aranarak durum hakkında haberdar edilirsiniz. Olumlu bulunduğunuz takdirde bu alandan bir iş teklifi almanız söz konusu olacaktır.

Bayer Türk Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Firma alacağı personelin iş pozisyonuna göre seçilmesine özen gösteriyor. Bu bağlamda aranan niteliklerin bölüme göre değişebileceğini söyleyebiliriz. Tabi firmanın iş hakkında tecrübeye sahip olan adaylara öncelik verdiğini belirtmek gerekiyor.

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Bayer Türk firması bünyesine dahil olmanız peşisıra pek çok avantajı peşinde getirecektir. Performansa bağlı olarak ödenen primler, hayat sigortası, emeklilik planı, sosyal etkinlikler gibi pek çok durum burada çalışanları bekler. Performansa göre verilen primler ise kişisel performans ve kuruma göre belirlenen bir durum olarak karşımıza çıkar. Bu şekilde çalışanların bu performanslarına karşılık ödüllendirilmesi sağlanırken, pek çok imkanda bu kişilere tanınmış olacaktır.

Bayer Türk Staj İmkanı

Öte yandan firmanın yeni mezun veya stajyerlerede pek çok desteği verdiğini belirtmek gerekir. Yani her çalışan için pek çok avantaja sahip olan bir yer olarak kabul edilir.Staj yapmak isteyen üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri her yıl Mart ayı içerisinde başvurularını insan.kaynaklari@bayer.com adresine iletebilirler.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir